איטום בגוש דן

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

  איטום בגוש דןאיטום הוא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בכל מבנה, על אף שאת מרביתו כלל לא רואים ועל אף שנוכחותו מובנת מאליה. את החשיבות של האיטום ואת הקריטיות שלו לשמירה על איכות החיים שלנו בתוך המבנה, אנחנו מגנים בדרך כלל כאשר האיטום הזה מאבד מתפקודו. או אז מתחילים להופיע סימני רטיבות על הקירות ואולי אפילו נזילות של מים ממש, מתחילות לחדור פנימה אל המבנה בכל גשם קל בחוץ. את הנזק של איטום לקוי אפשר כמובן לזהות גם בבריכות שחייה ובריכות בכלל, במאגרי מים ובכל מבנה או קונסטרוקציה שבאה במגע עם מים ואפילו לחות. על הסיטואציות הללו, שפתאום אנחנו מבינים שעלינו למצוא קבלן איטום בגוש דן כאן ועכשיו, מדברים איתכם בשורות הבאות המומחים של מרכז האיטום הישראלי.  

איטום מבנים בגוש דן – מה זה כולל?

עבור מרבית האנשים, כאשר עולה מולם המילה איטום, הם חושבים בעיקר על פסי הסיליקון שאוטמים חדירת מים מתחת לארון המטבח, או במרווח שבין הכיור לקיר בחדר האמבטיה. אלא שבפועל, איטום נמצא כמעט בכל חלק מבנה שבא במגע עם מים, בין שאנחנו יכולים להבחין בו ובין שלא. כך למשל, חיפוי השיש החיצוני של המבנה שלכם כולל בתוכו שכבת איטום פנימית שמונעת חלחול של מים דרך האבן עצמה, זאת כמובן בנוסף לאיטום המיושם בחיבורים בין אריחי החיפוי. איטום נמצא גם לאורך כל קו החיבור בין קירות המעטפת של המבנה ובין הקרקע. בהיעדר איטום כזה, מים יכולים לחדור מתוך האדמה אל קומת הקרקע דרך אריחי הרצפה ובמקרה הטוב לגרום ללחות גבוהה בקומת הקרקע עד כדי יצירת עובש וטחב ובמקרה הגרוע אף לגרום להצפות נרחבות בקומת הקרקע. איטום קיים גם בגג המבנה שנחשב למעשה לחלק המבנה החשוף ביותר והרגיש ביותר לחדירת גשמים. הגג הוא למעשה החלק במבנה שבו יש לבצע חידוש לשכבת האיטום בכל מספר שנים, בין באמצעות זיפות של הגג, בין באמצעות הנחת יריעות ביטומניות ובין באמצעות יישום של משחות אקריליות ייעודיות למטרה זו. מעבר לכל אלה, איטום קיים גם בחיבורי החלונות למפתחי החלונות וכנ"ל לגבי דלתות ולמעשה בכל פתח שיוצר מעבר בין חלל הפנים של המבנה ובין מרחב החוץ שלו, ובכלל זה חיבורי צנרת של מזגנים, חיבורים של צנרת חוץ וכן הלאה. כאמור, כל רכיבי האיטום הללו הם בדרך כלל נסתרים לעין ולבטח נלקחים כמובנים מאליהם. בפועל, ההבנה שלנו ביחס לחשיבות שלהם ולקריטיות שלהם לאיכות חיינו, עולה על פני השטח כאשר מתפתחים ליקויים בשכבות איטום אלה. או אז אנחנו יוצאים למסע חיפוש אחר קבלן איטום בגוש דן, שיבוא ויציל אותנו מתקלת המים שנכנסנו אליה.  

מיהו איש המקצוע המתאים לכם?

