מרכז האיטום הישראלי

קבלן איטום מורשה ב{HEBROW}

איטום בתים פרטיים ורבי קומות

מרכז האיטום הישראלי מבצע את כל סוגי עבודות האיטום בבתים פרטיים, בניינים משותפים, מבני מסחר ותעשייה, מבני ציבור ומבני תשתית. למרכז 10 שנות ניסיון בעולם האיטום, במהלכן רכש כל יכולת אפשרית בתחום האיטום, היכרות עם כל חומרי האיטום, טכניקות האיטום ושלל מודלים לוגיסטיים לביצוע משימות איטום גם של מעטפת החוץ במבנים רבי קומות.

אנשי המקצוע הטובים בארץ

במרכז האיטום הישראלי תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מתחום הבניין והאיטום, כולם בעלי הכשרה רשמית והסמכה בתחומם וכולם בעלי רקורד עשיר של פרויקטים בתחום האיטום ומאגר ידע בלתי נדלה, שמאפשר למרכז להציע פתרון לכל אתגר איטום לכל לקוח. המרכז פועל ברישיון מלא ורשום כקבלן איטום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון. בין השירותים שמציע המרכז תוכלו למצוא איטום גגות, איטום מרתפים, איטום מקלחות וחדרים רטובים, תיקוני איטום, יריעות ביטומניות ואיטום תשתיות.

איטום פנים וחוץ

איטום פנים מרכז האיטום הישראלי מבצע מגוון רחב של משימות איטום בחללי פנים במבנים פרטיים, מבנים משותפים, מבני ציבור ומבני מסחר ותעשייה. בכלל זה מבצע המרכז איטום לקירות פנים, איטום מקלחת וכיורים, איטום חדרים רטובים, איטום תקרות, איטום מפתחי חלונות ודלתות, איטום חיפויי פנים, איטום חיבורי משטחים ועוד. איטום חוץ מרכז האיטום הישראלי הוא אחד מקבלי האיטום המובילים בישראל בתחום איטום החוץ, שמביא איתו אתגרים יוצאי דופן ובראשם עבודה בגובה ועבודה בין שמים וארץ על מעטפת קירות החוץ של המבנה. למרכז ניסיון רב בביצוע עבודות איטום בסיוע פיגומים וסנפלינג, הן במסגרת פרויקטים לאיטום נטו והן במסגרת פרויקטים לשיפוץ, שיקום ושימור מבנים.

 

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם. 

איטום גגות מרוצפים