שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

בניה קלה

 

בשנים האחרונות לא מעט אנשים מדברים על בניה קלה, בניה מודולרית או בניה מתועשת. ישנם אנשים שגם יקראו לבניה המדוברת בניה טרומית. אם שמעתם לא מעט אודות בניה קלה אך איכנם מבינים במה בעצם מדובר, כדאי מאוד שתקראו את הדברים הבאים.

מהי בניה קלה?

בניה קלה היא שיטת בנייה שמתבססת על הרכבה ופירוק מהיר של רכיבי הבנייה. לרוב מדובר על פלטות מוכנות של מבנה המיוצר כמקשה אחת במפעל, כאשר הפלטות הללו מובלות לשטח ממש כמו לגו. לבנייה קלה קיימים כיום 2 יתרונות בולטים שהם: מהירות ועלות זולה. השיטה המדוברת בהגדרה שלה מאופיינת ברכיבים במשקל קל כלומר עד 50 ק"ג למ"ר.

הבניה הקלה מתחלקת ל3 חלקים עיקריים: יסודות וקורה, קירות עם או בני חלונות, דלתות וכמובן תקרות, ממ"ד וחדרים שלמים מוכנים.

https://tvtal.co.il/   טל בנייה קלה

מהם היתרונות של בניה קלה

לבניה קלה יש מגוון רחב של יתרונות. מאחר ומדובר על בנייה שמורכבת ברכיבים שמגיעים לשטח וכל שנותר לעשות זה לחבר את הרכיבים בצורה נכונה על מנת לבל את התוצר הסופי, מדובר על חיסכון ניכר מאוד בזמן יקר. ניתן לבנות מבנים תוך 24 שעות באמצעות בנייה קלה. לרוב הקירות שמגיעים לפי הזמנה יגיעו עם התשתית של החשמל, המים והתקשורת, מה שיאפשר לחבר את המבנה לתשתית הציבורית.

יתרון נוסף הוא כמובן המחיר של שיטה זאת. מדובר על שיטה זולה במיוחד בהשוואה לבנייה רגילה מאחר והעבודה המדוברת חוסכת בבעלי מקצוע רבים כגון: קבלן שלד, תשתית אינסטלטור ועוד. כמו כן, מהירות הבנייה חוסכת לא מעט ימי עבודה של בעלי מקצוע שונים. מעבר לכך, העלויות של פסולת הבניין יורדות שכן, מדובר על רכיבים שמגיעים מוכנים מהמפעל לשטח ועל כן, אין צורך בהוצאה נוספת של הובלה ופינוי של הפסולת.

 האם יש חסרונות בבניה קלה

ישנם חסרונות בבניה קלה כגון: לרוב מבנים של בניה קלה נחשבים כמבנים דומים ומשעממים מאחר וישנם אילוצים של ייצור מבנים אלה כפס ייצור במפעל ועל כן לא פעם יש קושי להתגמש בתכנון העיצובי של המבנה. לעיתים יש בעיות עם האטימות של המבנה, אך ניתן לומר שמדובר על חסרונות מינוריים ביחס ליתרונות הרבים שיש לבניה קלה ועל כן, אם אתם מחפשים שיטת בנייה כלשהי כיום, אין ספק כי בנייה קלה מהווה את השיטה האידאלית עבורכם.

 כיצד בוחרים באנשי מקצוע עבור בנייה קלה?

חשוב מאוד לזכור שבכדי שהבנייה הקלה תענה על כל היתרונות, יש צורך לבחור באנשי מקצוע שמכירים היטב את שיטת הבנייה המדוברת ויודעים כיצד לבצע אותה בצורה נכונה והטובה ביותר. לכן, טרם אתם בוחרים אנשי מקצוע הרלוונטיים עבור בנייה קלה חשוב מאוד שתבדקו האם מדובר על אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בתחום עבודה זאת, האם הם מקצועיים כדי הצורך והאם יש להם המלצות.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

עבודות עפר ישראל

עבודות עפר הן עבודות שטח ובנייה האחראיות על כלל התשתיות ולכן חייבות להיעשות באופן יסודי ומקצועי. עבודות עפר ישראל היא

החלקות בטון

  החלקת בטון הפכה לדבר נפוץ מאוד בעולם הבניה ובעיצוב הבתים המודרניים. בטון מוחלק הוא למעשה שכבת בטון המשמשת כרצפה.

איך מקבלים טופס 4 במהירות

טופס 4 הוא תנאי הכרח למעבר לאכלוס, וההליך הבירוקרטי אותו אנו צריכים לעבור כדי לקבל את כל האישורים הנדרשים יכול

בלוג

שיפוצים ביהוד וקריית אונו

אם אתם מתכננים לשפץ את ביתכם בקרוב, חשוב מאוד שתדעו שישנם דברים שאסור לכם לפספס בתהליך השיפוץ. במידה ולא תעשו

התקשרו עכשיו