משימות איטום שונות, דורשות שימוש בחומרים שונים, בכלי עבודה שונים ובאנשי מקצוע שונים. כך למשל, ישנם לא מעט אנשי מקצוע המציעים שירותי איטום גגות באמצעות זפת או יריעות ביטומניות, אבל אין להם שום ידע או ניסיון באיטום חיפוי חוץ או אפילו איטום חלונות. ישנם אנשי מקצוע שיכולים לבצע עבורכם משימות איטום בתוך חלל הפנים של הבית, אך אין להם שום יכולת לבצע איטום של מעטפת החוץ של המבנה, לבטח כאשר מדובר במבנה משותף רב קומות. ככלל, ההמלצה היא תמיד לחפש קבלן איטום בגוש דן, קרי איש מקצוע שמכיר את כל עולם האיטום ויודע לתת לכם פתרון מלא ומקיף לכל בעיה שמתעוררת. יחד עם זאת, במקרים נקודתיים שסביבם מוצעים שירותים ספציפיים כמו למשל איטום גג, אתם בהחלט יכולים להיעזר באנשי מקצוע שזהו תחום ההתמחות היחיד שלהם. במקרים בהם נדרש לכם פתרון מקיף יותר ומורכב יותר, כדאי למקד את החיפוש שלכם סביב קבלן איטום מקצועי ובעל ניסיון.  
 

איך נכון לבחור את איש המקצוע המתאים?

כאמור, הפרמטר החשוב ביותר בבחירת מומחה איטום בגוש דן היא קודם כל לוודא כי אותו איש מקצוע אוחז ביכולות הנדרשות להשלמת משימת האיטום העומדת על הפרק. הדבר הגרוע ביותר שאתם יכולים לעשות בבחירת איש איטום בגוש דן הוא לבחור את האיש הלא נכון למשימה. בחירות אלה הן הבחירות שמובילות לכמות הנרחבת ביותר של עוגמת נפש, חוויית שירות לא טובה וגם בזבוז לא קטן של כסף. על כן, הקפידו תחילה לוודא שאתם מבינים היטב מהי ההתמחות הנדרשת לכם ושאתם מתמקדים באנשי מקצוע בעלי התמחות זו, גם אם קיבלתם המלצה חמה על איש איטום אחר שאין לו את ההתמחות הנדרשת עבורכם. אפרופו המלצות, בשלב הבא, אתם רוצים לנסות ולהשיג כמה שיותר המלצות מחברים, בני משפחה ומכרים. בהיבט זה נגיד מספר דברים: א', אם המשימה הנדרשת לכם היא משימה קטנה יחסית אתם לא צריכים להיכנס לתהליכים ארוכים של חיפוש ובחירה, חיפושי המלצות וכדומה. פשוט בחרו מישהו שמספק את השירות הספציפי הנדרש לכם, וודאו שהאינטואיציה שלכם לגביו היא חיובית וצאו לדרך. ב' אם אתם כן נכנסים למסע של חיפוש המלצות, חשוב למקד את החיפוש סביב המלצות שאתם מקבלים מאנשים שאתם סומכים עליהם או מאנשים שכבר יצא להם לעבוד עם איש איטום בגוש דן ויכולים לספר לכם על החוויה האישית שלהם איתו. ולבסוף ג', אם אתם יכולים להשיג חוות דעת מקצועיות מבעלי מקצוע העוסקים בתחומים משיקים, כמו למשל קבלני בניין, אדריכלים, מהנדסים, אינסטלטורים וכדומה, אנשי מקצוע שבאים במגע יומיומי עם קבלני איטום, הרי שאלו הן ההמלצות הטובות והמהימנות ביותר שתוכלו למצוא. לעניין הצעות המחיר, מומלץ לבקש מספר הצעות ולהשוות ביניהן, אבל את ההשוואה שלכם אתם רוצים לעשות נכון. א' אתם רוצים לוודא שכולם נותנים לכם הצעה עבור אותה עבודה בדיוק. ב' אתם רוצים לוודא שההצעות מפורטות כמה שניתן, כך שלא נותרות פרצות דרכן יוכל איש המקצוע לייצר לכם תוספות שונות ומשונות אחרי שכבר תתחילו לעבוד איתו. ג' אתם רוצים לבחון כמובן את המחירים המוצעים לכם, אבל אתם לחלוטין לא רוצים לבחור באופן אוטומטי בהצעה הזולה ביותר. הבחירה צריכה להיות למעשה שילוב של מחיר טוב והוגן, מחיר שנמצא בתוך הטווח הסביר וכן תחושה טובה שיש לכם על איש המקצוע או המלצה חמה שקיבלתם עליו. מחיר זול מדי או לחילופין, מחיר יקר מדי, לא רק שלא יבטיחו לכם עסקה טובה, אלא כנראה יבטיחו בדיוק את ההיפך.  

