איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

קבלן איטום

construction (13)

איטום הוא אולי המרכיב המבני שזוכה להערכה הנמוכה ביותר שלא בצדק. למעשה, איטום טוב הוא תנאי בסיסי ליכולת שלנו לגור בתוך מבנה קבע, אלא שמכיוון שהאיטום בדרך כלל נחבא אל הכלים ואנו תופסים אותו כמובן מאליו, אנחנו נוטים גם שלא להעריך אותו בצורה נכונה. אחת לתקופה הכל משתנה, כשהאיטום הזה, שעד עכשיו ראינו אותו כמובן מאליו, מאבד מעט מכושר התפקוד שלו ואז הצרות מתחילות בגדול – חדירת מים, הצפות, נזילות, סימני רטיבות, לחות גבוהה, ריח של טחב באוויר – כל אלה הם סממנים לאיטום לקוי וכל אלה מחייבים הזמנה של קבלן איטום. אז מה הן עבודות האיטום שניתן להזמין מקבלן איטום? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז הישראלי לאיטום.

למה נדרש איטום?

כל מבנה מורכב משני מרכיבי יסוד: שלד וגמר. השלד הוא למעשה שלד הבטון של המבנה, השלד שמעניק למבנה את צורתו, גודלו, שטחו וחוזקו המבני. הגמר הוא השלב בו "מלבישים" את השלד עם ריצוף, כלים סניטריים, טיח, צבע, תשתיות וכן הלאה. אם ניקח את כל שטח הפנים של השלד, הרי שיש בו אינספור נקודות דרכן יכולים לחדור מים אל תוך המבנה, כשישנם אזורים רגישים יותר ואחרים רגישים פחות. כך למשל, גג המבנה נחשב לאזור רגיש שכן הגג חשוף לגשם, מים נוטים להיאגר בו ובסופו של דבר לחלחל דרך השלד פנימה. קו החיבור בין המבנה ובין הקרקע נחשב גם הוא לאזור רגיש דרכו יכולים לחדור מים ולחלחל מבעד לריצוף. חיבורי חלונות ודלתות, חיבור צנרת מזגן ולמעשה כל מכלול שמחבר בין מרחב החוץ לחלל הפנים של המבנה – כל אלה הם אזורים רגישים שיש לאטום בסיוע קבלן איטום מומחה. אבל מעבר לכל אלה, כל רכיב במבנה זקוק לאיטום, אפילו אבני חיפוי החוץ שעוטפות את המבנה. המטרה היא למנוע מהמים להגיע אל השלד ולשם כך יש לאטום את האבנים עצמם (למשל באמצעות דבק שיש) ולאטום את החיבור של אבני החיפוי, ביניהן ובינן ובין קיר השלד.

עבודות איטום שכיחות

כאשר אתם מזמינים קבלן איטום, אותו קבלן יכול לבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות איטום ולהלן רשימה ממצה של כמה מעבודות האיטום המרכזיות והחשובות שבהן.

  • איטום גג – מבוצע באמצעות חומר אקרילי/ פולימרי, זפת או יריעות ביטומניות. היריעות הביטומניות נחשבות ליעילות ביותר, לאחריהן זפת ולבסוף איטום אקרילי או פולימרי, והן גם נחשבות ליקרות ביותר, לעומת הזפת שנחשב לזול ביותר. במסגרת האיטום מבצע קבלן איטום הרמה של כל האובייקטים על הגג, לרבות דודי שמש, קולטי שמש, אנטנות, מזגנים ומכלולים אחרים המותקנים על הגג, מבצע איטום הרמטי ומלא ומחזיר את האובייקטים למקומם.
  • איטום קירות חיצוניים – מבוצע באמצעות סנפלינג או פיגומים הן על ידי איטום אבני חיפוי, המרווחים ביניהן והחיבור שלהן עם קיר השלד והן על ידי תיקוני טיח וצביעה חיצונית במקרה של מבנים ללא חיפוי חוץ.
  • איטום מרתף – מרתף הוא למעשה חלק מבנה שממוקם בתוך הקרקע ולכן רגיש מאוד לחדירת מים המחלחלים אל תוך הקרקע. איטום מרתף כולל איטום של רצפת המרתף וקירות המרתף, ונחשב לשירות יקר למדי בגין המורכבות של ביצוע עבודות האיטום בתוך הקרקע.
  • איטום תפר התפשטות – למשל בחיבור בין תוספת מבנה למבנה קיים או בחיבור בין הקרקע ובין קיר המבנה. איטום זה מבוצע באמצעות פח ויישום חומרי איטום ייעודיים והעלות עומדת על 150 עד 300 שקלים למטר רץ.
  • איטום חלונות – איטום חלון אלומיניום יכול לנוע בין 300 שקל בקצה הזול של איטום פשוט ועד 2000 שקלים בקצה העליון לאיטום מורכב.
  • איטום חדרים רטובים – איטום חיבור אגן אמבטיה או מקלחון עם הרצפה והקיר, איטום חיבור הכיור עם הקיר, איטום חיבור ארונות מטבח עם הרצפה והקיר וכן הלאה.
  • איטום מרפסת – איטום באמצעות הרחבת הפוגות (המרווחים בין אריחי הריצוף) ומילוי בחומר איטום (רובה אוטמת).

מעבר לכל אלה, ישנן משימות איטום נוספות שכוללות איטום של קווי החיבור בין הקירות החיצוניים של המבנה, איטום כניסת מזגן למבנה, איטום שטח הפנים של אבני חיפוי החוץ וכדומה. בכל המקרים האלה, אתם רוצים קבלן איטום מומחה אותו תוכלו למצוא במרכז האיטום הישראלי, שמעמיד לרשותכם קבלן איטום מקצועי, סטנדרטים גבוהים ומחירים תחרותיים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מערכות סולאריות ביתיות

התקנת פאנלים סולאריים על הגג שלך היא דרך מצוינת לייצר חשמל. פאנלים סולאריים הם בחירה פופולרית וחסכונית בימינו. אתה יכול

התקשרו עכשיו