שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

איטום קירות ב{HEBROW}

איטום גגות כרמיאל

מתי כדאי לאטום את הגג? כל כמה זמן יש לחזור על הפעולה? ואל מי כדאי לפנות כדי לבצע את העבודה? אלו רק חלק מהשאלות שיכולות לעלות אצלך בעת חיפוש מידע בנושא האיטום. דאגה למבנה מתבטאת לא רק בבית וגם לא רק בחלקים שנראים לעין. אמנם את הגג רואים רק הציפורים והמטוסים, אך אין זה אומר שאפשר להתעלם מהעבודות שצריכות להתבצע בו.

איטום כחלק מהבניה וכפעולת מניעה

איטום גגות כרמיאל מתבצע בכל בניית בית או בניין. פעולת האיטום היא חלק בלתי נפרד מהעבודה שיש לבצע בזמן הבניה וכשהיא נעשית כראוי אפשר לחיות בבית ללא דאגה. במקרה של בית בבניה אפשר לבחור בחומרי האיטום וכדאי להעדיף את אלו שדורשים מינימום פעולות תחזוקה לאורך השנים, גם אם זה אומר שהעלות הראשונית תהיה יקרה יותר.

חומרים יקרים יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים וחלקם לא דורשים עבודות תחזוקה שנתיות. לעומתם, חומרים זולים כמו הזפת, יוכלו לבצע עבודה טובה אך ידרשו עבודת תחזוקה מדי קיץ. חשוב לציין כי במקרה של חזרה על פעולת האיטום, לא ניתן לבחור בכל חומר ויש לבדוק שהחומר הישן מתאים לגג הנוכחי.

הזמן המתאים לבצע איטום של הגג

הזמן המתאים לאיטום הוא לפני החורף ואין זה משנה אם מדובר על בית חדש, על פעולת מנע בבית קיים או טיפול באיטום. בחורף קשה יותר לבצע את העבודה והעלות שלה יכולה להיות גבוהה יותר לעומת הקיץ או הסתיו. באביב יכולים להיות ימי גשם והגג לא תמיד יבש דיו ולכן ניתן להגיד שפעולה יכולה להתבצע בין חודשי הקיץ המוקדמים לאמצע הסתיו.

בהתאם לאיכות העבודה והחומר הנבחר כך אפשר יהיה לדעת כל כמה זמן יש לבצע איטום. חשוב לציין כי ישנם חומרים, כמו הזפת, אשר דורשים עבודת תחזוקה שנתית. ללא צביעה של הזפת, היא עלולה להיסדק ולהישבר בשל חשיפה לשמש.

תעודת אוטם מורשה

קבלן איטום צריך להחזיק בתעודת אוטם מורשה. מומלץ כבר בשיחה הראשונה לשאול את הקבלן האם הוא מחזיק בתעודה מסוג זה ולא להתבייש ולבקש שיביא אותה איתו לפגישה הראשונה. בשיחה עם בעל המקצוע חשוב מאד לדעת עם אילו חומרים הוא עובד ולשמוע את ההצעה שלו באופן מפורט. בבחינת בעלי מקצוע שונים וקבלת מספר הצעות מחיר, יש לחשוד בהצעות נמוכות מאד שעלולות להצביע על חוסר מקצועיות או שימוש בחומרים פחות איכותיים.

איטום גגות כרמיאל עם המומחים

הזמנת איש המקצוע הנכון לעבודה היא העבודה החשובה ביותר שלך. יש להקדיש תשומת לב לשיחת הטלפון, לפגישה הראשונה ואפשר גם לבקש לשוחח עם לקוחות ממליצים. מרכז האיטום הישראלי מזמין אותך ליהנות מאנשי מקצוע מומחים בתחום באזור כרמיאל, עבודת איטום מקצועית וחורף גשום בחוץ אך יבש ונעים בבית.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בניה קלה

  בשנים האחרונות לא מעט אנשים מדברים על בניה קלה, בניה מודולרית או בניה מתועשת. ישנם אנשים שגם יקראו לבניה

תליית טלויזיה כמה זה עולה?

    היו לכם לא מעט דילמות לפני שקניתם את הטלוויזיה החדשה? ראיתם דגמים שונים והיו לכם גם התלבטויות לגבי

ניקוי חלונות בסנפלינג

  אם אתם גרים בבניין מאוד גבוה שיש בו לא מעט קומות, אתם בוודאי תוהים מה לגבי ניקוי החלונות באותו

סורגים לבית

  לסורגים לבית יש שני תפקידים מרכזיים וחשובים: ראשית כל, הם שומרים על הילדים בתוך הבית ומונעים מהם מצבים של

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