מה עושים במקרים של איטום בניינים משותפים?

עבודות איטום בגוש דןאחד האתגרים הגדולים ביותר בתחום האיטום הוא איטום של בניינים משותפים והסיבה לכך היא ברורה: מרבית פעולות האיטום מבוצעות על גבי המעטפת החיצונית של המבנה וכאשר מדובר במבנים משותפים גבוהים, החל מבניין בן מספר קומות ולבטח כאשר מדובר ברב קומות, הופכות עבודות האיטום בין שמים וארץ לאתגר לא פשוט. במקרה זה, אתם רוצים להתמקד אך ורק בקבלני איטום בגוש דן ולהקפיד שאתם עובדים אך ורק עם קבלנים רשומים המופיעים בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון. בחרו קבלן המופיע בסיווג איטום מבנים וודאו שהקבלן הוא בעל ניסיון בעבודות מעטפת חוץ של מבנים משותפים. עבודות אלה דורשות עבודה עם פיגומים, סנפלינג ומנגנון שלם של עובדים, מהנדסים ואחראי בטיחות בשטח. זוהי לא משימה שמתאימה לאנשי מקצוע קטנים ואתם מצדכם גם לא רוצים להפקיד אותה בידיהם של כאלה, יהיו מקצועיים ככל שיהיו. בין האפשרויות העומדות בפניכם במקרה כזה תוכלו למצוא חברות המציעות מגוון רחב של שירותים המיועדים למעטפת החוץ של מבנים ובכלל זה פרויקטים של שימור מבנים, שיקום בטון וברזל במעטפת החוץ, חיזוק מבנים, שיפוץ מעטפת חוץ וכמובן איטום מבנים. לחילופין, תוכלו לבחור חברות המתמחות ספציפית בתחום האיטום ובעלות היכולות והידע המקצועי הנדרשים בכדי להשלים משימות איטום על גבי מעטפת חוץ של מבנים משותפים. מרכז האיטום הישראלי היא אחת החברות המובילה בישראל בתחום איטום מבנים, ומציעה את כל סוגי שירותי האיטום לבתים פרטיים, מבנים משותפים וגורדי שחקים. החברה, שגם מספקת שירותי איטום בגוש דן, היא קבלנית רשומה בפנקס הקבלנים ואוחזת בידיה סל שלם של יכולות הנדרשות להשלמת כל משימת איטום לרבות מהנדסים, עובדי איטום מקצועיים וכמובן ציוד מקצועי מגוון, לרבות עבודה עם פיגומים ומכשור איטום ייעודי. מרכז האיטום הישראלי מקפיד מאוד על סטנדרטים גבוהים מאוד בפרויקטים עליהם הוא אחראי, כפי שעולה ממחויבותו כקבלן רשום ביחס ללקוחותיו. בעבודה עם המרכז תוכלו להיות בטוחים שאתם נהנים מהסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום האיטום, בין שהמשימה שעומדת על הפרק היא איטום גג ובין שנדרש איטום מעטפת מלא לכל מעטפת החוץ של בניין רב קומות משותף.

איטום גגות בגוש דן

איטום גג הוא מהלך חשוב שיש לבצע אחת למספר שנים על מנת להימנע ממצבים של חדירת מים אל חלל הפנים של המבנה. בבניינים משותפים, מדובר לכאורה בבעיה של הדירות בקומות העליונות אך על פי חוק, משימת האיטום חלה על כל דיירי הבניין שכולם צריכים להשתתף בעלות האיטום ולא רק הדיירים בקומה העליונה. אז מה הם סוגי האיטום הקיימים לגג? מהו סוגי האיטום שנחשב לטוב והיעיל ביותר? מה המחיר של איטום גגות בגוש דן ואיך עלות זו משתנה בהתאם לסוג האיטום הנבחר? האם זפת נחשבת לחומר איטום יעיל? ומה לגבי משחה אקרילית או פולימרית? האם הן יעילות? כל כמה זמן צריך לבצע איטום? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של מרכז האיטום הישראלי, המבצע את כל משימות האיטום לרבות איטום גגות בתל אביב ובכל רחבי הארץ.

