איטום גגות בגבעת שמואל

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

איטום גג הוא מהלך חשוב שיש לבצע אחת למספר שנים על מנת להימנע ממצבים של חדירת מים אל חלל הפנים של המבנה. בבניינים משותפים, מדובר לכאורה בבעיה של הדירות בקומות העליונות אך על פי חוק, משימת האיטום חלה על כל דיירי הבניין שכולם צריכים להשתתף בעלות האיטום ולא רק הדיירים בקומה העליונה. אז מה הם סוגי האיטום הקיימים לגג? מהו סוגי האיטום שנחשב לטוב והיעיל ביותר? מה המחיר של איטום גגות בגבעת שמואל ואיך עלות זו משתנה בהתאם לסוג האיטום הנבחר? האם זפת נחשבת לחומר איטום יעיל? ומה לגבי משחה אקרילית או פולימרית? האם הן יעילות? כל כמה זמן צריך לבצע איטום? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של מרכז האיטום הישראלי, המבצע את כל משימות האיטום לרבות איטום גגות בתל אביב ובכל רחבי הארץ.

סוגי איטום לגגות

גג הבית שלכם הוא כמו בריכה ריקה שממתינה להתמלא. ישנו משטח מיושר יחסית ומסביבו הגבהה שתוחמת אותו ומונעת ממים להתפנות ממנו. כאשר מים מצטברים על גבי הגג הם יכולים בקלות רבה יחסית, למצוא את החריץ הקטן והבודד דרכו הם יוכלו לחדור אל תוך שלד המבנה ומשם אל תוך חלל הפנים של המבנה בצורת כתמי רטיבות ולעיתים גם נזילות של ממש. בכדי למנוע את התהליך הזה יש לוודא שהגג נהנה מניקוז יעיל ושפתחי הניקוז פנויים וכן שהגג אטום בצורה הרמטית, כך שגם אם הניקוז לא עובד בצורה מיטבית, לא יוכלו המים לחדור פנימה אל שלד המבנה

https://www.youtube.com/watch?v=RHUeCRMxFzc

בכדי לבצע איטום גגות בגבעת שמואל ובכלל, ניתן לעשות שימוש בארבה סוגים שונים של איטום גגות: איטום ביטומני, איטום זפת, איטום פולימרי ואיטום אקרילי. המדובר בארבעה סוגים שונים של איטום, הנבדלים זה מזה גם בחומר וגם בטכניקה. המטרה הסופית היא כמובן לכסות את הגג בשכבה של חומר שימנע מהמים לחדור דרכו אל תוך שלד המבנה. לשם כך נדרשת שכבת חומר אחידה ומלאה ללא חריץ אחד אפילו, שכן מספיק חריץ אחד בכדי לאפשר למים לחדור פנימה ומזה אנחנו רוצים להימנע.

איטום ביטומני

איטום ביטומני הוא איטום המבוסס על הנחת יריעות ביטומניות, קרי יריעות שאליהן דבוק חומר איטום דומה לזפת. בכדי לבצע את הבידוד, מניחים יריעה על גבי הגג ומפעילים עליה חום רב באמצעות מבער על מנת להמס את חומר האיטום בכדי להדביק אותו בצורה מושלמת למשטח הגג. היריעה עצמה נותרת במקומה ומהווה שכבת איטום נוספת ומאוד יעילה. יריעות ביטומניות מגיעות בשני דגמים מרכזיים: יריעות בעובי 4 מ"מ ובעובי 5 מ"מ. ככלל, לא מומלץ להשתמש ביריעות הדקות יותר אלא אך ורק ביריעות בעובי 5 מ"מ. שימו לב לכך כאשר אתם בוחנים הצעות מחיר מספקי שירותי איטום גגות בגבעת שמואל. ההצעה יכולה להיראות זולה ואטרקטיבית מאוד אלא שבפועל האטרקטיביות שלה נובעת מכך שהיא מבוססת על יריעות דקות יותר. כמו כן, גם בזמן העבודה, אתם רוצים לוודא שמדובר ביריעות 5 מ"מ ואת זה תוכלו לעשות באמצעות בקשה לראות את הכיתוב המופיע על היריעות, ומפרט את המפרט הטכני שלהן לרבות עובי.

איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות, נחשב לאיטום היעיל ביותר אך גם היקר ביותר. העלות של איטום גג באמצעות יריעות אלה עומדת על 85-100 שקלים למטר רבוע. כאשר מדובר במבנה בעל שטח גג של 100 מ"ר, המדובר בסכום שיכול להגיע לכדי 10,000 שקלים.

איטום זפת

איטום זפת מבוסס על מריחת זפת על גבי הגג עד להשגת כיסוי מלא. הזפת נחשבת ליעילה מאוד באיטום גגות, אם כי איכות האיטום שלה נובעת בעיקר מאיכות העבודה המבוצעת. הבחירה באיטום זפת היא בחירה שנובעת בדרך כלל משיקולי עלות, שכן מדובר באיטום זול מאוד ביחס ליריעות ביטומניות או משיקולים מקצועיים, כאשר הגג אינו מאפשר שימוש ביריעות ביטומניות ואז הופך האיטום בזפת לאופציה היחידה. איטום גגות בגבעת שמואל באמצעות זפת צפוי לעלות לכם 25-40 שקלים למטר רבוע ושוב, אם מבצעים חישוב לגג בשטח 100 מ"ר, מדובר בעלות שיכולה להגיע לכדי 4,000 שקלים בסך הכך, הרבה יותר זול מיריעות ביטומניות.

איטום בחומרים פוליאוריתניים או אקריליים

המדובר במשחות המכילות בתוכן שיעור גבוה של חומרים פוליאוריתניים או אקריליים ומיועדות ליצור מעין שכבה פלסטית אטומה שמכסה את הגג. יחד עם זאת, איטום זה נחשב ליעיל הרבה פחות מזפת ולבטח מיריעות ביטומניות. בפועל, חומרים אלה משמשים בעיקר לבידוד ובכך הם אכן מספקים ערך גבוה מאוד, אך אינם מומלצים לצורך איטום. הבשורה הטובה היא שגם כך מדובר בטכניקת איטום יקרה מאוד שתעלה לכם כ-110 שקלים למטר רבוע, יקר יותר מאשר יריעות ביטומניות, שנחשבות ליעילות ביותר לצורך איטום גגות בגבעת שמואל ובכלל.

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון

במסגרת שירות איטום גגות בגבעת שמואל ישנן עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון ובעיקר הכנת הגג לאיטום. בכדי להבטיח איטום אפקטיבי של הגג, יש להבטיח יישום מלא של חומר האיטום על כל פינה בגג, מבלי להותיר שטח מת באף חלק של הגג. זה אומר שאם יש דודי שמש וקולטים, יש להרים אותם על מנת ליישם את חומר האיטום, וכך גם לגבי מזגנים, אנטנות וכל חפץ אחר המונח על גבי הגג. הכנת הגג בהיבט זה יכולה לייקר את העלות הכוללת בסך של 1000 עד 1500 שקלים. ככלל, נהוג לגבות כ-250 ש"ח עבור כל דוד שמש שיש לפנות ולהחזיר לאחר מכן למקומו, אך כאשר מדובר בפרויקט נרחב, נהוג לשים את הגבול באזור של 1500 עד 2000 ש"ח לכל היותר, גם אם ישנם דודים רבים על הגג.

כל כמה זמן יש לבצע איטום?

ככלל, כל איטום שתיישמו על הגג הוא למעשה חומר שחשוף לחלוטין לפגיע מזג האוויר וסופג לאורך זמן קרינת שמש ישירה, לחות גבוהה, גשמים, שלגים, רוחות וכן הלאה. בהתאם לכך, חומרים אלה נוטים לעבור שחיקה תקופתית שמחייבת חידוש של האיטום בגג. ככלל, כדאי להזמין מומחה לביצוע איטום גגות בגבעת שמואל על מנת לבדוק את הגג אחת לחמש שנים. במקרים מסוימים ניתן יהיה לבצע תיקונים נקודתיים בלבד בעלות של 500 עד 1500 שקלים לתיקון ובמקרים אחרים ימליץ לכם איש המקצוע על חידוש האיטום לגג כולו. אם אתם רוצים לקחת את הדברים לקצה, אתם יכולים להמתין עד שיופיע כתם רטיבות בתקרה ואז תדעו שצריך לחדש את איטום הגג, אך קחו בחשבון שבמקרה כזה, עלול להיווצר נזק נרחב יותר לתקרה ולטיח התקרה, מה שיגרור תיקון שיכול לעלות לא מעט כסף וגם יפגע בחוויה הביתית שלכם במהלך החורף. שימו לב שהאיטום צריך להתבצע בתנאים של יובש מלא ולכן אם נתקלתם בכתם רטיבות במהלך החורף, לא תוכלו לבצע איטום גג מלא עד שיסתיים החורף. על כן, לא כדאי לקחת את הסיכון ואחת לחמש שנים מומלץ לקרוא לאיש מקצוע המתמחה בתחום של איטום גגות בתל אביב, ולעשות את זה במהלך הקיץ לפני שמגיע החורף.

