בדק בית

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

בדיקה מקצועית ואובייקטיבית מאפשרת לאתר כשלים ותקלות בבתים ונכסים. את הבדיקה כדאי לבצע עבור כל סוגי הנכסים כי היא חוסכת זמן, כסף ועוגמת נפש.

בדק בית בכל סוגי הנכסים

שירות מיוחד שניתן על ידי אנשי מקצוע מתחומים שונים מאפשר לאתר ליקויי בנייה. הדרך לאתר ליקויי בנייה היא להתמקד בנושאים שכיחים ובהם איטום, נזילות, ריצוף, סדקים, יציבות, חלונות ומערכות חשמל ואינסטלציה. כיום, שירותים אלו ניתנים עבור נכסים חדשים וישנים ויש להם המון יתרונות. הדבר החשוב הוא לתאם את השירות טרם התחייבות לרכישת הנכס ובאמצעות פנייה לאנשי המקצוע עם ניסיון מוכח.

בדק בית אובייקטיבי

המאפיין החשוב ביותר של שירותי ביקורת מבנים –  הוא שהם מבוצעים באופן אובייקטיבי. בניגוד לדוח ממצאים של קבלן שיפוצים או בניין, מאחורי בדיקות מן הסוג הזה עומדים מהנדסים אזרחיים. האינטרס היחיד של אותם מהנדסים הוא לספק עבור הלקוח שלהם דוח ממצאים מקיף ומפורט. יתרה על כך, כל פרט בדוח מגובה בנתונים וחישובים. נתונים אלו עוזרים לבסס את הממצאים והופכים את הבדיקה לשירות שאסור לוותר עליו.

הבדלים בין סוגי שירותים

עד לפני מספר שנים נהוג היה לבדוק רק בתים ישנים שנרכשו מאנשים פרטיים. הנחת המוצא הייתה שבתים אלו מועדים לפורענות, בין היתר בגלל בלאי טבעי ושחיקה של המערכות החיוניות. עם זאת, כיום כבר ברור שיש צורך לשלב את השירות גם בבתים חדשים. למעשה, דווקא בתים חדשים שנמסרים על ידי הקבלן הם אלו שעומדים בסיכון גבוה לסבול מתקלות בטווח הארוך. כמו כן, את התקלות האלה קשה לרוכשי דירות לזהות לבדם והם זקוקים לליווי מקצועי.

חוק מכר דירות והשפעתו על בעלי בתים

חוק מכר דירות קובע שיש תקופת אחריות לגבי כל מרכיב בדירה. לפי החוק, קניית דירה היא הרכישה היקרה ביותר שמתבצעת ולכן המרכיבים שלה חייבים לעמוד בתקן ובסטנדרטים מסוימים. חוק מכר דירות משפיע על קבלנים ובעלי בתים, אך הפעלתו מותנה בשירות מקצועי של בדק בית. רק בעזרת בדיקה מקיפה ניתן לדעת מה מצבם האמיתי של המרכיבים השונים בדירה ועל מי חלה האחריות לתקנם.

מה עושים עם תוצאות הבדיקה?

כל מי שמזמין שירותי בדיקה מקיפים יכול לבחור כיצד להשתמש בממצאים ובתוצאות. אם למשל רוכשים דירה חדשה מקבלן אבל מגלים שהחלונות לא עומדים בתקן, ניתן לדרוש ממנו לפתור את הבעיה ולשאת בהוצאות. לחילופין, ייתכן ושירותי הבדיקה הם אלו שיאפשרו לרוכשי דירות יד שנייה להתמקח עם המוכר. בכל מקרה מדובר בהוצאה כספית משתלמת שמחזירה את עצמה כאשר מפעילים את חוק מכר דירות.

בקבוצת הדר מתחייבים להקצות עבורך מהנדסים אזרחיים לתיאום בדיקות שונות של הנכס. עם ניסיון של 10 שנים ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, השארת פרטים באתר היא הדבר היחיד שמפריד בינך לבין בדק בית מקיף.

שתפו פוסט זה

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

FLOOR WOOD
בלוג

חשיבות האיטום לליטוש פרקט ללא רבב

ריצוף פרקט הוא בחירה פופולרית עבור בתים ומשרדים בישראל, בזכות העמידות והמשיכה הנצחית שלו. עם זאת, כדי לשמור על יופיו ולהאריך את תוחלת החיים שלו, תחזוקה נכונה חיונית. שלב אחד מכריע בתהליך התחזוקה הוא האיטום, אשר משחק תפקיד משמעותי בהשגת ליטוש פרקט ללא רבב.

בלוג

בחירת חומרי איטום מתאימים

בפרויקטים של בניה ותחזוקה, קיימת חשיבות רבה לבחירת חומרי האיטום הנכונים. במיוחד אם רוצים להבטיח עמידות בפני מזג אוויר ושלמות מבנית. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום כיום, לכל חומר איטום יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדי לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, נעמיק בסוגים השונים של חומרי איטום והיישומים שעבורם הם מתאימים.

PERGULA
בלוג

איטום פרגולות הגנה על נווה המדבר החיצוני שלך

בכל הנוגע ליצירת נווה מדבר חיצוני יפה, פרגולות הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים בישראל. מבנים אלה לא רק מספקים צל ומרחב נוח להירגע, אלא הם גם מוסיפים נופך של אלגנטיות לכל אזור חיצוני. עם זאת, כדי להבטיח שהפרגולה שלכם תישאר במצב בתולי לאורך שנים, חשוב להבין את חשיבות האיטום. במדריך מקיף זה, נחקור את היתרונות של איטום פרגולות ונספק לכם תהליך שלב אחר שלב להגנה יעילה על נווה המדבר החיצוני שלכם.

קפריסין
בלוג

הבנת מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין: מדריך מקיף

בכל הנוגע לאיטום דירות בקפריסין, ישנם נהלים ומסגרות זמן מסוימים שצריך לפעול לפיהם. בין אם אתה קונה או מוכר, הבנת התהליכים הללו חיונית כדי להבטיח עסקה חלקה. במדריך מקיף זה, נחקור את הגורמים השונים המשפיעים על מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין.

building
בלוג

7 שירותי השמירה והאבטחה המובילים לבניינים כדי להבטיח בטיחות

מערכות בקרת גישה ממלאות תפקיד חיוני בהבטחת כניסה לבניין רק לאנשים מורשים. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיות כגון כרטיסי מפתח, סורקים ביומטריים או קודי PIN כדי להגביל גישה לאזורים ספציפיים. חברות המציעות שירותי בקרת גישה מספקות התקנה, תחזוקה וניטור של מערכות אלו, מה שמבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!