שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

איך מצלמים ביוב מבלי לשבור ריצוף

 

במצבים של סתימות ונזילות שונות, ישנן דרכים רבות לאיתור התקלות. הדרך היעילה ביותר היא צילום קווי ביוב המתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת הכוללת צינור גמיש שיש בקצה שלו מצלמה זעירה וכן רובוטים שניתן להפעיל בשלט רחוק אשר מספקים למשתמש הצצה בעזרת מצלמה המחוברת אליהם לסביבה של הביוב שיש בה תקלות.

כיצד  מתבצע כיום צילום קווי ביוב?

המכשור המתקדם מאפשר כיום לבצע צילום קווי ביוב ללא חפירות ופגיעות בפני בשטח ובלי להתלכלך. רובוט זעיר שמחובר לצינור גמיש מוחדר לקווי הביוב ואליו מחוברת מצלמה רגישה בעלת רזולוציה שמאפשרת איתור של סתימות ונזילות. במקרים מסוימים, ציוד הצילום יוכל גם לפתוח סתימות ועוד.   כיום אין צורך לשבור מרצפות או לבצע עבודה קשה בכדי לבדוק את מצב צנרת הביוב וזאת הודות לציוד המתקדם טכנולוגית.

מתי יש צורך בצילום קווי ביוב?

אם אתם תוהים מתי יש צורך בצילום צנרת ביוב, הרי שישנם כמה מקרים שמדובר על צורך חשוב מאוד: בכל מקרה שבו יש נזילות ביוב ויש צורך בביצוע השכרת יבשנים ולא יודעים מהו המקור של הנזילה, ניתן לבדוק זאת באמצעות צילום קווי ביוב, בכל מצב שיש סתימות והצפות במערכת הביוב, יש צורך לבדוק מהי הסיבה וניתן לעשות זאת על ידי צילום קווי ביוב, לפני קבלת היתר בנייה יש להשיג צילום של קווי הביוב בפני הרשות וזאת בכדי לוודא שמערכת הביוב תקינה ובכדי למנוע תקלות עתידיות שלעיתים לא יהיה ניתן לפתור אותם אם תגלו אותם מאוחר מדי.

תהליך צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב מתבצע למערכות סמויות מהעין. במערכת הביוב עלולות להיווצר סתימות כתוצאה מחדירת שורשים דרך סדקים ושברים. התקלות נוצרות מבלאי, מתאונות, מחבלות ועוד. מערכת הביוב מורכבת מסדרת בריכות המחוברות ביניהן בצנרת סגורה אשר מגיעה למערכת הביוב האזורית. כל טיפול, איתור תקלה ותיקונה מתבצע דרך הבריכה. כאשר נוצרות סתימות תכופות אשר ככל הנראה יש בעיות כרוניות במערכת וצילום מהווה את הדרך היעילה ביותר לקבל תמונת מצב.

מה כולל הצילום בפועל?

הצילום מתבצע על ידי שתי מצלמות מיוחדות זעירות. אחד היא מצלמת סיב אופטי שמותקנת על קצה צינור גמיש והשנייה על רובוט זעיר שנע על גלגלים. שתי המצלמות שולחות את הצילומים לצג המצוי בידי המפעיל ובשתיהן ניתן לקבל תמונות טובות וברורות.

כיצד בוחרים אנשי מקצוע לצורך צילום קווי ביוב?

צילום קווי ביוב הוא ללא ספק דבר חשוב מאוד כיום. באמצעותו ניתן לאתר מקור נזילה, להתאים את הפתרון המקצועי ביותר לכל בעיה ועוד. לכן, בין אם מדובר על נזילה, בין אם מדובר על סתימה ובין אם מדובר על בעיה מכל סוג אחר הדורשת צילום קווי ביוב, יש לפנות לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. לאנשי מקצוע מעין אלה חייב להיות ניסיון, המלצות וותק בתחום זה.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עבודות עפר ישראל

עבודות עפר הן עבודות שטח ובנייה האחראיות על כלל התשתיות ולכן חייבות להיעשות באופן יסודי ומקצועי. עבודות עפר ישראל היא

החלקות בטון

  החלקת בטון הפכה לדבר נפוץ מאוד בעולם הבניה ובעיצוב הבתים המודרניים. בטון מוחלק הוא למעשה שכבת בטון המשמשת כרצפה.

איך מקבלים טופס 4 במהירות

טופס 4 הוא תנאי הכרח למעבר לאכלוס, וההליך הבירוקרטי אותו אנו צריכים לעבור כדי לקבל את כל האישורים הנדרשים יכול

בלוג

שיפוצים ביהוד וקריית אונו

אם אתם מתכננים לשפץ את ביתכם בקרוב, חשוב מאוד שתדעו שישנם דברים שאסור לכם לפספס בתהליך השיפוץ. במידה ולא תעשו

התקשרו עכשיו