רובה אפוקסית

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

WhatsApp Image 2018-03-01 at 09.17.34

כולנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר בבית שלנו הוא האיטום בכל חלקיו. בין אם אנו משפצים את הבית שלנו ובין אם אנחנו בונים את הבית שלנו מאפס, חשוב מאוד שנשים דגש מיוחד על כל נושא האיטום ברחבי הבית. בין אם מדובר באיטום של גג הבית, בין אם מדובר על איטום חדר הממ״ד, איטום של הרצפה והפאנלים או איטום אריחי קיר. כל אלו חשובים מאוד בין אם מסיבות של תו תקן ובין אם מסיבות פרקטיות שאנו רוצים לשמור על הבית אטום לגמרי ושלא יופיעו רטיבויות עם הגדם הראשון או רטיבות שתתפתח לב בקירות הבית לאט לאט לאחר מספר מקלחות. על מנת לעשות זאת עליכם לוודא עם הקבלן המבצע שמשפץ או בונה את ביתכם כי אכן מושקעים משאבים בבידוד של כל חלקי הבית. אחד הפתרונות היותר נפוצים לאיטום אריחי קיר ורצפה הוא רובה אפוקסית שבו משתמשים קבלנים רבים על מנת לאטום את החריצים שבין אותם אריחי רצפה או קיר ועליו נספר לכם במאמר הבא.

מהי רובה אפוקסית?

אז כפי שכבר ציינו רובה אפוקסית הינו פתרון אידיאלי עבור איטום של החריצים שנמצאים בין אריחי קיר, אריחי רצפה ועוד. אותם חריצים נקראת בשפה המקצועית מישקים ועל הקבלן לדאוג למלא אותם בצורה מושלמת לאחר הנחת האריחים משתי סיבות מרכזיות. הסיבה המרכזית היא כמובן האיטום כפי שכבר ציינו היות ודרך אותם חריצים עלולים לחדור נוזלים רבים ולגרום לרטיבויות בקירות או ברצפה הבית. סיבה נוספת שבגינה נרצה למלא את אותם חריצים בין האריחים בחומר איכותי היא העובדה שמילוי החריצים למעשה היא עוד חומר הדבקה שמחזק את הנחת האריחים לאחר ההדבקה הראשונית. רובה אפוקסית הינו אחד מהחומרים היעילים ביותר ונחשב לפתרון איכותי למילוי בעולם הבנייה וקבלנים רבים משתמשים בו לאור היותו אפקטיבי וחזק.

יתרונותיה של הרובה האפוקסית

לרובה האפוקסית יתרונות רבים על פני פתרונות אחרים. לרובה למילוי אותם חריצים שבין האריחים כאשר הבולט בהם הוא היותה של הרובה האפוקסית חזקה ועמידה מאוד. הרובה האפוקסית מעבר להיותה חזקה ביעילות הדבקת האריחים היא גם אינה סופגת כתמים של מים או של כל חומר אחר ולכן נמצא אותה בשימוש בעיקר במקומות בהם הניראות הכללית חשובה ורמת הגימור חייבת להיות גבוהה. יתרון נוסף מאוד חשוב של הרובה  הוא העובדה שהשימוש בה מאריך את חיי המבנה והאריחים. היות והרובה כה חזקה ועמידה בתנאי קיצון של רטיבות ותנאים קשים אחרים, הבית שלנו ישמור על רמת גימור גבוהה יותר וניראות טובה יותר לאורך זמן רב.

היכן נשתמש ברובה אפוקסית?

היתרונות של השימוש ברובה אפוקסית גרמו לה להיות מאוד נפוצה בעיקר בחדרים בעלי רטיבות גבוהה כלומר מקומות כמו חדר האמבטיה בבית יהיו המקומות הראשונים בהם נרצה להשתמש בה למילוי החריצים שבין אריחי הקיר והרצפה. חדרי האמבטיה באופן טבעי מתמלאים ברטיבות בין אם בגלל מים שנשפכים מן הכיורים, המקלחון או האמבטיה ובין אם מן האדים שנוצרים כתוצאה ממקלחת חמה. שימוש ברובה אפוקסית יתן לנו שקט נפשי שאותן נוזלים לא מחלחלים כלל לקירות או אל מתחת לרצפת הבית. בנוסף לחדר האמבטיה גם במטבח נפוץ מאוד שנראה שימוש ברובה אפוקסית שכן היות והיא אינה סופגת כתמים של מים או כתמים אחרים היא תהיה אידיאלית עבורנו על מנת שנוכל לשמור על המטבח שלנו לאורך זמן. אמנם מחירה גבוה יחסית לפתרונות רובה אחרים אך בחדרים מסויימים בבית ההשקעה בה אכן משתלמת לטווח הארוך. 

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!