סוגי איטום לגגות

גג הבית שלכם הוא כמו בריכה ריקה שממתינה להתמלא. ישנו משטח מיושר יחסית ומסביבו הגבהה שתוחמת אותו ומונעת ממים להתפנות ממנו. כאשר מים מצטברים על גבי הגג הם יכולים בקלות רבה יחסית, למצוא את החריץ הקטן והבודד דרכו הם יוכלו לחדור אל תוך שלד המבנה ומשם אל תוך חלל הפנים של המבנה בצורת כתמי רטיבות ולעיתים גם נזילות של ממש. בכדי למנוע את התהליך הזה יש לוודא שהגג נהנה מניקוז יעיל ושפתחי הניקוז פנויים וכן שהגג אטום בצורה הרמטית, כך שגם אם הניקוז לא עובד בצורה מיטבית, לא יוכלו המים לחדור פנימה אל שלד המבנה
https://www.youtube.com/watch?v=RHUeCRMxFzc
בכדי לבצע איטום גגות בגוש דן ובכלל, ניתן לעשות שימוש בארבה סוגים שונים של איטום גגות: איטום ביטומני, איטום זפת, איטום פולימרי ואיטום אקרילי. המדובר בארבעה סוגים שונים של איטום, הנבדלים זה מזה גם בחומר וגם בטכניקה. המטרה הסופית היא כמובן לכסות את הגג בשכבה של חומר שימנע מהמים לחדור דרכו אל תוך שלד המבנה. לשם כך נדרשת שכבת חומר אחידה ומלאה ללא חריץ אחד אפילו, שכן מספיק חריץ אחד בכדי לאפשר למים לחדור פנימה ומזה אנחנו רוצים להימנע.

איטום ביטומני

איטום ביטומני הוא איטום המבוסס על הנחת יריעות ביטומניות, קרי יריעות שאליהן דבוק חומר איטום דומה לזפת. בכדי לבצע את הבידוד, מניחים יריעה על גבי הגג ומפעילים עליה חום רב באמצעות מבער על מנת להמס את חומר האיטום בכדי להדביק אותו בצורה מושלמת למשטח הגג. היריעה עצמה נותרת במקומה ומהווה שכבת איטום נוספת ומאוד יעילה. יריעות ביטומניות מגיעות בשני דגמים מרכזיים: יריעות בעובי 4 מ"מ ובעובי 5 מ"מ. ככלל, לא מומלץ להשתמש ביריעות הדקות יותר אלא אך ורק ביריעות בעובי 5 מ"מ. שימו לב לכך כאשר אתם בוחנים הצעות מחיר מספקי שירותי איטום גגות בגוש דן. ההצעה יכולה להיראות זולה ואטרקטיבית מאוד אלא שבפועל האטרקטיביות שלה נובעת מכך שהיא מבוססת על יריעות דקות יותר. כמו כן, גם בזמן העבודה, אתם רוצים לוודא שמדובר ביריעות 5 מ"מ ואת זה תוכלו לעשות באמצעות בקשה לראות את הכיתוב המופיע על היריעות, ומפרט את המפרט הטכני שלהן לרבות עובי. איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות, נחשב לאיטום היעיל ביותר אך גם היקר ביותר. העלות של איטום גג באמצעות יריעות אלה עומדת על 85-100 שקלים למטר רבוע. כאשר מדובר במבנה בעל שטח גג של 100 מ"ר, המדובר בסכום שיכול להגיע לכדי 10,000 שקלים.

איטום זפת

איטום זפת מבוסס על מריחת זפת על גבי הגג עד להשגת כיסוי מלא. הזפת נחשבת ליעילה מאוד באיטום גגות, אם כי איכות האיטום שלה נובעת בעיקר מאיכות העבודה המבוצעת. הבחירה באיטום זפת היא בחירה שנובעת בדרך כלל משיקולי עלות, שכן מדובר באיטום זול מאוד ביחס ליריעות ביטומניות או משיקולים מקצועיים, כאשר הגג אינו מאפשר שימוש ביריעות ביטומניות ואז הופך האיטום בזפת לאופציה היחידה. איטום גגות בגוש דן באמצעות זפת צפוי לעלות לכם 25-40 שקלים למטר רבוע ושוב, אם מבצעים חישוב לגג בשטח 100 מ"ר, מדובר בעלות שיכולה להגיע לכדי 4,000 שקלים בסך הכך, הרבה יותר זול מיריעות ביטומניות.

