איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

איטום מקלחת מרוצפת – כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לבחור נכון

איטום מקלחת מרוצפת

איטום מקלחת מרוצפתאיטום מקלחת מרוצפת

נזקי רטיבות בחדר האמבטיה הם דבר שבשגרה, אך רגע לפני שאתם משלימים עם רוע הגזירה ומשלמים הון לקבלן שיפוצים – כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום האיטום ולגלות מה גורם לבעיה. איטום מקלחת מרוצפת הוא משימה אפשרית. אין סיבה שתאפשרו למים לגרום נזק למבנה ולרכוש. חשוב להדגיש שאיטום לא מקצועי במקלחת שלכם עלול לגרום לנזקי רטיבות בדירת השכנים. איטום מקלחת מרוצפת עולה על הפרק כאשר אנו מתקינים מקלחון חדש. זהו מקלחון שכולל אריחי ריצוף עמידים בפני חדירת מים. המקלחון המרוצף מעניק לחדר הרחצה מראה יוקרתי, מעוצב ומלא סגנון. 

איך אוטמים מקלחון מרוצף?

חדרי רחצה עם מקלחון מרוצף אינם כוללים הפרדה בין המקלחון לבין שאר החדר. הרצפה של המקלחון אינה גבוהה יותר מזו של שאר החדר ואינה כוללת אריחים שונים אלא אם תרצו בכך. איטום מקלחת מרוצפת שבוצע באופן מקצועי מבטיח אפשרות למקלחות ארוכות וממושכות ללא כל חשש מפני חדירת מים אל תוך האריחים או הקירות. מלאכת האיטום עתידה להתמקד בקווי המתאר. קבלן האיטום יוודא שקווי המתאר אטומים בצורה הרמטית כך שאף טיפת מים לא תצליח לחלחל דרך הרצפה. 

איזה חומר איטום מתאים לאיטום של מקלחת מרוצפת?

קיימים מספר חומרי שאפשר להשתמש בהם לטובת איטום מקלחת מרוצפת. החומרים בחלקם עמידים יותר וחלקם פחות. ההבדלים בין החומרים השונים ניכרים גם במחיר. את החומר המתאים למקלחת שלכם תבחרו יחד עם קבלן מומחה איטום. הוא יבחן את חומרי האיטום הקיימים ואת רמת הלחות בבטון ויקבע בהתאם האם יש צורך בחומר האיטום העמיד ביותר (לרוב גם היקר ביותר) או שאפשר להסתפק גם בחומר פשוט וזול יותר. 

איך מסירים אל חומר האיטום הקודם?

השלב הראשון בדרך להתקנת המקלחת החדשה יהיה ניקוי השטח, חשיפת השכבה הקיימת של חומר האיטום והסרתו. לרוב, הסרת חומר האיטום מתבצעת בטכניקה של גירוד. יש לגרד את כל חומר האיטום במלואו. כעת יש לשייף את המשטח עם ניר זכוכית בכדי להבטיח חיבור טוב יותר של חומר האיטום החדש. 

מה יקרה אם לא נקפיד לאטום את המקלחת?

עבודת איטום עם דגש על איטום מקלחת מרוצפת שאינה מתבצעת כשורה עלולה לגרום נזק משמעותי למבנה ולגרור הוצאות כספיות מיותרות. איטום מקלחת חיוני למניעת מצב בו לכלוך ושמנים עולים על הבטון. חומרי איטום איכותיים יגרמו למקלחת שלכם להיראות כמו חדשה גם לאחר שנים רבות של שימוש יומיומי. תאטמו נכון את המקלחת ולא תצטרכו להתמודד עם כתמים מכוערים או סדקים. 

מדוע חשוב להמתין עד לייבוש מלא של חומרי האיטום?

אם לא נקפיד להשתמש בחומרי האיטום בהתאם להנחיית היצרן ולא נמתין עד לייבוש מלא של החומר ייתכן מצב בו חומר האיטום יתקלף ויגרום נזק לריצוף. הניחו מחדש את אריחי הריצוף רק לאחר ייבוש החומר. באיטום לא כדאי לנסות לקצר תהליכים. אם אתם זקוקים לייבוש מהיר ניתן להיעזר במנורות חום ואפילו במייבש שיער. 

כמה עולה איטום מקלחת מרוצפת?

3 המרכיבים של הבסיסיים של מקלחת תקינה הם : משטח מקלחת, ריצוף, חומר איטום. המחיר אותו תתבקשו לשלם בעבור כל אחד מהמרכיבים הללו משתנה בהתאם לאיכות המוצר ולסגנון העיצוב. כך למשל, פערי המחירים בין אריחי ריצוף פשוטים לבין אריחים מעוצבים משמעותיים ביותר. אם אתם מחפשים את הפתרון הזול ביותר תוכלו לרכוש בעצמכם חומרי איטום שמיועדים לשימוש עצמי. חשוב לזכור שאיטום מקצועי הוא השקעה נבונה לטווח הארוך. לא כדאי לזלזל באיטום ולגלות לאחר מספר שנים שמים חדרו את שכבת האיטום וגרמו נזק לדירת השכנים. 

עלות איטום של מקלחת מרוצפת מושפעת מהגודל של המקלחון, המחיר של חומרי הגלם והצורך בעבודות נוספות. ככל שהמקלחת יותר גדולה כך נדרש יותר חומר איטום והמחיר נקבע בהתאם. המחיר הזול ביותר יהיה כ-300 ₪ בעבור חומרי איטום בלבד בעוד אתם מבצעים את העבודה בעצמכם (בהעדר ניסיון זה פחות מומלץ). איטום של מקלחת מרוצפת גדולה שדורש כמות גדולה של חומר איטום עשוי להגיע לסכום של 4,500 ₪. 

איטום עליון של מקלחת מרוצפת ללא הרמת אריחים

  1. ניקוי יסודי של המשטח כולל חיטוי ושאיבת אבק יסודית.
  2. ייבוש מלא של השטח. 
  3. מריחת חומר לאיטום אריחים שתואם את סוג האבן. יש להקפיד לאטום היטב את כל הסדקים והמרווחים בין האריחים. 
  4. מריחת שכבה דקה של חומר איטום פולימרי באזור יציאת הניקוז. 
  5. המתנה של 24 שעות לייבוש מלא של החומר (אין להשתמש במקלחת בזמן זה). 

מה הסוד לאיטום הטוב ביותר?

את אלו שכבר התמודדו בעבר עם נזקי רטיבות לא צריך לשכנע להשתמש בחומרי האיטום האיכותיים ביותר. הם מודעים לעלויות הגבוהות הכרוכות בתיקון נזקי רטיבות בדירת השכנים. בתחום רגיש כמו איטום בחדר רחצה לא נמהר להתפשר או לקבל החלטות מבלי להתייעץ עם בעל מקצוע שמתמחה בתחום ואנחנו סומכים עליו בעיניים עצומות. בכל פעולה שקשורה לאיטום נבחר באפשרות הטובה ביותר ונקפיד לפעול בהתאם להנחיות היצרן. 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מערכות סולאריות ביתיות

התקנת פאנלים סולאריים על הגג שלך היא דרך מצוינת לייצר חשמל. פאנלים סולאריים הם בחירה פופולרית וחסכונית בימינו. אתה יכול

התקשרו עכשיו