איך תבחרו את קבלן האיטום?

המשימה של בחירת נותני שירות היא משימה שהיא אף פעם לא קלה לנו. הסיבה לכך היא שמלכתחילה אנו נדרשים לעזרתם של אותם נותני שירות מכיוון שאין לנו שום הבנה, היכרות או ניסיון עם התחום הספציפי, ולכם גם קשה לנו לבחון את הרמה המקצועית של נותן השירות. וכמו בכל מקרה של עבודה עם נותני שירות, גם במקרה של איטום גגות בגבעת שמואל בהחלט כדאי להיעזר בהמלצות וחוות דעת מקצועיות בכדי להתחיל לזוז קדימה. את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה, שכנים בבניינים סמוכים או כל אדם אחר. איטום גג היא משימה שכל אחד מבצע מספר פעמים בחייו ולכן לא יקשה עליכם להשיג המלצות בתחום זה. בנוסף, כדאי לפנות לגורמים מקצועיים בתחומים משיקים כמו קבלני בניין, אנשי שיפוצים וכן הלאה, שמכירים קבלני איטום ויכולים לתת לכם חוות דעת מקצועית בעלת ערך רב יותר מכל המלצה פרטית שתקבלו.

מכאן, כדאי לפנות למספר שמות שעלו לאורך התהליך, לבקש הצעות מחיר ולהשוות ביניהן. בהיבט זה כדאי למדוד תחילה את הגג או לפחות להעריך את השטח שלו, ולבקש הצעת מחיר על השטח הכולל. ספקו לנותן השירות את שטח הגג, את מספר הדודים, המזגנים והקולטים שעל הגג ובקשו הצעת מחיר כוללת וסופית. הסיבה לכך היא שקבלנים שונים יכולים לתת לכם הצעה זולה מאוד בהתחלה, אך לאחר מכן לייקר אותה תוך כדי תנועה בגלל הדוד הזה ובגלל המזגן הזה ובגלל שהשטח הוא לא גדול כפי שהם חשבו וכן הלאה. הימנעו מכל זה, ספקו להם את הפרטים המלאים על הגג ובקשו הצעת מחיר כוללת וסופית. אם נותן השירות לא מוכן לתת לכם הצעה כזאת לפני שהוא רואה את הגג, זה דווקא סימן טוב מבחינתכם שכן מדובר באדם שלא מוכן להתחייב למשהו שהוא אינו מכיר בוודאות. במקרה כזה, הזמינו אותו להתרשם מהגג ולתת לכם הצעה בהתאם.

איטום גגות בגבעת שמואל

אחרי איטום הגג – כדאי לדעת

אחרי השלמת מהלך של איטום גג, מומלץ לבצע בדיקה של הגג באמצעות הצפתו. לשם כך יש לסתום את חור הניקוז ולשפוך מים ברחבי הגג. מאחר והאיטום מבוצע בדרך כלל בקיץ, המים יתייבשו תוך מספר ימים, אך במהלך ימים אלה תוכלו לבחון האם ישנה חדירה של מים אל תוך המבנה. פרט למקרה של בדיקת איטום, בכל זמן אחר חשוב מאוד שפתחי הניקוז יהיו פתוחים לחלוטין, ולכן מומלץ מאוד לעלות לגג לפני כל חורף ולוודא כי הגג נקי מעלים ולכלוך וכי כל פתחי הניקוז פתוחים ונקיים. זכרו שניקוז טוב יכול להאריך מאוד את חייו של האיטום וכמובן גם לשפר את היעילות שלו.

