החלקות בטון

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

 

החלקת בטון הפכה לדבר נפוץ מאוד בעולם הבניה ובעיצוב הבתים המודרניים. בטון מוחלק הוא למעשה שכבת בטון המשמשת כרצפה. ניתן לבצע החלקות בטון מחוץ לבית ובתוך הבית היכן שתבחרו. מה זה החלקות בטון? מה היתרונות ומה החסרונות? על כך נרחיב במאמר הבא.

 

החלקות בטון- מה זה?

החלקות בטון או ביצוע בטון מוחלק לגינה של בית זה למעשה ריצוף באמצעות שכבת בטון אחת. על ידי מריחה של שכבת בטון ביחידה אחת על פני שטח רחב מקבלים ריצוף מיוחד של בטון מוחלק המעניק מראה אסתטי ויוקרתי לבית. את שכבת הבטון מורחים ללא מחיצות ועם חלוקות עדינות הנבחרות לפי רצונכם. הבטון עובר החלקות והשטחה. החלקות בטון למעשה מחליפות את מרצפות הקרמיקה ששימשו כל כך הרבה שנים.

 

החלקות בטון- יתרונות

להחלקות בטון יש יתרונות רבים, ריכזנו לכם את המרכזיים בהם-

  • שלב הריצוף- ריצוף של מרצפות קרמיקה הוא תהליך לא פשוט ויכול לקחת זמן רב. הוא מצריך שלבים שונים ומקצועיות רבה. לעומת זאת, רצפת בטון מוחלק קלה מאוד ולא לוקחת זמן רב.
  • עיצוב- החלקות בטון מעניקות לבית מראה אסתטי ויוקרתי. בבתים המעוצבים באופן מודרני רצפת בטון מוחלק הפכה לנפוצה מאוד. הצבע האפור מתכתב עם סגנון העיצוב המודרני וניתן לשלב אותו עם מגוון רחב של צבעים.
  • חלוקה- ניתן לחלק את הבטון המוחלק באיזה אופן שתבחרו ללא הגבלה. רצפות קרמיקה הן קשות לחלוקה ויש הגבלות שונות. לעומת זאת הבטון המוחלק מאפשר חלוקות שונות, לא שוויוניות, צורות, ועוד.
  • רובה- בריצוף מרצפות קרמיקה אחד השלבים הוא מריחת רובה. בהחלקות בטון אין צורך בשלב זה ומקבלים רצפה אחידה וחלקה.
  • ניקיון- רצפת בטון או רצפה אפוקסית  מוחלק היא קלה מאוד לניקיון. הכתמים לא נראים עליה והיא קלה מאוד לשטיפה ולתחזוק. הבטון לא סופג שומנים ונשטף בקלות. לעומת רצפות קרמיקה או פרקט שלרוב הכתמים משתקפים עליהם, על הבטון המוחלק קשה מאוד להבחין בלכלוך. אם זה לא יתרון אז אנחנו לא יודעים מה כן.
  • עמידות- בטון הוא חומר חזק ועמיד מאוד. החלקות בטון הופכות את הריצוף לעמיד מאוד שמחזיק לשנים רבות. לעומת קרמיקה שיכולה להשבר בקלות, לבטון לוקח זמן רב.

 

החלקות בטון- חסרונות

  • גישה לצנרת הביוב- החסרון המרכזי של החלקות בטון הוא שאין גישה נוחה לצנרת הביוב. כאשר צצה תקלה בצנרת הביוב שצריכה תיקון המצריך גישה לצנרת הביוב הדבר יכול להיות בעייתי מאוד, כיוון שכנראה יצטרכו לשבור את רצפת הבטון המוחלק. לעומת זאת עם מרצפות קרמיקה ניתן להרים מרצפת אחת, שתיים או יותר ולקבל גישה נוחה לצנרת. לכן, למרות שאנשים רבים אוהבים לרצף את חדר האמבטיה עם בטון מוחלק, בגלל סיבה זו הדבר קצת פחות מומלץ.
  • ריצוף קיים- החלקת בטון מצריכה את פירוק הריצוף הקיים ואת החול מתחתיו. לא ניתן למרוח שכבת בטון על גבי הריצוף הקיים.
  • מחיר- המחיר של הבטון המוחלק הוא יקר, שכן הבטון הוא חומר יחסית יקר. מחיר של בטון מוחלק נע בין 350 ל500 שקלים למ"ר.

 

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!