שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

אף מים

הזרימה של המים מהמבנה צריכה להיות כלפי מטה ובמהירות. מים שנשארים על המבנה ובחלקים שונים שלו, עלולים להוביל לבעיות רטיבות. אחד הפתרונות היעילים והחשובים במבנה נקרא "אף מים". הוא גורם למים להתרחק מהמבנה ולרוב לא נוכל להבחין בו בסיום תהליך הבניה (כלומר, הוא לא משפיע מבחינה אסתטית על הנראות של המקום).

בעיות איטום במבנים

מדינת ישראל היא אינה מדינה גשומה. דבר זה גורם לחלק לחשוב כי מעט גשם משמעותו מעט דליפות לבתים. למעשה, נדרש חורף אחד בלבד כדי ליצור נזק בבית אם הוא לא אטום כמו שצריך. פעולות איטום לא נכונות בתחילת הדרך והימנעות מעבודות תחזוקה, עלולות להוביל לפגיעה מהירה במבנה, לדליפה ומכאן גם להיווצרות של עובש וטחב.

היום ישנם שלל פתרונות איטום ואין כל סיבה שלא ליישם את הטובים ביותר, גם בבתים שנמצאים בשלבי בניה וגם באלו שמלכתחילה לא נאטמו כראוי. השימוש באף המים הוא אחד השימושים היעילים ביותר, גם אם התקן אינו מחייב את השימוש בהם. מבחינת הבונים, ישנה חשיבות עליונה לבקשה מאנשי האיטום ליישם את הפתרונות הטובים ביותר לבית.

מהו אף מים?

האף הוא למעשה חריץ או בליטה שאפשר לראות בכל משטח שבהיעדרו יצטברו בו מים. לכן, הוא נמצא בתחתית של אדן החלון ומשטחים אחרים שהמים יכולים להצטבר בהם. האלמנט מאפשר את הזרימה החופשית כלפי מטה ומונע מהמים להגיע אל החיבור עם המבנה. במידה והמים יישארו לאורך זמן רב במקומות בהם ישנו חיבור בין חלק אחד לבין המבנה, התוצאה תהיה בסופו של דבר חלחול פנימה והרס.

מבחינת הנראות, ישנם אלמנטים שונים של אף מים ולרוב אין חשיבות אסתטית למראה או חשיבות יישומית. לרוב האף יהיה נסתר והדבר החשוב ביותר הוא שאיש האיטום יניח אותו במקום הנכון, בצורה הנכונה ויאפשר למבנה להיות מוגן מפני חדירה של מים.

פתרון פשוט לבעיה שיכולה להיות גדולה

אף מים מספק פתרון שנראה פשוט למדי. הוא עוזר למים לרדת למטה במהירות במקום להישאר במקום בו ישנו חיבור למבנה. אפשר לראות את הפתרון מיושם באדן החלון, סביב הגג ומקומות אחרים במבנה שעלולים להיות בעיתיים מבחינת הצטברות המים.

הפתרון הוא פשוט מאד וניתן ליישם אותו כבר בשלב הבניה. מבחינה אסתטית, לרוב אנשים לא יבחינו בפתרון אך אפשר יהיה לראות כי המבנה נשאר יבש לאורך שנים. היישום של האף אינו מורכב ואיש האיטום יוכל להמליץ כיצד ליישם אותו ואף לעשות את העבודה בעצמו.

לעבוד עם מקצוענים

אנשי איטום מקצועיים ומנוסים יוכלו להציע לך את הפתרונות הטובים ביותר במטרה לשמור על המבנה שלך. הם יקשיבו לבקשות שלך ואם ימצאו כי יש צורך באף ימליצו ליישם את הפתרון. מרכז האיטום הישראלי מכיר היטב את אתגרי המבנים וישמח להציע לך את השירות הטוב ביותר, לבית יבש ונעים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

שיפוצים ביהוד וקריית אונו

אם אתם מתכננים לשפץ את ביתכם בקרוב, חשוב מאוד שתדעו שישנם דברים שאסור לכם לפספס בתהליך השיפוץ. במידה ולא תעשו

היתר בניה- מה זה בעצם

  אם שמעתם על היתר בנייה ותהיתם במה בעצם מדובר, חשוב שתדעו שהיתר בנייה הוא בעצם רישיון לבניית מבנה חדש

בניה קלה

  בשנים האחרונות לא מעט אנשים מדברים על בניה קלה, בניה מודולרית או בניה מתועשת. ישנם אנשים שגם יקראו לבניה

תליית טלויזיה כמה זה עולה?

    היו לכם לא מעט דילמות לפני שקניתם את הטלוויזיה החדשה? ראיתם דגמים שונים והיו לכם גם התלבטויות לגבי

ניקוי חלונות בסנפלינג

  אם אתם גרים בבניין מאוד גבוה שיש בו לא מעט קומות, אתם בוודאי תוהים מה לגבי ניקוי החלונות באותו

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