בדק בית

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

בדיקה מקצועית ואובייקטיבית מאפשרת לאתר כשלים ותקלות בבתים ונכסים. את הבדיקה כדאי לבצע עבור כל סוגי הנכסים כי היא חוסכת זמן, כסף ועוגמת נפש.

בדק בית בכל סוגי הנכסים

שירות מיוחד שניתן על ידי אנשי מקצוע מתחומים שונים מאפשר לאתר ליקויי בנייה. הדרך לאתר ליקויי בנייה היא להתמקד בנושאים שכיחים ובהם איטום, נזילות, ריצוף, סדקים, יציבות, חלונות ומערכות חשמל ואינסטלציה. כיום, שירותים אלו ניתנים עבור נכסים חדשים וישנים ויש להם המון יתרונות. הדבר החשוב הוא לתאם את השירות טרם התחייבות לרכישת הנכס ובאמצעות פנייה לאנשי המקצוע עם ניסיון מוכח.

בדק בית אובייקטיבי

המאפיין החשוב ביותר של שירותי ביקורת מבנים –  הוא שהם מבוצעים באופן אובייקטיבי. בניגוד לדוח ממצאים של קבלן שיפוצים או בניין, מאחורי בדיקות מן הסוג הזה עומדים מהנדסים אזרחיים. האינטרס היחיד של אותם מהנדסים הוא לספק עבור הלקוח שלהם דוח ממצאים מקיף ומפורט. יתרה על כך, כל פרט בדוח מגובה בנתונים וחישובים. נתונים אלו עוזרים לבסס את הממצאים והופכים את הבדיקה לשירות שאסור לוותר עליו.

הבדלים בין סוגי שירותים

עד לפני מספר שנים נהוג היה לבדוק רק בתים ישנים שנרכשו מאנשים פרטיים. הנחת המוצא הייתה שבתים אלו מועדים לפורענות, בין היתר בגלל בלאי טבעי ושחיקה של המערכות החיוניות. עם זאת, כיום כבר ברור שיש צורך לשלב את השירות גם בבתים חדשים. למעשה, דווקא בתים חדשים שנמסרים על ידי הקבלן הם אלו שעומדים בסיכון גבוה לסבול מתקלות בטווח הארוך. כמו כן, את התקלות האלה קשה לרוכשי דירות לזהות לבדם והם זקוקים לליווי מקצועי.

חוק מכר דירות והשפעתו על בעלי בתים

חוק מכר דירות קובע שיש תקופת אחריות לגבי כל מרכיב בדירה. לפי החוק, קניית דירה היא הרכישה היקרה ביותר שמתבצעת ולכן המרכיבים שלה חייבים לעמוד בתקן ובסטנדרטים מסוימים. חוק מכר דירות משפיע על קבלנים ובעלי בתים, אך הפעלתו מותנה בשירות מקצועי של בדק בית. רק בעזרת בדיקה מקיפה ניתן לדעת מה מצבם האמיתי של המרכיבים השונים בדירה ועל מי חלה האחריות לתקנם.

מה עושים עם תוצאות הבדיקה?

כל מי שמזמין שירותי בדיקה מקיפים יכול לבחור כיצד להשתמש בממצאים ובתוצאות. אם למשל רוכשים דירה חדשה מקבלן אבל מגלים שהחלונות לא עומדים בתקן, ניתן לדרוש ממנו לפתור את הבעיה ולשאת בהוצאות. לחילופין, ייתכן ושירותי הבדיקה הם אלו שיאפשרו לרוכשי דירות יד שנייה להתמקח עם המוכר. בכל מקרה מדובר בהוצאה כספית משתלמת שמחזירה את עצמה כאשר מפעילים את חוק מכר דירות.

בקבוצת הדר מתחייבים להקצות עבורך מהנדסים אזרחיים לתיאום בדיקות שונות של הנכס. עם ניסיון של 10 שנים ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, השארת פרטים באתר היא הדבר היחיד שמפריד בינך לבין בדק בית מקיף.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!