קבלן איטום באילת

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

כאשר אנו בונים בית פרטי או משפצים בית או דירה, כל נושא האיטום הוא סופר קריטי ובעל חשיבות גבוהה. על מנת שלא נסבול מנזילות מים מהגג או דליפות מים מן הקירות החיצוניים או החלונות חשוב מאוד להשקיע באיטום איכותי ויעיל. לכל חלק או חלל בבית יש פתרון איטום יעיל אחר ולכן יש להיעזר בקבלן איטום איכותי שמבין בדיוק מה אתם צריכים על מנת לתת לכם את השקט הנפשי שהבית שלכם ישאר יבש לא רק בחורף הזה אלא בכמה חורפים הקרובים.

במאמר הבא נסביר לכם מעט על נושאים שונים בתחום האיטום ושיטות איטום עם חומרים שונים בהם משתמשים קבלני האיטום. דרך המדריך הבא תוכלו אחת ולתמיד להבין איך לבחור קבלן איטום בצורה טובה ועל מה יד לשים דגש בעבודות האיטום שקבלן האיטום מבצע בבית שלכם. בסיום המדריך נציג בפניכם את טווח המחירים השונים של העבודות בתחום האיטום. 

קבלן איטום באילת

מה התפקיד של קבלן איטום באילת?

אז בראש ובראשונה נסביר לכם קודם כל מהו איטום ומהו קבלן איטום. איטום הוא תחום מאוד נרחב שכל מטרתו היא להשאיר את הבית שלכם יבש מפני נזילות, חדירות או הצפות של מים בתוך המבנה. האיטום מתחלק למספר חלקים ברחבי הבית כאשר יש תחום של איטום מרתפים תת קרקעיים אליו יכולים לחדור מי גשמים או מי תהום. חלקים נוספים בבית כוללים איטום של מרפסות וגגות או כל מקום אחר אשר בא במגע ישיר עם גשם או יכול לאסוף מי גשמים. תת תחום נוסף בעולם האיטום הוא כל נושא הקירות חיצוניים שגם הם באים במגע עם גשם, ואחרון הוא תחום האיטום הפנימי שכולל את כל מה שקשור באיטום חלקים בתוך הבית כמו חריצים בין אריחי הקרמיקה באמבטיה, במטבח ובשאר חלקי הבית. קבלן האיטום הוא זה שאחראי על המלאכה הזו שכוללת בתוכה הפרדה בין חומרי איטום שונים שמתאימים כל אחד למלאכת איטום אחרת, שליטה בטכניקות חדשות וכדומה. בדרך כלל קבלן איטום יתמחה ויעסוק בתחום אחד או שני תחומים של איטום אך יהיו גם קבלנים שיעסקו בכלל הקשת של תחומי האיטום. 

קבלן איטום מומלץ באילת

איך בוחרים קבלן איטום באילת?

ככל הנראה בחירת קבלן האיטום שלכם תעיד לא מעט על איכות החיים שלכם כיוון שאם בחורף הראשון לאחר האכלוס של הבית החדש אותו בניתם תהיה לכם נזילה שתגרום לרטיבות בתקרה או בקירות תאלצו להיכנס לשיפוץ נוסף שיגרור קודם כל איטום מחדש ורק לאחר זמן מה שכל הקירות התייבשו תוכלו לקלף את הקיר ולצבוע אותו מחדש, דבר שללא ספק נעדיף להימנע ממנו.

לכן, שאתם בוחרים את קבלן האיטום כדאי לשים לב למספר דברים.

  1. המלצות – דבר ראשון שכדאי להשקיע בו בתהליך של קבלן איטום באילת הוא המלצות. המלצות מחברים או משפחה או אנשים אחרים שאנו סומכים עליהם בנוגע לעבודות איטום שבוצעו אצלם. אמרנו קודם לכן שעבודתם איטום טובה ואיכותית לא נמדדת לחורף אחד אלא למספר חורפים ולכן כדאי למצוא מישהו שיכול להמליץ לכם על קבלן איטום שעבד אצלו לפני מספר שנים ומאז לא נתנגלתה שום דליפה או נזילה.
  2. התמחות – דבר נוסף לא פחות חשוב הוא בדיקת תחום ההתמחות של אותו קבלן איטום. סיפרנו לכן קודם לכן שישנם מספר תתי תחומים של איטום ולא כל קבלן מתמחה בכל תתי התחומים של האיטום ולכן חשוב מאוד לוודא עימו שהוא מתמחה ומתקן בעיות איטום באותו תחום שאתם צריכים בין אם זה איטום בגג, איטום בקירות חיצוניים ובין אם איטום בחללים רטובים.
  3. אישורים והיתרים – לאחר שקיבלתם כמה הצעות מחיר, כדאי לשאול ולוודא לגבי כל נושא האישורים וכל ההיתרים אותם צריך קבלן איטום.
  4. בדיקה בשטח ואחריות – הזמינו את הקבלן לראות בדיוק מה צריך לעשות במבנה, איזה גודל שטח צריך לאטום וכדומה. בדקו עם לכמה זמן הוא נותן לכם אחריות על האיטום היות ולפעמים אחרי חורף אחד מגלים שיש נקודה קטנה שלא נאטמה כראוי ולכן יש לבצע חידוש או תוספת לאיטום. 

