שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

זיפות ב{HEBROW}

5 סיבות לבחירת יריעות ביטומניות

איטום הגג הוא אחת הפעולות החשובות שנעשות במבנה. כיוון שלא ניתן לראות את האיטום, יש שחושבים שלא קורה דבר על הגג. בפועל, התעלמות או ביצוע לא נכון של העבודה, עלולים לגרום לנזקים למבנה. רטיבות אשר מופיעה על התקרה תהיה תמיד תוצאה של חדירת מים וסימן לכך שישנה בעיה. ברגע שאפשר לראות את הנזק, הוא כבר נעשה ולעתים זה כבר שלב מאוחר.

המים נוטים לחדור פנימה והם מוצאים את הדרך הקצרה ביותר לרדת למטה. יכול להיות שהדרך לא תהיה פשוטה ואז אם הם החלו לחלחל, הם ימצאו את הדרך לעבור במקומות שונים בתקרה וכשאנחנו נראה אותם בחוץ, הם כבר יגיעו למקומות שונים ויכול להיות שהנזק יהיה גדול יותר מכפי שאנחנו רואים. הדרך למנוע זאת היא לבחור בשיטת איטום טובה ובמאמר זה נבחן את הסיבות לבחירת יריעות ביטומניות.

חוזק לצד גמישות

היריעות מאופיינות בחוזק ובו זמנית בגמישות. תכונות אלו מעניקות עמידות גבוהה בפני שינוי טמפרטורה. היריעות לא נקרעות בקלות ולא נשחקות ולכן הן מתאימות לשימוש לשנים רבות. יישום נכון של היריעות מאפשר ליהנות מגג אטם לאורך שנים וכל זאת ללא צורך לעלות על הגג שוב לצורך פעולת תחזוקה (זאת בניגוד לזפת אשר דורש עבודת צביעה אחת לשנה או לכל היותר שלוש שנים).

התאמה למשטחים שונים

את היישום של יריעות ביטומניות ניתן לבצע במשטחים שונים ולרוב במשטחים גדולים. אפשר להניח את היריעות על גג בטון, עם זפת ואפילו על מרצפות, מה שהופך את השיטה למתאימה גם עבור מרפסות ואזורים נוספים. ההסתייגות היחידה היא שלא ניתן ליישם את היריעות על משטחים שמנוגדים להן מבחינת סוג החומר וכמובן כמו כל עבודת איטום, יש לבצע אותה כשהגג יבש בלבד.

אחריות על העבודה

היריעות הביטומניות עומדות בתקנים מחמירים ולכן בעלי מקצוע רבים יספקו תעודת אחריות של עשר שנים לעבודה. זה אומר שבתקופה זו אפשר ליהנות מבית נקי ויבש ושאם תהיה בעיה איש האיטום יגיע לבצע תיקון. חשוב לוודא כי בחוזה מול איש האיטום יהיה מצוין סוג היריעה וכמובן, תהיה כתובה תקופת האחריות.

שימוש ביריעות 5 מ"מ יספקו פתרון איטום בשכבה אחת

יש לשים לב כי ישנם שני עוביים של היריעה. בעוד שיריעת 4 מ"מ דורשת חומר נוסף או שימוש בשתי שכבות, יריעת ה-5 מ"מ תספק הגנה מלאה וכל זאת בהנחה של שכבה אחת בלבד. היתרון גדול גם בעלויות לאורך הזמן בו הן משמשות וגם באופן הפעולה הממוקד.

כשהעבודה מתבצעת כראוי, התוצאות נראות לאורך זמן

אנחנו לא רוצים לראות את האיטום ולא להרגיש את הבעיות שבו. כשעבודת הנחת יריעות ביטומניות מבצעת כראוי, אנחנו לא צריכים לדאוג ולשם כך מרכז האיטום הישראלי מעמיד לרשותנו אנשי מקצוע מנוסים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניה קלה

  בשנים האחרונות לא מעט אנשים מדברים על בניה קלה, בניה מודולרית או בניה מתועשת. ישנם אנשים שגם יקראו לבניה

תליית טלויזיה כמה זה עולה?

    היו לכם לא מעט דילמות לפני שקניתם את הטלוויזיה החדשה? ראיתם דגמים שונים והיו לכם גם התלבטויות לגבי

ניקוי חלונות בסנפלינג

  אם אתם גרים בבניין מאוד גבוה שיש בו לא מעט קומות, אתם בוודאי תוהים מה לגבי ניקוי החלונות באותו

סורגים לבית

  לסורגים לבית יש שני תפקידים מרכזיים וחשובים: ראשית כל, הם שומרים על הילדים בתוך הבית ומונעים מהם מצבים של

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