קבלן שלד מחירון וסוגי עבודות

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

עבודות שלד הן עבודות עתירות עבודה ועתירות חומר גלם יקר. למעשה, בניית השלד היא המרכיב הארוך והמורכב ביותר בתהליך הבנייה של מבנים חדשים והיא גם אחראית על עיקר עלות הבנייה. כאשר אתם מזמינים קבלן שלד מחירון וסוגי עבודות הם פרמטרים שיכולים להשתנות ממקרה למקרה בהתאם למאפייני המבנה, בהתאם לסוג ההתקשרות שלכם עם הקבלן ובהתאם לעבודות הנדרשות.

כיצד נקבע מחירן של עבודות שלד

ככלל, מחירן של עבודות שלד נקבע לפי מטר מרובע, אך לא רק. מחירו של מטר מרובע של בניית יסודות אינו כמחירו של מטר מרובע בניית קירות פנים במבנה, וכך גם לגבי קירות חוץ/ מעטפת חוץ של המבנה או גג המבנה. בתוך כך יש לשלב גם את האלמנטים המשולבים בכל קיר וקיר, שכן עלות בניית קיר מלא תהיה שונה מבניית קיר עם מפתח חלון גדול. הקיר המלא דורש יותר חומר גלם אך קל יותר לבנות אותו. מכל זה ניתן להבין שבכדי לקבל מחיר עבור ביצוע עבודות שלד במבנה, נדרשת תכנית בנייה המפרטת את כל מרכיבי המבנה ושממנה יכול לגזור קבלן השלד את היקף העבודה, את כתב הכמויות לפרויקט, את מורכבות העבודה ואת הציוד הנדרש לצורך השלמת העבודה ובהתאם לכך לגבש הצעת מחיר ספציפית לפרויקט.

קבלן שלד לבתים פרטיים

מהם סוגי העבודות שמבצע קבלן שלד

קבלן שלד הוא איש המקצוע שאחראי על בניית שלד המבנה וזה אומר כל יציקות הבטון, החל מיסודות המבנה, דרך בסיס המבנה, דרך קירות החוץ ומעטפת המבנה וכלה בתקרות, גג וקירות הפנים של המבנה. סביב כל אלה ניתן לבצע סוגים שונים של עבודות, החל מבנייה מחדש, דרך שיקום בטון וכלה בביצוע חיזוק של יסודות ושלד המבנה. כל סוגי העבודות הללו חייבים להתבצע על ידי קבלן שלד רשום וכל אחד מהם יהיה כרוך בתהליכים מקצועיים שונים, בכמויות שונות של חומרי גלם ובהתאם לכך גם בעלויות שונות.

מן הסתם, אם אתם לא עושים מחקר כללי על העלויות של בניית שלד או ביצוע סוגי עבודות שלד שונות, אתם אמורים לדעת בדיוק מהן העבודות שלשמן אתם זקוקים לשירותיו של קבלן שלד – האם אתם בונים בית חדש לחלוטין? האם אתם מעוניינים לבצע חיזוק של המבנה מפני רעידות אדמה? האם אתם זקוקים לביצוע עבודות שלד לצורך הסרת צו מבנה מסוכן שהוצא למבנה? עבור העבודות שאתם רוצים לבצע בשלד המבנה, עליכם לגבש תכנית בנייה מסודרת בליווי אדריכל ומהנדס בניין מוסמך, ועם תכנית הבנייה הזאת תוכלו לגשת לכל קבלן שלד בכדי לקבל מחיר מדויק לפרויקט הספציפי שלכם. כמו כן, מאחר ומדובר בעבודות חשובות ורגישות מאוד במבנה, חשוב מאוד לעבוד תמיד עם קבלן שלד רשום המופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון תחת הסיווג הספציפי של קבלני שלד.

שתפו פוסט זה

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

FLOOR WOOD
בלוג

חשיבות האיטום לליטוש פרקט ללא רבב

ריצוף פרקט הוא בחירה פופולרית עבור בתים ומשרדים בישראל, בזכות העמידות והמשיכה הנצחית שלו. עם זאת, כדי לשמור על יופיו ולהאריך את תוחלת החיים שלו, תחזוקה נכונה חיונית. שלב אחד מכריע בתהליך התחזוקה הוא האיטום, אשר משחק תפקיד משמעותי בהשגת ליטוש פרקט ללא רבב.

בלוג

בחירת חומרי איטום מתאימים

בפרויקטים של בניה ותחזוקה, קיימת חשיבות רבה לבחירת חומרי האיטום הנכונים. במיוחד אם רוצים להבטיח עמידות בפני מזג אוויר ושלמות מבנית. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום כיום, לכל חומר איטום יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדי לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, נעמיק בסוגים השונים של חומרי איטום והיישומים שעבורם הם מתאימים.

PERGULA
בלוג

איטום פרגולות הגנה על נווה המדבר החיצוני שלך

בכל הנוגע ליצירת נווה מדבר חיצוני יפה, פרגולות הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים בישראל. מבנים אלה לא רק מספקים צל ומרחב נוח להירגע, אלא הם גם מוסיפים נופך של אלגנטיות לכל אזור חיצוני. עם זאת, כדי להבטיח שהפרגולה שלכם תישאר במצב בתולי לאורך שנים, חשוב להבין את חשיבות האיטום. במדריך מקיף זה, נחקור את היתרונות של איטום פרגולות ונספק לכם תהליך שלב אחר שלב להגנה יעילה על נווה המדבר החיצוני שלכם.

קפריסין
בלוג

הבנת מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין: מדריך מקיף

בכל הנוגע לאיטום דירות בקפריסין, ישנם נהלים ומסגרות זמן מסוימים שצריך לפעול לפיהם. בין אם אתה קונה או מוכר, הבנת התהליכים הללו חיונית כדי להבטיח עסקה חלקה. במדריך מקיף זה, נחקור את הגורמים השונים המשפיעים על מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין.

building
בלוג

7 שירותי השמירה והאבטחה המובילים לבניינים כדי להבטיח בטיחות

מערכות בקרת גישה ממלאות תפקיד חיוני בהבטחת כניסה לבניין רק לאנשים מורשים. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיות כגון כרטיסי מפתח, סורקים ביומטריים או קודי PIN כדי להגביל גישה לאזורים ספציפיים. חברות המציעות שירותי בקרת גישה מספקות התקנה, תחזוקה וניטור של מערכות אלו, מה שמבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!