את התשלום כדאי לחלק למקדמה ותשלום בסוף הפרויקט. זהו נוהל מקובל מאוד בכל שירות ומקובל גם במקרה של איטום גגות בגבעת שמואל. כמו כן, יש לדרוש אחריות ואחריות כזאת אכן ניתנת על ידי כל קבלן איטום מקצועי. כמו כן, במידה ואתם בוחרים באופציה של יריעות ביטומניות, אז כפי שאמרנו בהתחלה, מומלץ לבדוק את מפרט היריעות (מודפס עליהן) לפני שמתחילות עבודות האיטום, וזאת על מנת לוודא שנעשה שימוש ביריעות העבות של 5 מ"מ.

מרכז האיטום הישראלי מבצע עבודות איטום גגות בגבעת שמואל ובכל רחבי הארץ, ומציע איטום ברמה גבוהה בכל חומרי האיטום הקיימים. מומחי האיטום של המרכז עומדים לרשותכם בכדי לבחון את הגג, להמליץ לכם על טכניקת האיטום המתאימה ביותר ולהשלים את האיטום במהירות וביעילות עם אחריות מלאה על החומרים והעבודה.

זיפות גגות בגבעת שמואל

זיפות בגבעת שמואלכל גג בטון, אחת למספר שנים זקוק לחידוש שכבת האיטום שלו. שכבת איטום זו יכולה להיות מיושמת במספר טכניקות שנעות בין מריחת משחות אקריליות, דרך זיפות הגג וכלה ביריעות ביטומניות. מהי שיטת האיטום המתאימה לגג שלכם? כל כמה זמן יש לחדש את שכבת האיטום? האם כדאי להמתין להופעת סימני רטיבות או שכדאי להקפיד על ביצוע איטום בצורה מסודרת אחת למספר שנים ללא קשר להופעת סימני רטיבות? מי אחראי לממן את האיטום? האם כל דיירי הבניין או רק הדיירים בקומה העליונה? מי מספק שירות זיפות גגות בגבעת שמואל ואיך נכון לבחור אותו? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של המרכז הישראלי לאיטום.

מהי שיטת האיטום המתאימה לגג שלכם?

ובכן, שיטת האיטום המתאימה לכל גג צריכה להיקבע על ידי איש מקצוע לאחר שראה את הגג במו עיניו ובגוף ראשון. ככלל, האלטרנטיבות המרכזיות הן זיפות הגג או הנחת יריעות ביטומניות. ישנן כאמור טכניקות נוספות, אך אלו מתאימות לנסיבות ייחודיות בלבד, הן לא יעילות בדרך כלל באותה מידה ובמקרים רבים הן גם יקרות יותר. ככלל, התאמת שיטת האיטום נקבעת על פי האיטום הקיים כבר על הגג והטופוגרפיה של הגג. ישנם גגות שבהם ישנן בליטות רבות ובמקרה זה יהיה נכון יותר ליישם שכבת זפת מאשר יריעות ביטומניות. פרמטר חשוב נוסף בבחירת שיטת האיטום המתאימה לכם הוא כמובן פרמטר המחיר. יריעות ביטומניות יכולות לעלות לכם עד כדי 120 ש"ח למ"ר גג בעוד שזיפת הגג יכול להסתכם בלא יותר מ-40 שקלים למ"ר גג. מן הסתם, תמיד נעדיף את האופציה הזולה יותר, אלא שלא לחינם הזפת הוא זול יותר ועל כך נדבר בשורות הבאות.

כל כמה זמן צריך לחדש את איטום הגג בגבעת שמואל?

