זיפות גגות

כמה עולה זיפות גגות?

 

זיפות גגותאחד השיקולים המרכזיים בבחירת איטום גגות בשיטת הזפת הוא שיקול העלות. ישנם כיום פתרונות איטום מגוונים לאיטום גגות, והמוביל שבהם הוא איטום באמצעות יריעות ביטומניות. יחד עם זאת, איטום זה נחשב לאיטום היקר ביותר ולא תמיד, במסגרת שיקולי עלות תועלת, יודע להציע את רמת הפתרון הגבוהה ביותר. במקרים אלה בהחלט יש מקום לשקול איטום של הגג באמצעות זיפות ובשורות הבאות מספרים לכם המומחים של מרכז האיטום הישראלי כמה עולה זיפות גגות ומה מבוצע במסגרת התהליך.

 

כיצד מבוצע זיפות גגות?

ובכן, זפת הוא הוא פתרון איטום יעיל מאוד שיכול לספק פתרון נהדר לאיטום גגות כאשר התקציב הוא מוגבל או כאשר לא ניתן ליישם את פתרון היריעות הביטומניות, ויש לא מעט מקרים כאלה. תהליך הזיפות מבוצע באמצעות הכנת חומר הזפת בזמן אמת באמצעות חימומו באש חיה ומריחת הזפת הרותחת בצורה יסודית על כל שטח הגג. לאחר ייבוש הזפת, הוא מתקשה והופך לחומר אטום לחדירת נוזלים. לצורך זיפות יסודי של הגג באופן כזה שלא יאפשר לנוזלים לחדור את שכבת הזפת אל עבר שלד המבנה, יש לבצע תחילה הרמה של כל הפריטים המונחים על הגג ובאים במגע עם שטח הפנים של הגג. בכלל זה, יש לפנות או להזיז אנטנות, דודים וקולטי שמש וכן יש לבצע ניקוי יסודי של הגג, הן מחפצים ופסולת גסה והן מלכלוך כמו לשלשת יונים, כתמי בטון וכדומה.

 

 

כמה עולה זיפות גגות?

ובכן, כפי שאמרנו קודם לכן, ההחלטה לאטום גג באמצעות זפת מבוססת במקרים רבים על כך שהתשובה לשאלה כמה עולה זיפות גגות היא נמוכה יותר מזו שעונה על שאלת העלות של איטום באמצעות יריעות ביטומניות. לעניין המחיר עצמו, המחיר הממוצע עומד על 25-40 ש"ח למ"ר שטח גג. זה אומר שעלות הזיפות של גג בשטח כולל של 100 מ"ר יכולה להגיע לכדי 4,000 שקל וכמובן להשתנות בהתאם לשטח הגג בפועל. טווח מחירים זה משקף את פערי היקף העבודה הנדרש בכל גג, לרבות הזזת חפצים והיקף הניקוי הנדרש בגג. לשם השוואה, העלות של איטום באמצעות יריעות ביטומניות יכולה להגיע לכדי יותר מ-100 שקלים למ"ר שטח גג, מה שאומר שהעלות הכוללת של זיפות גג יכולה להיות נמוכה יותר ממחצית העלות של איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

טווח המחירים שהצגנו לכם בהחלט משקף את יחסי העלויות בין הפתרונות השונים ואתם בהחלט יכולים לקבל החלטה מושכלת על בסיס נתונים אלה. יחד עם זאת, כדאי לבצע השוואת מחירים עם הצעות קונקרטיות כדי להבטיח את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם. מרכז האיטום הישראלי מציע לכם את כל פתרונות האיטום לגג ובכלל זה זיפות גגות ואיטום באמצעות יריעות ביטומניות. במרכז תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות המטרידות אתכם בנושא, לרבות השאלה כמה עולה זיפות גגות.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איטום גג רעפים דולף

  גגות הרעפים האדומים או בצבעים האחרים הם מראה ציורי השכיח מאוד בבתים פרטיים. הרעפים, מעבר ליופיים, גם מהווים חומר

איטום בריכות שחיה

  החלום של כולנו הוא בריכה פרטית בחצר. אם זכינו להגשים את החלום, כדאי שנוודא שהוא לא יהפוך לנו לסיוט.

יתרונות איטום בסנפלינג

  לעבודות איטום בכלל, חשיבות גבוהה. רטיבות או מים המחלחלים בקיר, גורמים נזק כבד הן בתחום האסתטי והן בתחום הבטיחות

איטום גג רעפים
בעיות איטום

תיקון נזילות בגג רעפים

  במובנים רבים, בכל מה שקשור לאיטום, גג רעפים מספק יתרונות חשובים מאוד, שחלקם גם מובילים לחסכון כספי של ממש.

זיפות גגות
קבלן זיפות גגות

קבלני זיפות גגות מומלצים

  אם בחרתם לאטום את הגג באמצעות זפת, חשוב מאוד שתאצילו את המשימה על קבלני זיפות גגות מומלצים בלבד. בתחום

התקשרו עכשיו