מגוון שיטות איטום מוצלחות ואפקטיביות:

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

 

קימות בשוק מגוון שיטות איטום. כל שיטה מתאימה לצרכים שונים ומיקומים שונים. לעיתים משתמשים בזפת או יריעות אבל בהרבה מהמקרים דווקא יעדיפו לעשות שימוש בקצף פוליאוריטן אשר מותז על המשטח והינו חומר איכותי ויעיל לאיטום. ניתן לעבוד אתו על מגוון רחב של חומרים כמו גם במרחבים שהגישה אליהם קשה יותר.

קבלן איטום ב{HEBROW}

מגוון שיטות איטום ומה היתרונות שלהן?

  • שיטת איטום עם קצף פליאוריטן
  • שיטת איטום יריעות ביטומניות
  • שיטת איטום עם זפת חם

שיטת האיטום עם קצף פוליאוריטן הינה שיטה יעילה ואיכותית לאיטום, הדבקה, קיבוע ומילוי. כמו גם לבידוד טרמי ואקוסטי. הקצף מעכב בעירה ומאד בטיחותי לבית. הוא נדבק היטב לעץ, לטיח, לבטון מתכת וכדומה.

שיטת איטום עם יריעות הנה שיטה מורכבת ואיכותית. אך אינה ישימה בכל תנאי שטח. את היריעות יש להלחים וליצור משטח איטום המודבק לגגות של בתים ובניינים. לעיתים אין מקום להניח את היריעות בשל מיקום הגג או בשל העובדה שישנם דברים רבים על הגג שלא מאפשרים ליצור את שטיח היריעות. בכל מקרה זו שיטה איכותית המאפשרת איטום מקסימלי.

איטום בזפת חם, הינה שיטה טובה גם כן לאיטום ומאפשרת איטום מיטבי. גם בשיטה זו לא ניתן להשתמש כאשר התנאים לגג אינם מאפשרים זאת בנוסף העבודה עם זפת חם לא תמיד פשוטה ומצריכה התארגנות לוגיסטית מורכבת.

לפרטים נוספים על שיטות איטום וחומרי איטום ניתן ללחוץ כאן:

כאשר מתעניינים באיטום מומלץ לעשות זאת באחריות ולבחור באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. חברתנו תעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר. בידנו ידע וניסיון רב שנים בתחומי האיטום בפרט ובתחומי הבניה בכלל. אנו נוודא שהאיטום יהיה משובח ויחזיק למשך שנים רבות כמו כן יהווה איטום מקסימלי לביתכם. תמורה משמעותית מובטחת להשקעה במחירים סבירים וידידותיים.

פוליריטן

חברתנו מתמחה במתן פתרונות איטום למגוון מבנים בתנאי שטח שונים ומגוונים, ומספקת פתרונות לצרכים שונים כגון עבודות פשוטות וגם מורכבות המצריכות ידע ויכולת מחשבתית לפתרון מקסימלי לבעיות של איטום.

חברתנו תלווה אתכם משלב הייעוץ ועד לבחירת שיטת האיטום המוצלחת והמותאמת באופן מקסימלי לצרכים האישיים של ביתכם. כמו גם עד לשלב הסופי של סיום הפרויקט. באופן מקצועי הוגן ואדיב. כמו גם תשתמש ותמליץ על החומרים האיכותיים ביותר הקיימים בתחום האיטום ובצרכים נלווים נוספים.

על מנת לקבל שיחת ייעוץ ראשונית אשר תעשה לכם סדר ותסביר על האפשרויות השונות העומדות בפניכם, אנא לחצו כאן:    או השאירו את הפרטים שלכם כדי שנוכל לחזור אליכם בהקדם. להשארת פרטים אנא לחצו כאן:         חברתנו תספק היצע של מגוון שיטות איטום ותמליץ על השיטה הטובה ביותר בעבורכם. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה, בקשה והסבר אשר תבקשו.

 

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!