לפני שאתם רצים לבחור קבלן זיפות גגות בגבעת שמואל, כדאי להכיר את הפרמטרים המרכזיים בבחירת שיטת האיטום ואחד המרכזיים שבהם הוא מרווחי הזמן הנדרשים בין חידוש לחידוש של האיטום. מרווחים אלה נקבעים ישירות מטכניקת האיטום המיושמת. בעוד יריעות ביטומניות יכולות להחזיק מעמד למשך 5 שנים ויותר, זפת הוא בדרך כלל עמיד פחות ואותו יש לחדש אחת לשלוש שנים. אז מצד אחד, זיפות הגג הוא זול יותר מיריעות ביטומניות ומצד שני יש לבצע אותו במספר רב יותר של מחזורי חידוש לאורך חיי המבנה. מאחר ועלות הזפת היא פחות מחצי העלות של יריעות ביטומניות, בהיבט המחיר לפחות, זיפות גג הוא עדיין עדיף על פני יריעות ביטומניות, לפחות במרבית המקרים.

האם כדאי לחדש איטום גג גם אם אין סימני שחיקה?

מן הסתם, את סימני השחיקה של שכבת האיטום אנחנו לא מזהים בטיול מתוכנן שאנו עושים על הגג. גג המבנה הוא בדרך כלל החלק היחיד של המבנה אליו אנחנו פשוט לא מגיעים ולכן אנחנו לא יכולים לבחון את מצב שכבת האיטום בכל עת. מעבר לכך, בעיות איטום יכולות לצוץ גם כאשר שכבת האיטום נראית תקינה לחלוטין לעין לא מקצועית. המים יכולים לחלחל דרך חריצים זעירים שאי אפשר לראות אותם בעין, ולחולל שמות בתקרת הקומות העליונות של המבנה. סימני השחיקה על כן, הם בדרך כלל סימני רטיבות שאנו מזהים בתקרת הדירות העליונות במבנה, או אז אנחנו יודעים ששכבת האיטום אינה ממלאת את תפקידה ויש לחדש אותה. השאלה היא האם צריך להמתין שיופיעו סימני רטיבות כאלה, או שכדאי לחדש את האיטום אחת למספר שנים ללא קשר לכלום. התשובה היא שללא כל ספק, כדאי להקפיד על מרווחי זמן קבועים בהם מחדשים את איטום הגג, על פי המלצות הגורם המקצועי שאטם אותו בפעם האחרונה. הסיבה לכך היא שבדרך כלל את התובנה שהאיטום אינו ממלא את תפקידו וסימני רטיבות מתחילים למלא את תקרת הבית, אתם תגלו בעונת החורף ואז לא תוכלו לעשות עם זה דבר. זיפות גגות בגבעת שמואל או בכל מקום אחר בארץ, הוא תהליך שצריך להתבצע על גבי גג יבש לחלוטין ולכן מבוצע אך ורק בעונת הקיץ ולכל היותר במהלך חודש יבש בעונת החורף, אירוע נדיר למדי. בכדי לא "להיתקע" עם רטיבות בלתי פוסקת לאורך חורף שלם, כדאי להכין את הגג לחורף ולהקדים תרופה למכה.

מי צריך לממן את פרויקט האיטום לגג?

אחת הסוגיות הלא נעימות סביב הנושא של איטום גגות הוא נושא המימון. מצד אחד, הדיירים בקומות התחתונות לא רואים צורך באיטום הגג שכן דליפות בגג אינן משפיעות עליהן כלל. מצד שני, מדובר במבנה משותף אחד וכל דייר אחראי לכל חלקי המבנה באופן זהה. בדיוק כפי שכל דיירי הבניין צריכים לממן את תחזוקת הגינה שמשרתת אולי יותר את דירות הקרקע בבניין, כך גם דירות הקרקע צריכות להשתתף בעלויות איטום הגג. ואכן, על פי החוק הקיים במדינת ישראל, האחריות לאיטום הגג חלה על כל דיירי הבניין ולכן כולם צריכים לקחת חלק במימון האיטום. בהזמנת זיפות גגות בגבעת שמואל וקבלת הצעת מחיר, תגלו שבחלוקה של העלות הכוללת בין כל הדיירים, הסכום שצריך כל דייר לשלם הוא סכום נמוך למדי, מה שגם הופך את המשימה ליותר ריאלית וקלילה לביצוע.

מי מבצע זיפות גגות בגבעת שמואל?

