איטום קיר חיצוני

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

איטום קירות מרטיבות

נושא איטום הקירות החיצוניים של המבנה הוא נושא שיש לתת לו תשומת לב בתהליך הבניה או השיפוץ. הקירות אשר צריכים לעבור עבודת איטום יהיו כל הקירות החיצוניים כולל המעקה של המרצפת וכן גג המבנה. התעלמות מעבודת האיטום או ביצוע בצורה שאינה איכותית ואינה מתאימה למשימה ולסוג החיפוי, יובילו לבעיות עתידיות כמו נזילות וקילוף של השכבה החיצונית של הקיר.

מדוע חשוב לבצע איטום של הקיר?

הקירות החיצוניים חשופים כל הזמן. הם יכולים לספוג אליהם לחות, מים והדבר יכול להוביל להתעבות ולקילוף של החומר. שכבת האיטום עוזרת גם ליצור בידוד מפני חום, קור וקול. היא משאירה את הבית אטום, נעים ועוזרת לחסוך באנרגיה. הגנה נכונה ומתאימה לקיר תאפשר לך לחיות בבית איכותי ולמנוע נזקים שונים שמתבטאים ברטיבות של הקיר או בהתקלפות שלו.

פעולות מקדימות לאיטום

כדי לבצע איטום המשטח צריך להיות "מוכן". אנשי המקצוע ימרחו את החומר המתאים לסוג העבודה וסוג המבנה לאחר שהם ניקו את הקיר החיצוני ולאחר שבחנו שאין כל סדקים והוא חלק לחלוטין. קיר שיקבל את חומרי האיטום בלי שעבר פעולות הכנה מקדימות, עלול להציג סדקים ולהיות חשוף לרטיבות. לכן, חשוב לבחור את החברה המתאימה לביצוע העבודה.

אתגרים בתהליך איטום קיר חיצוני

תהליך הבניה או השיפוץ יכול להיות לא פעם מאתגר. פעולות אשר נראות כמובנות מאיליו נעשות על ידי אנשי מקצוע ולא סתם. לעתים, עבודת האיטום יכולה להיות מורכבת או מיוחדת ובעלת אתגרים, כמו במקרים הבאים:

איטום בגובה

כל עבודת איטום דורשת פעולה לאורך כל הקיר. לרוב הגעה לחלקו העליון של הקיר תתבצע על ידי יצירת פיגום. עם זאת, במקרים בהם מדובר בבניינים גבוהים או אפילו בתים גבוהים, יכול לעלות הצורך לבצע את העבודה בסנפלינג. ברגע שהעובדים צריכים לבצע את אותה העבודה כשהם תלויים מגג המבנה, הם צריכים להכיר היטב את המגבלות, היכולות וכמובן הם חייבים להיות בעלי הכשרה מתאימה לעבודה בגובה. במקרה זה התכנון של העבודה יהיה מוקפד עוד יותר מהרגיל כך שכשאנשי המקצוע יגיעו הם יוכלו להתחיל לבצע את הנדרש מהם.

איטום של קירות מפוררים

יכולים להיות מצבים בהם הקירות של המבנה מפוררים או מלאי סדקים. הדבר נפוץ בבתים ישנים ובכאלו אשר לא קיבלו את תשומת הלב הראויה בזמן הבניה. מקרה שהקיר לא במצב טוב, יש צורך לבצע תיקונים ולעתים תיקונים רבים, לפני שאפשר יהיה למרוח את חומרי האיטום. חשוב לשים לב כי עבודת האיטום לא יכולה להתבצע על קיר מפורר או פגוע ולכן חשוב מאד שהקבלן יראה את העבודה לפני שיציע הצעת מחיר.

איטום לפני חיפוי

לעתים, השכבה האחרונה שעל הקיר תהיה לבנים או חיפוי אחר. במקרה זה יש להשתמש בחומרים אשר מתאימים לחיפוי הקיר. אם החיפוי מתבצע רק בחלק מקירות המבנה, יש לציין זאת בפני הקבלן ובכל מקרה חשוב ליידע אותו בכך ולוודא כי הוא יבחר בחומרים הנכונים לסוג הקיר. בנוסף, מומלץ לוודא כי אנשי המקצוע מנוסים בעבודות מסוג זה.

