שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

סגרגציה

אחת הבעיות שעולות במבנים רבים היא בעיית רטיבות. הסיבות להיווצרות הרטיבות הן שונות ומגוונות ואם הייתה סיבה אחת בלבד שגורמת לכך היינו יודעים לפתור אותה בלי כל בעיה. חלחול של המים לתוך המבנה מבחוץ או בתוכו בחדרים רטובים כמו במקלחת, גורמים להרס והתפתחות של עובש וטחב.

הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיית הרטיבות היא למנוע אותה מראש. היום ישנם חומרים מעולים ושיטות מתקדמות שמאפשרים לנו לקבל תוצאות יבשות לאורך שנים. עם זאת, שימוש לא נכון בחומרים ושילוב לא מתאים עלולים לגרום להיפרדות בין החומרים ולפגיעה באיכות האיטום בבית.

מהי סגרגציה?

משמעות המילה סגרגציה היא היפרדות. משמעותה בבניה היא ששני חומרים לא מתחברים זה לזה ולכן לאחר שמיישמים את שניהם, התוצאה היא שהם מתנגדים ונפרדים. עד כה הבנו כי ישנם חומרים איכותיים מאד אשר משמשים לבניה ולאיטום, אך לא כל חומר משתלב עם חומר אחר וכאשר אנחנו מיישמים חומר אחד שמתנגד לאחר, התוצאה היא פגיעה בכושר האיטום.

חיבור שני חומרים שאינם מתחברים יכול להיות בולט ונראה לעין, אך לא במקומות שאנחנו לא מגיעים אליהם. גג המבנה הוא מקום שאנחנו לא רואים ולכן שימוש בחומרים שלא משתלבים זה עם זה עלול להוביל לנזילה ולרטיבות בלי שנבין מדוע. מכאן אנחנו יכולים להבין כי זה לא מספיק לבחור את החומר הטוב ביותר לאיטום אלא יש לבחור את החומר שמשתלב הכי טוב עם החומר הקיים.

שילוב חומרים וחשיבותה של המקצועיות

בבניה חדשה אין כל בעיה לבחור את חומרי האיטום. לרוב אין כל מגבלה שעלולה ליצור סגרגציה וההחלטה באילו חומרים להשתמש תנבע משיקולי מחיר, איכות והניסיון של בעל המקצוע. לעומת זאת, במבנים קיימים, ישנו חומר איטום ראשוני ובמבנים ישנים לרוב השימוש הראשוני יהיה בזפת. החומר הקיים לא תמיד יקבל את החומר החדש שאנחנו רוצים ליישם ואם אנחנו רוצים בכל זאת להשתמש בחומר שעל פניו לא מתאים, נצטרך לבחור בשיטה שתאפשר זאת.

כאן ישנה חשיבות רבה לאיש המקצוע. רק מי שמכיר את כל החומרים ומקפיד להתמחות כל הזמן בתחום האיטום, יוכל להמליץ על חומרים ושיטות איטום שיתאימו לגג. יותר מכך, במקרה של נזילה, אנשי המקצוע הטובים והמנוסים יוכלו להבין ממה היא נובעת ולאתר במהירות את המקור של המפגע. בהתאם הם יוכלו לתת המלצות כיצד לטפל במקום.

לבחור את אנשי המקצוע הנכונים לעבודה

אנשי המקצוע הנכונים לעבודה יהיו אנשים מנוסים, בעלי תעודה שמאפשרת להם לעבוד בתחום והם תמיד ירצו לראות את המקום כדי להבין מהו הצורך של המבנה. במידה ומדובר במבנה קיים שצריך לבצע בו עבודת איטום, הם ירצו לעלות לגג וייתנו המלצות לעבודה לאחר שיראו אותו. מרכז האיטום הישראלי מתייחס לכל עבודה ברצינות ומזמין אותך ליהנות מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

פרסום כתבה ב-ynet

רוצים לפרסם את העסק או את האתר שלכם באתר התוכן והחדשות המוביל בישראל? במדריך הבא תקבלו את כל המידע שאתם

בלוג

שקי מלט – מאז ועד היום

שקי מלט הם מצרך חשוב באתרי הבנייה, יש להם שימושים רבים, והם מסייעים לבצע את עבודת הבנייה ביעילות. מלט משמש

בלוג

מתי נעשה בדיקת רטיבות?

לאור מצב התשתיות ומערכות הניקוז בישראל, נזילות ורטיבות הפכו להיות לאחת הבעיות הנפוצות והמזיקות ביותר למבנים של מדינת ישראל. אט

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