צמחים מלאכותיים

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

צמחים מלאכותיים בפרויקטים חדשים, דירות ובניינים 

נכנסתם לפרויקט חדש או לקומת משרדים חדשה? בין אם אתם חברת אחזקות או אנשים פרטיים תדעו שצמחיה זה דבר שגורם לחיוך בבוקר ואם אפשר ללא התחייבות וללא צורך בהשקיה יומית אז עוד יותר טוב! אם אתם מתכננים עיצוב עוצר נשימה של הבית או המשרד החדש שלכם בוודאי יצא לכם לחשוב על רכישת צמחים למקום. כחלק מהמחשבות והבחירות שנעשה בעתיד נרצה תמיד כמה שפחות התחייבויות ולכן אם אתם רוצים להגיע בבוקר ולראות ירוק כל הזמן הפתרון הוא צמחיה מלאכותית. היום, רוב האדריכלים ומשרדי העיצוב עובדים עם ספקים של צמחיה מלאכותית כיוון והיתרונות גוברים על החסרונות עליהם נפרט בהמשך הכתבה.

איך נוצרת אווירה כמו צמחיה רגילה בדיוק?

כל אדריכל או מעצב יודע שכדי ליצור אווירה מסוימת צריך צבעים שאנשים אוהבים לראות ולהרגיש. ובעזרת צמחים נוכל ליצור את האווירה הזאת. שילוב של זנים וצמחים מסוימים יגרמו לנו תחושה של שלווה ורוגע, צמחיה הכוללת צמחים ופרחים ביחד תיצור לנו תחושת הרמוניה נהדרת. החיסרון העצום בצמחיה חיה הוא הצורך בהשקיה באופן ובתדירות קבועה, כמות תחזוקה שלא נגמרת ולכן אם תרצו להרגיש את כל מה שציינתי למעלה ללא כל התחייבות, תבחרו בצמחייה מלאכותית ולא במשהו אחר. יש המון חברות כמו דירה דיל שמספקות צמחיה מלאכותית, כדאי ליצור איתם קשר ולקבל הצעת מחיר ולשקול את הנושא.

מה היתרונות והחסרונות בצמחיה מלאכותית?

זה נכון שבכל דבר יש חסרון ויתרון ואין שום דבר מושלם, אז החיסרון היחידי שתוכלו למצוא בצמחיה מלאכותית הוא שאין ריח של צמחיה אמיתית ובהגיון גם. אז אם לא מפריע לכם עניין הריח – לא תמצאו שום חסרון אחר בצמחיה מלאכותית. כמות היתרונות היא עצומה, החל מזה שלא צריך להשקות את הצמחייה מלאכותית בשונה מצמחייה רגילה שצריך להשקות כל שבוע מספר פעמים כי אם לא היא תתייבש. לא צריך לשתול את הצמחייה מלאכותית באדמה, זה לא מלכלך את הבית ואת הלובי, המחיר שלה לא יקר בכלל ואם נמשיך נוכל למצוא עוד עשרות יתרונות שיש לצמחייה מלאכותית. לדעתי היתרון הגדול הוא שאין שום התחייבות מצידך – בעל הבית או בעל המשרד מבחינת תחזוקת הצמחים וכמו שכולנו יודעים אף אחד לא אוהב להתחייב למשהו שהוא לא צריך.

נכנסו לפרויקט חדש, מהיכן נקנה צמחיה מלאכותית?

קודם כל מזל טוב ובשעה טובה, שנית, יש כל מיני אופציות לביצוע רכישה של צמחיה מלאכותית. הראשונה היא לפנות לחברה שמתעסקת ולבצע הזמנה, זאת האופציה הפחות משתלמת ונכונה. האופציה השנייה והקלה היא להכניס חברת אחזקות שביחד עם השירותים שהיא תיתן לכם, היא תרכוש עבורכם צמחיה לכלל הפרויקט ותחייה את כל הבניינים בצבע ירוק.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!