סורגים לבית

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

 

לסורגים לבית יש שני תפקידים מרכזיים וחשובים: ראשית כל, הם שומרים על הילדים בתוך הבית ומונעים מהם מצבים של נפילה מהחלון או מהמרפסת ושנית, הם שומרים על הבית מפני פורצים. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של סורגים וחשוב מאוד לבחור את הסורגים המתאימים והאיכותיים ביותר עבור הבית שלכם.

איזה סוגי סורגים ניתן למצוא כיום?

בבואכם לבחור סורגים לביתכם חשוב מאוד שתדעו שהסורגים הטובים ביותר לבית הם: סורגי בטון אשר תוחמים את החדר וסוגרים את המרחב. סורג הבטון  מאפשר להנות מיתרונות סורג על החלון מבלי להרגיש תחושת סגירות. בנוסף לכך, סורג הבטון מאפשר להניח עציצים עליו, לתלות עליו כביסה ועוד. הוא מאפשר עיצוב לפי בחירה וניתן לשנות את גודל הבליטות של הסורג החוצה.

סורג נוסף הוא הסורג הישר. מדובר על סורג מתכת ישר שאיננו יוצא כלפי חוץ ומתחם את חלל החדר. העיצוב מעט בעייתי מבחינת השטח אך ניתן לשלב בו אלמנטים עיצוביים.

סורג נוסף הוא הסורג המתקפל. מדובר על סורג ישר עם אלמנט פתיחה בהזזה או פתיחה החוצה. הסורג מתאים בעיקר לחלונות שבהם יש חבלי כביסה או לממ"ד.

חשוב לדעת כי יש הבדל במחיר בין התקנת הסורגים השונים וחשוב מאוד לקבל מידע מדויק אודות כל סורג על מנת לבחור את המתאים ביותר לביתכם הן מבחינת התקציב שלכם העומד על הפרק והן מבחינת ההתאמה שלו לצרכים שלכם.

כיצד תבחרו את הסורגים הטובים ביותר עבור ביתכם?

אם אתם מחפשים סורגים עבור שמירה על בטיחות הילדים, חשוב שתבחרו סורגים שהתקן הרווח ביניהם לא עולה על עשרה ס"מ. עובי הסורג צריך להיות עשרה מ"מ לסורג והוא צריך לעמוד בעומס של 69 ק"ג.

סורג ישר מהווה את הסורג הבטיחותי ביותר שכן בשונה מסורג בטן, ילדים לא יכולים לשבת עליו ולהפעיל לחץ עליו.

חשוב מאוד לשים דגש על שני אלמנטים מרכזיים בבחירת הסורגים: האם הסורג חלול או שאיננו חלול. חשוב לדעת כי סורג עלול עשוי להחליד מבפנים שכן מים עשויים לחלחל לתוכו ולגרום לתהליך ריקבון.

אלמנט שני הוא אלמנט הגלוון של המתכת אשר הופך אותה לעמידה בפני קורוזיה, מה שמונע חלודה. איכות הגלוון תלויה בעובי האבץ שמצפה את המתכת. גלוון חם ידוע כעמיד ביותר אך המראה שלו גס.

אם אתם מחפשים סורג שהמטרה שלו היא למנוע פריצות, עובי הסורג צריך להיות 12 מ"מ לפחות. מומלץ להתקין סורג מברזל מלא ולא סורג חלול שכן את הסורג המלא הרבה יותר קשה לחתוך. כמו כן, התקנת הסורג צריכה להתבצע על ידי ברגי ג'מבו כאשר המטרה היא למנוע פריצה. מומלץ לוודא שההתקנה מבוצעת תוך ריתוח הברגים למסגרת.

הכי חשוב זה לרכוש את הסורגים מחברה אמינה ומקצועית אשר ידועה באיכות הסורגים שהיא מציעה. מעבר לכך, יש לבחור במסגר שיציע לכם אחראיות לטווח זמן כמה שיותר רחוק. בשונה מאלמנטים אחרים בבית כאשר מדובר על סורגים אין ספק שחשוב מאוד לבחור אותם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

 

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!