למה חשוב לשים דגש בתהליך של איטום?

כאשר אנו מבצעים פעולות איטום יש לשים לב למספר דברים אך הדבר החשוב ביותר שאנו נרצה לשים עליו דגש הוא שימוש בחומרי האיטום הנכונים לסוג האיטום שאנו זקוקים לו. קיים מגוון רב וגדול של חומרי איטום כאשר כל חומר מתאים למטרה אחרת. כדאי לבדוק שקבלן האיטום אותו בחרתם לביצוע עבודת האיטום מתעדכן בנושאים מקצועיים ומבין אילו חומרים חדשים קיימים ואילו חומרים מתאימים יותר ואילו מתאימים פחות לכל סוג של עבודת איטום. דבר נוסף שחשוב מאוד לשים אליו לב בטרם האיטום הוא הכנה של השטח אותו נאטום כך למשל אם הזמנו קבלן איטום לעבודת איטום של הגג שלנו חשוב מאוד לוודא כי הוא מכין את הגג כשורה על ידי ניקוי של הגג, תיקון שיפועים ועוד. 

קבלן איטום באילת שמשתמש בפתרונות איטום מתמקדים

טכנולוגיה וחדשנות הם עוד משהו סופר חשוב שכדאי להשקיע בו תשומת לב ומחשבה. אחד מאותם שיפורים קיים בתחום איטום הגגות כאשר בעבר היינו רגילים לראות איטום גג רק בעזרת יריעות ביטומניות או זפת, דבר שהיה מאוד מחמם את גג המבנה וגורם לכך שהוא יקלוט יותר את קרני השמש וכך יתחמם המבנה בצורה מהירה יותר בעיקר בימי הקיץ החמים, מה שמוריד מהיעילות האנרגטית של המבנה היות ונצטרך להשתמש יותר במיזוג אויר. כיום ישנם פתרונות רבים בדמות חומרים אקריליים או חומרים שמתבססים על טכנולוגיות מתקדמות שבראש ובראשונה דואגות לכך שהאיטום של המבנה שלכם יחזיק מעמד לזמן רב יותר ולא תצטרכו לקרוא לקבלן איטום כל מספר שנים. חומרים אלא משפיעים גם על היעילות האנרגטית של המבנה, היות והגג יהיה בצבע לבן לאחר יישום חומרי איטום אלו, ולכן ימשוך פחות את קרני השמש דבר שיעזור לשמור על הטמפרטורה של המבנה מ

מחירי עבודות איטום

המחירים של עבודות איטום באילת תלויים במגוון רב של משתנים כמו למשל החומר אותו ניישם ובגודל השטח אותו נאטום אך בנוסף גם יהיה יחס ישיר בין המחיר לבין הקושי של עבודת האיטום, כלומר עבודת איטום על גגות או בסנפלינג תהיה יקרה יותר מעבודת איטום של מרפסת או חלון.

איטום אקרילי של גג חדש יעלה בין 30 ש״ח למ״ר ל-60 ש״ח למ״ר כאשר אם שטח הגג גדול מאוד המחיר שלו למ״ר יקטן מעט. איטום גג בטון ישן עם חומר פולימרי כמו מאסטר או מולטי גג יעלה בין 40 ש״ח למ״ר ל-80 ש״ח למ״ר כאשר שוב גם כאן שטח הגג משחק תפקיד. איטום של גג עם יריעות ביטומניות יעלה לנו בין 60 ש״ח ל-100 ש״ח למ״ר ושימוש ביריעות PVC שנחשבות לחזקות יותר עם אורך חיים של עד עשרים שנים יעלה בין 70 ש״ח ל- 100 ש״ח למ״ר.

לסיכום, ישנן עבודות איטום רבות ברחבי הבית שלכל אחת מהן פתרון ייעודי ולכן חשוב מאוד להזמין את קבלן האיטום אליכם הביתה לפגישת ייעוץ לפני שאתם מתחילים את העבודה.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!