שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

זיפות גגות

קבלני זיפות גגות מומלצים

 

אם בחרתם לאטום את הגג באמצעות זפת, חשוב מאוד שתאצילו את המשימה על קבלני זיפות גגות מומלצים בלבד. בתחום זה פועלים לא מעט אנשי מקצוע, שחלקם מגיעים מתחום השיפוצים וחלקם פשוט למדו את הפרקטיקה ורכשו את הציוד הנדרש, אך אין להם כל רקע מקצועי בתחום האיטום. זה נכון שישנן אפשרויות רבות שמאפשרות לכם להשלים את המשימה במחירים אטרקטיביים יותר מאשר אלו המוצעים על ידי קבלנים מומלצים בתחום, אבל זה לא לחינם. למה ומדוע? על כך עונים לכם בשורות הבאות המומחים של המרכז הישראלי לאיטום.

 

 

מדוע חשוב לעבוד עם קבלני זיפות גגות מומלצים בלבד?

קבלן זיפות גגותובכן, שירות זיפות גגות הוא שירות שבביצועו, בזמן שהפועלים עובדים על הגג, הוא נראה תמיד אותו הדבר למביט מבחוץ. אלא שבפועל, פעולת איטום זו יכולה להתבצע ברמות שונות של מקצועיות וקפדנות ולרמת הקפדנות שמיושמת יש השפעה ישירה על עמידות הזפת ועל המועד הבא בו תצטרכו שוב להזמין איש מקצוע לזיפות הגג. במילים אחרות, אתם בהחלט יכולים להזמין את השירות מאנשי מקצוע שאינם קבלני זיפות גגות מומלצים, אך מציעים את השירות שלהם במחיר זול יותר, אבל עליכם לקחת בחשבון שבמקרה כזה, ישנה סבירות גבוהה שתזדקקו שוב לשירות איטום לגג בתוך זמן קצר הרבה יותר מזה שהיה עומד לרשותכם לו הייתם בוחרים לעבוד עם קבלן מומלץ. בחישוב כספי, אם תשלמו מעט יותר על כל מחזור זיפות לגג אבל תבצעו פחות מחזורים לאורך השנים, הרי שמדובר בחיסכון כספי גדול ועל אף שרבים אינם מתייחסים לנושא על פי חישוב כלכלי זה, זהו בדיוק החישוב הכלכלי שאותו אתם צריכים לעשות ושמכוון אתכם היישר לידיהם של קבלני זיפות גגות מומלצים.

 

ולמה דווקא קבלני זיפות גגות מומלצים?

ובכן, עבודה עם קבלן מומלץ לא מבטיחה לכם שום דבר במאה אחוז, אבל היא בהחלט מעניקה לכם הסתברות גבוהה מאוד לכך שתקבלו שירות מקצועי, מסור וקפדני, על פי סטנדרטים גבוהים הרבה יותר מאלו המיושמים על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחום ושאינם קבלנים. אם תקפידו לעבוד עם קבלן רשום המופיע בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון תחת סיווג של עבודות איטום, הסתברות זו תהיה אפילו גבוהה יותר. קבלנים רשומים בתחום האיטום מבצעים מגוון רחב של עבודות איטום של מבנים שלמים, גגות, מאגרי מים, בריכות ועוד ויש להם את הידע המתאים, הציוד והחומרים המתאימים לביצוע עבודה בסטנדרטים גבוהים במסגרת ברירת המחדל של השירות אותו הם מעניקים, וזאת בשונה לחלוטין מאנשי מקצוע שעוסקים בתחום ללא תואר קבלן וללא רישום מתאים.

המרכז הישראלי לאיטום היא חברה קבלנית רשומה בתחום האיטום ומספקת מגוון רחב של שירותי איטום ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים. במרכז תוכלו למצוא צוות סופר מקצועי שיבצע עבורכם זיפות גג בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר של משימת הזיפות.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניה קלה

  בשנים האחרונות לא מעט אנשים מדברים על בניה קלה, בניה מודולרית או בניה מתועשת. ישנם אנשים שגם יקראו לבניה

תליית טלויזיה כמה זה עולה?

    היו לכם לא מעט דילמות לפני שקניתם את הטלוויזיה החדשה? ראיתם דגמים שונים והיו לכם גם התלבטויות לגבי

ניקוי חלונות בסנפלינג

  אם אתם גרים בבניין מאוד גבוה שיש בו לא מעט קומות, אתם בוודאי תוהים מה לגבי ניקוי החלונות באותו

סורגים לבית

  לסורגים לבית יש שני תפקידים מרכזיים וחשובים: ראשית כל, הם שומרים על הילדים בתוך הבית ומונעים מהם מצבים של

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