למה כל שנה כשיש גשם יש לי נזילה בבית?

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

קרדיט תמונה: freepik

גשם, ברוב המקרים, הוא תופעה מבורכת. אמנם ישראל כבר לא תלויה בכמויות הגשמים שיורדות מדי שנה, אבל גם כך במדינה שבה הקיץ ארוך במיוחד, כדאי שיהיו גם ימים חורפיים. הבעיה מתחילה כשבכל פעם שיורד גשם יש גם נזילה בבית. במצב כזה חובה להבין מדוע מתרחשת התופעה ואיך לפתור אותה, ובכתבה זו תמצאו מידע רלוונטי שיעזור לכם להתנהל נכון ולהבטיח שגם כשבחוץ גשם, פנים הבית יישאר יבש.

 

הנזקים החמורים של נזילה, גם כשהיא קטנה

למים יש יכולת לחלחל לכל מקום כמעט וגם דרך חומרים קשיחים. רטיבות בבית יכולה להיות תוצאה של שתי תקלות אפשריות – איטום לקוי או נזילה מצנרת. אם אתם מזהים קשר מובהק בין הופעת הגשם לבין הנזילה, קרוב לוודאי שמדובר בגורם הראשון, כלומר איטום גג רעפים או כל גג אחר שחובה לתקן.

הסיבה לחשיבות הפעולה המידית היא הנזק החמור לקירות ולתקרות: לא "רק" קילופי צבע וטיח וכתמים מכוערים, אלא גם התפוררות ויש מצבים שבהם נזילות עלולות לערער יסודות חשובים במבנים. בנוסף, רטיבות מייצרת עובש – פטריות שחיות ומשגשגות בקיר או בתקרה ומפיצות נבגים. נבגים אלה עלולים לגרום לתגובה אלרגית וגם להתפתחות מחלות של דרכי הנשימה, בעיקר אצל ילדים, קשישים ובעלי מערכת חיסונית מוחלשת, ולכן חשוב להזמין מיד מומחה לאיטום.

שימו לב: חלק מהפתרונות של איטום גגות מחייבים המתנה לימים יבשים. גם כך את הזמנת איש המקצוע כדאי לבצע מיד, כדי שיבוא, יבחן את המצב וכבר ישריין יום פנוי לבוא ולבצע את העבודה הדרושה.

 

הפתרונות השונים לנזילה בימים גשומים

הפתרונות האפשריים לתופעה המתסכלת והמסוכנת של נזילה בבית בכל פעם שיורד גשם הם יריעות ביטומניות, שימוש בחומרים אקריליים או פולימריים וזיפות.

הזפת היא המענה הוותיק והמוכר לצורך באיטום ובפרט כשמדובר על איטום גג בטון. היתרון העיקרי שלה הוא המחיר הנוח והיישום מהיר יחסית ופשוט, אבל מצד שני העמידות של הזיפות יחסית נמוכה ונדרשת תחזוקה קבועה מדי שנה.

יריעות ביטומניות הן פתרון מתקדם יותר. ככל שיש יותר פריטים והתקנים על הגג, כך ההתקנה של היריעות מורכבת יותר וגם יקרה יותר. היתרון המשמעותי הוא עמידות גבוהה מאוד במרבית סוגי הגגות. חומרים אקריליים או פולימריים מתאימים בעיקר לאיטום גגות בטון עם שיפוע.

איך להבטיח איטום אפקטיבי באמת במינימום מחיר?

איטום גגות רעפים, גגות בטון, גגות מרוצפים וכו' הוא פרויקט למומחים מנוסים. הזמנת איש מקצוע ללא ותק וללא בקיאות מקצועית עשוי אולי לחסוך סכום כסף מסוים אבל לעלות לכם ביוקר כשבגשם הבא התקרה שוב תתחיל לדלוף.

חברת הראשון באיטום מציעה תמיד את הפתרון המתאים ביותר בכל מקום, מקפידה על שימוש בחומרי הגלם המתקדמים ביותר הקיימים כיום, ובנוסף מתנהלת בזמינות גבוהה מאוד. כמו כן תקבלו אחריות מלאה על כל עבודה כך שמובטח לכם ראש שקט באמת.

צריכים קבלן איטום מקצועי? פנו לחברת הראשון באיטום: https://www.itum1.co.il/

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!