זיפות גגות בגבעת שמואל

ובכן, בחיפוש אחר איש מקצוע שמבצע זיפות גגות בגבעת שמואל, אתם עשויים לגלות שבשוק הזה פועלים גורמים רבים ומגוונים, חלקם חבר'ה צעירים שרכשו את הציוד הנדרש, למדו את המקצוע ומתפרנסים ממנו בכבוד וחלקם קבלני איטום מקצועיים ובעלי ניסיון רב. השאלה מי מתאים לכם יותר היא שאלה שאין עליה תשובה חד משמעית והפתרון הטוב ביותר עבורכם יכול להגיע מכל כיוון. יחד עם זאת, אם אתם רוצים לשמור על רמת הסתברות גבוהה להצלחת השירות ולביצוע מקצועי של איטום הגג שלכם, האופציה של עבודה עם קבלן איטום היא ללא ספק האופציה הנכונה והטובה ביותר עבורכם. קבלן איטום הוא למעשה איש מקצוע שעוסק בכל משימות האיטום ולא רק בתחום הספציפי של איטום גגות. קבלן איטום מבצע גם איטום של קירות מעטפת חוץ של מבנים, איטום מאגרי מים ומאגרים בכלל, איטום בריכות וכדומה ולכן מחזיק בידע מקצועי רב ורחב הרבה יותר סביב טכניקות ביצוע, חומרים, ציוד ורגישויות ספציפיות בכל משימת איטום.

הבחירה בנותן השירות היא בחירה סובייקטיבית לחלוטין שאותה תוכלו לבצע על בסיס המלצות שאתם מקבלים מחברים, בני משפחה או מכרים ועל בסיס חוות דעת מקצועיות שאותן תוכלו להשיג מאנשי מקצוע בתחומים משיקים ושיכולים להמליץ לכם על אנשים מקצועיים וקבלני איטום אותם הם מכירים מעבודתם היומיומית. בהמשך לכך, ההחלטה שלכם צפויה להתבסס גם על המחיר המוצע לכם וזה לגמרי לגיטימי. יחד עם זאת, אתם לא רוצים לבחור אוטומטית בנותן שירות שמציע לכם שירות זיפות גגות בגבעת שמואל במחיר הזול ביותר. בהיבט זה, אתם רוצים להיזהר בעיקר מהמצב של לשלם בזול ולצאת ביוקר. זיפות גגות הוא תהליך שחייב להתבצע בצורה מושלמת ולא מ"מ אחד פחות מכך, תרתי משמע. כל חריץ קטן שייוותר ללא איטום, יכול לחולל שמות בתקרת הבית שלכם. על כן, חשוב לבחור איש מקצוע שאתם סומכים עליו, שיש לכם הבנה כי מדובר באדם מקצועי, אכפתי ומסור שגם מעניק לכם אחריות ראויה לעבודה ורק לאחר מכן לבחון גם את עניין המחיר.

בהיבט זה ראוי לומר שאם אתם רוצים לבצע את האיטום בצורה הטובה והבטוחה ביותר, מומלץ למצוא קבלן איטום רשום שמופיע בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון ומציע שירות זיפות גגות בגבעת שמואל. קבלן רשום הוא קבלן שעומד בקריטריונים מקצועיים הנבחנים על ידי משרד העבודה ומשרד השיכון ויותר מכך, מדובר בקבלן שמחזיק במעמד הקבלן הרשום כנכס חשוב לעסק שלו. אותו קבלן לא יעשה שום דבר שיסכן את מעמדו זה כקבלן רשום, מה שמבטיח לכם שירות טוב ובטחון רב בתהליך.

מרכז האיטום הישראלי מציע את כל סוגי עבודות האיטום ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים ומבצע פרויקטים מגוונים של איטום, החל באיטום גגות, דרך איטום קירות מעטפת בבתים פרטיים ומשותפים וכלה באיטום בריכות ומאגרי מים גדולים. מרכז האיטום הישראלי עובד על פי סטנדרטים גבוהים מאוד ומקפיד על רמת ביצוע גבוהה מאוד שעליה הוא גם נותן אחריות מלאה לכל לקוח. למרכז אפשרות לאטום את הגג שלכם באמצעות כל הטכניקות הקיימות ולאחר בחינה של אנשי המקצוע במרכז, תוכלו לקבל הערכת מחיר לכל אחת מהשיטות שיכולות להיות רלוונטיות לכם.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!