איטום גגות – כיצד בוחרים בעל מקצוע בצורה נכונה

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

קרדיט תמונה: elements.envato.com

אחת הבעיות השכיחות במבנים ישנים ואפילו במבנים חדשים, היא היווצרות נזילה בגג המבנה. בעיה זו נוצרת כתוצאה מאיטום חסר או איטום ישן שנהרס עם הזמן. כתוצאה מכך, מים נכנסים מבחוץ אל תוך המבנה וגורמים לנזק למבנה ולחפצים אשר נמצאים בתוכו.

נזילה מהגג, היא תופעה מוכרת בעיקר בימים גשומים אך בהחלט אפשרי שהיא תיווצר גם מסיבות אחרות. על מנת להימנע ממנה, יש להזמין מומחה באיטום אשר יבחן את המצב ויחליט כיצד לאטום את הגג בצורה אפקטיבית ונכונה.

בעיקרון, בעת תהליך בנייה של מבנה חדש או שיפוץ מבנה ישן, נהוג לבצע תהליך איטום גגות, זאת על מנת שיהיה ניתן לקיים שגרת חיים סדירה מבלי להתמודד עם נזילות. אך עם הזמן, ייתכן מאוד שחומרי האיטום ייהרסו, יהפכו ישנים, יווצרו חורים, ואז יהיה צורך להזמין שוב מומחה לאיטום שיחזור על התהליך ויחדש אותו.

מה אנחנו צריכים לדעת על איטום גגות

תהליך איטום גגות מתבצע באמצעות חומרים וכלים שונים, כאשר מה שמשפיע על בחירת החומר, זו השאלה כמה אנחנו מוכנים להשקיע מבחינה כספית בתהליך וכן כיצד בנוי הגג ואילו חומרים יכולים להתאים לו.

חשוב לומר, בעיקרון, איטום גגות אמור להחזיק זמן רב, אך אם העבודה לא מתבצעת בצורה מקצועית אז ייתכן מאוד שאנחנו נגלה חורים כאלה ואחרים על הגג. לרוב נגלה אותם אחרי שהנזילה תתחיל ונמצא את עצמנו בתוך שלולית מים במבנה או כאשר יש כתמי נזילה משמעותיים בתקרה ובקירות.

איך בוחרים מומחה לאיטום גגות

על מנת להזמין מומחה איטום גגות, עלינו ללמוד מעט את הנושא, זאת על מנת להבין מה בדיוק אנחנו אמורים לחפש וכיצד עלינו לעשות זאת. אנחנו תמיד יכולים להיעזר בבעלי מקצוע בתחומים שונים, למשל קבלנים, אשר ידעו להמליץ לנו על מומחים בתחום או על המלצות וחוות דעת של לקוחות אשר נעזרו במומחים מתחום זה.

לפני שאנחנו מזמינים מומחה בתחום איטום גגות, עלינו לברר מספר פרטים בשביל שנוכל לדעת בוודאות שאכן שמדובר בבעל מקצוע איכותי שיכול לספק לנו את השירות הטוב ביותר.

תחילה אנחנו צריכים לברר באילו שיטות הוא מבצע את האיטום, האם בעזרת יריעות או בעזרת חומרים אחרים, עד כמה הם איכותיים, חזקים ויכולים להחזיק מעמד זמן רב. צריך לקחת בחשבון הן את תנאי הגג וכן תנאים סביבתיים שיכולים להשפיע על התפקוד של החומרים.

לאחר מכן עלינו לברר איזו אחריות אנחנו מקבלים על החומרים ועל השירות וכן כמה עולה לנו השירות. על מנת שנקבל הצעת מחיר מסודרת, הרי שעל המומחה להגיע אל המקום, לאבחן את הבעיה ולמדוד את שטח הגג.

לסיכום, חשוב מאוד שהוא יהיה מוכן ומסוגל להגיע אלינו כמה שיותר מהר, ללא דחיות ועיכובים.

 

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!