איטום בחומרים פוליאוריתניים או אקריליים

המדובר במשחות המכילות בתוכן שיעור גבוה של חומרים פוליאוריתניים או אקריליים ומיועדות ליצור מעין שכבה פלסטית אטומה שמכסה את הגג. יחד עם זאת, איטום זה נחשב ליעיל הרבה פחות מזפת ולבטח מיריעות ביטומניות. בפועל, חומרים אלה משמשים בעיקר לבידוד ובכך הם אכן מספקים ערך גבוה מאוד, אך אינם מומלצים לצורך איטום. הבשורה הטובה היא שגם כך מדובר בטכניקת איטום יקרה מאוד שתעלה לכם כ-110 שקלים למטר רבוע, יקר יותר מאשר יריעות ביטומניות, שנחשבות ליעילות ביותר לצורך איטום גגות בגוש דן ובכלל.

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון

במסגרת שירות איטום גגות בגוש דן ישנן עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון ובעיקר הכנת הגג לאיטום. בכדי להבטיח איטום אפקטיבי של הגג, יש להבטיח יישום מלא של חומר האיטום על כל פינה בגג, מבלי להותיר שטח מת באף חלק של הגג. זה אומר שאם יש דודי שמש וקולטים, יש להרים אותם על מנת ליישם את חומר האיטום, וכך גם לגבי מזגנים, אנטנות וכל חפץ אחר המונח על גבי הגג. הכנת הגג בהיבט זה יכולה לייקר את העלות הכוללת בסך של 1000 עד 1500 שקלים. ככלל, נהוג לגבות כ-250 ש"ח עבור כל דוד שמש שיש לפנות ולהחזיר לאחר מכן למקומו, אך כאשר מדובר בפרויקט נרחב, נהוג לשים את הגבול באזור של 1500 עד 2000 ש"ח לכל היותר, גם אם ישנם דודים רבים על הגג.

כל כמה זמן יש לבצע איטום?

ככלל, כל איטום שתיישמו על הגג הוא למעשה חומר שחשוף לחלוטין לפגיע מזג האוויר וסופג לאורך זמן קרינת שמש ישירה, לחות גבוהה, גשמים, שלגים, רוחות וכן הלאה. בהתאם לכך, חומרים אלה נוטים לעבור שחיקה תקופתית שמחייבת חידוש של האיטום בגג. ככלל, כדאי להזמין מומחה לביצוע איטום גגות בגוש דן על מנת לבדוק את הגג אחת לחמש שנים. במקרים מסוימים ניתן יהיה לבצע תיקונים נקודתיים בלבד בעלות של 500 עד 1500 שקלים לתיקון ובמקרים אחרים ימליץ לכם איש המקצוע על חידוש האיטום לגג כולו. אם אתם רוצים לקחת את הדברים לקצה, אתם יכולים להמתין עד שיופיע כתם רטיבות בתקרה ואז תדעו שצריך לחדש את איטום הגג, אך קחו בחשבון שבמקרה כזה, עלול להיווצר נזק נרחב יותר לתקרה ולטיח התקרה, מה שיגרור תיקון שיכול לעלות לא מעט כסף וגם יפגע בחוויה הביתית שלכם במהלך החורף. שימו לב שהאיטום צריך להתבצע בתנאים של יובש מלא ולכן אם נתקלתם בכתם רטיבות במהלך החורף, לא תוכלו לבצע איטום גג מלא עד שיסתיים החורף. על כן, לא כדאי לקחת את הסיכון ואחת לחמש שנים מומלץ לקרוא לאיש מקצוע המתמחה בתחום של איטום גגות בתל אביב, ולעשות את זה במהלך הקיץ לפני שמגיע החורף.

איך תבחרו את קבלן האיטום?