איטום קירות המרתף

קירות המרתף יכולים להיות חשופים למפגעים שונים שאינם סטנדרטיים. העובדה שהקירות חבויים מקשה על העבודה ודורשת מקצוענות וניסיון רב בתחום. כמובן, החומרים שישמשו את המרתף יהיו שונים מאלו שישמשו את הקירות החיצוניים הרגילים.

לבחור בחברה מקצועית

מרכז האיטום הישראלי עומד לרשותך בכל הנוגע לביצוע איטום קיר חיצוני. החברה מביאה ניסיון רב, חומרים מתאימים לכל סוג עבודה והיכרות עם עבודות מורכבות.

שתפו פוסט זה

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

בחירת חומרי איטום מתאימים

בפרויקטים של בניה ותחזוקה, קיימת חשיבות רבה לבחירת חומרי האיטום הנכונים. במיוחד אם רוצים להבטיח עמידות בפני מזג אוויר ושלמות מבנית. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום כיום, לכל חומר איטום יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדי לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, נעמיק בסוגים השונים של חומרי איטום והיישומים שעבורם הם מתאימים.

PERGULA
בלוג

איטום פרגולות הגנה על נווה המדבר החיצוני שלך

בכל הנוגע ליצירת נווה מדבר חיצוני יפה, פרגולות הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים בישראל. מבנים אלה לא רק מספקים צל ומרחב נוח להירגע, אלא הם גם מוסיפים נופך של אלגנטיות לכל אזור חיצוני. עם זאת, כדי להבטיח שהפרגולה שלכם תישאר במצב בתולי לאורך שנים, חשוב להבין את חשיבות האיטום. במדריך מקיף זה, נחקור את היתרונות של איטום פרגולות ונספק לכם תהליך שלב אחר שלב להגנה יעילה על נווה המדבר החיצוני שלכם.

קפריסין
בלוג

הבנת מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין: מדריך מקיף

בכל הנוגע לאיטום דירות בקפריסין, ישנם נהלים ומסגרות זמן מסוימים שצריך לפעול לפיהם. בין אם אתה קונה או מוכר, הבנת התהליכים הללו חיונית כדי להבטיח עסקה חלקה. במדריך מקיף זה, נחקור את הגורמים השונים המשפיעים על מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין.

building
בלוג

7 שירותי השמירה והאבטחה המובילים לבניינים כדי להבטיח בטיחות

מערכות בקרת גישה ממלאות תפקיד חיוני בהבטחת כניסה לבניין רק לאנשים מורשים. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיות כגון כרטיסי מפתח, סורקים ביומטריים או קודי PIN כדי להגביל גישה לאזורים ספציפיים. חברות המציעות שירותי בקרת גישה מספקות התקנה, תחזוקה וניטור של מערכות אלו, מה שמבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

CLEAN
בלוג

ניקוי לאחר עבודות איטום

כאשר מדובר בעבודות איטום, אנשים רבים מתמקדים אך ורק ביישום האיטום עצמו. אמנם זהו שלב חשוב, אך חשוב באותה מידה לתעדף את תהליך הניקוי שאחריו. ניקוי לאחר עבודות איטום הוא שלב חיוני שאין להתעלם ממנו, שכן יש לו תפקיד משמעותי ביעילות הכללית ובאורך החיים של האיטום.

METAL
בלוג

טכניקות בטון חדשניות לארונות חשמל מפח שיפור העמידות וההגנה

בעולם של ארונות החשמל, העמידות וההגנה הם מעל הכל. ארונות חשמל מפח, במיוחד, דורשים טיפול נוסף בשל פגיעותם לחלודה וקורוזיה. כדי להתמודד עם החששות הללו, פותחו טכניקות בטון חדשניות כדי לשפר את העמידות וההגנה של ארונות חשמל מפח. במאמר זה, נבחן את הטכניקות הללו ואת היתרונות שלהן עבור התקנות ארונות חשמל.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!