איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

איטום בהתזה מחיר – כמה באמת כדאי לשלם?

איטום בהתזה מחיר

איטום בהתזה מחיראיטום בהתזה מחיר 

על טכניקת האיטום להתאים בראש ובראשונה לתנאים בשטח. איטום בהתזה מיועד לרוב לגגות גדולים, קירות חיצוניים ומרתפים. אם השטח אינו חלק ולא ניתן להצמיד אליו היטב יריעות ביטומניות – התזה תהיה פתרון האיטום האולטימטיבי. אם קבלתם הצעת איטום בהתזה מחיר זול או יקר תרצו לוודא תחילה שמדובר בקבלן אמין ומקצועי. על הצעת המחיר לכלול את הכנת השטח, עלות החומרים ובעיקר, להתאים לתנאים בשטח. בקשו את הקבלן להגיע אליכם ולקבוע את המחיר לאחר שבדק את מצב האיטום, דרגת הרטיבות וגודל השטח. לרוב, יש לעבודות איטום בהתזה מחיר זול יותר בהשוואה לעבודות איטום אחרות. 

האם אכן כדאי לי לבחור איטום בהתזה?

קבלן איטום מקצועי ימליץ על איטום בהתזה בהתאם לתנאים בשטח. הוא יבחן את המיקום של הנזילה, הניקוז, חומרי האיטום בהם נעשה שימוש בעבר, גיל המבנה והתקציב. לאחר שקלול של כל הנתונים תתקבל החלטה בדבר חומר האיטום שישיג את התוצאות הטובות ביותר והמחיר של עבודת האיטום כולה. לרוב, איטום בהתזה עולה על הפרק כאשר התנאים בשטח אינם מאפשרים שימוש ביריעות ביטומניות או זפת. ההתזה של חומרי האיטום מהווה פתרון מהיר אך פחות יסודי בהשוואה לשיטות איטום אחרות. הקפידו לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון ספציפי באיטום בהתזה ותבטיחו לעצמכם את התוצאות הטובות ביותר יחד עם אחריות מלאה. 

התזה או יריעות, מה יותר טוב?

אם מדובר באיטום חוזר עלינו להתייחס לחומר האיטום הקודם. ישנם מצבים בהם שימוש קודם בחומר מסוים מגביל את האפשרות להשתמש בעתיד בחומר איטום אחר. כך למשל, אם הגג שלכם עבר איטום עם זפת בעבר, תוכלו לבחור כעת לאטום אותו מחדש עם יריעות ביטומניות או שכבת זפת נוספת. במקרים בהם הגג אינו מרוצף באבנים ישרות או שהוא כולל רעפים – לא ניתן יהיה להשתמש ביריעות ביטומניות ונפנה לקבלת הצעת איטום בהתזה מחיר אטרקטיבי. 

איך נדע שחומר האיטום איכותי?

איטום מקצועי דורש בחירה נכונה של חומר איטום, שימוש בחומר איכותי ועבודה מקצועית מדויקת. על קבלן האיטום לבחור בחומר שתואם את המאפיינים של המבנה ואת חומרי האיטום בהם נעשה שימוש בעבר. בכדי להיות רגועים נוודא שכל החומרים בהם הקבלן משתמש עומדים בתקן של מכון התקנים הישראלי. גם חומרי איטום בהתזה וגם יריעות ביטומניות צריכים להיות בעלי תו תקן.

כיצד מתבצעת התזת חומר האיטום?

התזת חומר איטום תתבצע לרוב באמצעות מכונה שמצליחה לכסות במהרה שטח גדול. את המכונה מפעילים באופן ידני ומכוונים בהתאם למיקום אליו נרצה להתיז את חומר האיטום. עם מכונת התזה ניתן יהיה לאטום את הגג כולו או רק אזור מסוים.

איטום בהתזה מחיר למרתף (השיטה המהירה)

הפתרון הטוב ביותר לאיטום של מרתף קיים הוא התזה. תיקון של שכבת האיטום החיצונית שהותקנה במעמד בניית המרתף ידרוש חפירות, הריסת קירות, הרמת אריחי ריצוף ופינוי של המרתף כולו. איטום בהתזה מציע פתרון זמין, מהיר, יעיל וזול יותר. אל תמהרו להסכים לחשיפה של שכבת האיטום המקורית מבלי לבחון אופציה של איטום בהתזה. קבלן האיטום מחדיר את המכונה אל תוך הקיר ומתיז פנימה כמות מספקת של חומר איטום איכותי. 

איך אוטמים קירות חיצוניים בשיטת ההתזה?

תחילה נזכיר שוב שיש לטכניקת איטום בהתזה מחיר זול יותר מזה של איטום עם יריעות ביטומניות. התזת חומר איטום אינה מחייבת אתכם בחשיפת שכבת הבטון הפנימית במבנה או בפינוי של החדר כולו. קירות חיצוניים נאטמים בהצלחה על ידי קבלני איטום עם מכונות התזה. התוצאה הסופית מדויקת ועמידה. אם יש בקיר סדקים, איטום בהתזה יהיה הפתרון הטוב ביותר. כל עוד תקפידו להשתמש בחומרים איכותיים נזקי הרטיבות והעובש לא יחזרו להטריד אתכם. איטום בהתזה מתאפשר גם בקירות חיצוניים גבוהים באמצעות סנפלינג. 

איטום בהתזה מחיר זול או יקר, מה כדאי לבחור?

עבודות איטום מכל הסוגים מתומחרות לרוב לפי מ"ר. המחיר של חומר האיטום משמעותי גם כן לעלות הסופית. כדאי להתייעץ עם קבלן האיטום ולהחליט בהתאם האם יש צורך בחומר האיטום הטוב ביותר או שניתן להשתמש בחומר זול יותר מבלי לפגוע ברמת האיטום. לפני שאתם מאשרים הצעת מחיר כלשהי כדאי לבדוק באיזה חומר איטום הקבלן מתכנן להשתמש. חפשו מדע אונליין אודות חומר האיטום ותגלו האם הוא נחשב לאיכותי יותר או פחות. 

מה אפשר לאטום בשיטת ההתזה?

  1. קירות חיצוניים
  2. מרתפים
  3. גגות

אם אתם זקוקים לעבודת איטום, אל תמהרו להתפשר על פחות מחברת איטום שיש לה ניסיון והמלצות. על החברה לבסס את עבודתה על שימוש בציוד מודרני וחומרים איכותיים. תבחרו נכון בחברת איטום שמציעה מחירים הוגנים ונותנת אחריות מלאה על כל עבודה. על החברה להיות זמינה להגעה מהירה במקרים דחופים, להקפיד על תודעת שירות גבוהה ולהתנהל בשקיפות מוחלטת. הפקידו את מלאכת האיטום בידיים אמינות, עגנו את הדברים בהסכם עבודה חתום ותתעקשו על בחירה בחומרי איטום איכותיים שיש להם תו תקן.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מערכות סולאריות ביתיות

התקנת פאנלים סולאריים על הגג שלך היא דרך מצוינת לייצר חשמל. פאנלים סולאריים הם בחירה פופולרית וחסכונית בימינו. אתה יכול

התקשרו עכשיו