המשימה של בחירת נותני שירות היא משימה שהיא אף פעם לא קלה לנו. הסיבה לכך היא שמלכתחילה אנו נדרשים לעזרתם של אותם נותני שירות מכיוון שאין לנו שום הבנה, היכרות או ניסיון עם התחום הספציפי, ולכם גם קשה לנו לבחון את הרמה המקצועית של נותן השירות. וכמו בכל מקרה של עבודה עם נותני שירות, גם במקרה של איטום גגות בגוש דן בהחלט כדאי להיעזר בהמלצות וחוות דעת מקצועיות בכדי להתחיל לזוז קדימה. את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה, שכנים בבניינים סמוכים או כל אדם אחר. איטום גג היא משימה שכל אחד מבצע מספר פעמים בחייו ולכן לא יקשה עליכם להשיג המלצות בתחום זה. בנוסף, כדאי לפנות לגורמים מקצועיים בתחומים משיקים כמו קבלני בניין, אנשי שיפוצים וכן הלאה, שמכירים קבלני איטום ויכולים לתת לכם חוות דעת מקצועית בעלת ערך רב יותר מכל המלצה פרטית שתקבלו. מכאן, כדאי לפנות למספר שמות שעלו לאורך התהליך, לבקש הצעות מחיר ולהשוות ביניהן. בהיבט זה כדאי למדוד תחילה את הגג או לפחות להעריך את השטח שלו, ולבקש הצעת מחיר על השטח הכולל. ספקו לנותן השירות את שטח הגג, את מספר הדודים, המזגנים והקולטים שעל הגג ובקשו הצעת מחיר כוללת וסופית. הסיבה לכך היא שקבלנים שונים יכולים לתת לכם הצעה זולה מאוד בהתחלה, אך לאחר מכן לייקר אותה תוך כדי תנועה בגלל הדוד הזה ובגלל המזגן הזה ובגלל שהשטח הוא לא גדול כפי שהם חשבו וכן הלאה. הימנעו מכל זה, ספקו להם את הפרטים המלאים על הגג ובקשו הצעת מחיר כוללת וסופית. אם נותן השירות לא מוכן לתת לכם הצעה כזאת לפני שהוא רואה את הגג, זה דווקא סימן טוב מבחינתכם שכן מדובר באדם שלא מוכן להתחייב למשהו שהוא אינו מכיר בוודאות. במקרה כזה, הזמינו אותו להתרשם מהגג ולתת לכם הצעה בהתאם.
איטום גגות בגוש דן

אחרי איטום הגג – כדאי לדעת

אחרי השלמת מהלך של איטום גג, מומלץ לבצע בדיקה של הגג באמצעות הצפתו. לשם כך יש לסתום את חור הניקוז ולשפוך מים ברחבי הגג. מאחר והאיטום מבוצע בדרך כלל בקיץ, המים יתייבשו תוך מספר ימים, אך במהלך ימים אלה תוכלו לבחון האם ישנה חדירה של מים אל תוך המבנה. פרט למקרה של בדיקת איטום, בכל זמן אחר חשוב מאוד שפתחי הניקוז יהיו פתוחים לחלוטין, ולכן מומלץ מאוד לעלות לגג לפני כל חורף ולוודא כי הגג נקי מעלים ולכלוך וכי כל פתחי הניקוז פתוחים ונקיים. זכרו שניקוז טוב יכול להאריך מאוד את חייו של האיטום וכמובן גם לשפר את היעילות שלו. את התשלום כדאי לחלק למקדמה ותשלום בסוף הפרויקט. זהו נוהל מקובל מאוד בכל שירות ומקובל גם במקרה של איטום גגות בגוש דן. כמו כן, יש לדרוש אחריות ואחריות כזאת אכן ניתנת על ידי כל קבלן איטום מקצועי. כמו כן, במידה ואתם בוחרים באופציה של יריעות ביטומניות, אז כפי שאמרנו בהתחלה, מומלץ לבדוק את מפרט היריעות (מודפס עליהן) לפני שמתחילות עבודות האיטום, וזאת על מנת לוודא שנעשה שימוש ביריעות העבות של 5 מ"מ. מרכז האיטום הישראלי מבצע עבודות איטום גגות בגוש דן ובכל רחבי הארץ, ומציע איטום ברמה גבוהה בכל חומרי האיטום הקיימים. מומחי האיטום של המרכז עומדים לרשותכם בכדי לבחון את הגג, להמליץ לכם על טכניקת האיטום המתאימה ביותר ולהשלים את האיטום במהירות וביעילות עם אחריות מלאה על החומרים והעבודה.  
שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!