איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

איטום גג רעפים דולף

 

איטום גג רעפים דולףגגות הרעפים האדומים או בצבעים האחרים הם מראה ציורי השכיח מאוד בבתים פרטיים. הרעפים, מעבר ליופיים, גם מהווים חומר די חזק בכל הנוגע לאטימה מפני מים, גם בשל הרכב החומר וגם בשל תצורת ההצבה שלהם באלכסון. אך כמו כל דבר, לא לעולם חוסן וגם בגג הרעפים היציב עלולים להתגלע בעיות, דבר שידרוש איטום גג רעפים דולף.

איטום גג רעפים דולף הינה עבודה הדורשת מיומנות רבה אשר מצריכה ידע טכני גבוה אבל גם יכולת הבנה של הבעיה, איתורה והתאמת פתרון המתאים לסוגי הרעפים, המצריכים שטות איטום שונות. למעשה, בישראל נפוצים רעפים מכמה סוגים, ביניהם רעפי חרס הפופולאריים, רעפי בטון, רעפי ציפחה ועוד.

 

חשיבות איטום גג רעפים דולף

גג הרעפים הוא החלק החשוף ביותר אל מול הגשם אך גם מול השמש. החום והקור, גורמים גם לרעפים להישחק ולפגוע ביכולת האיטום שלהם. דליפה דרך גג רעפים היא מסוכנת למבנה כולו, שכן המים שחדרו יצטברו מתחת לרעפים ויחלחלו במהרה לתקרה או לקירות הבית. בנוסף, גג שאטום היטב מסייע לא רק במניעת נזילות בגג אלא יש לו גם תפקיד חשוב בכל הנוגע לבידוד מחום וקור של הבית.

 

 

איך נוצרים הנזקים?

כפי שאמרנו, הרעפים וצורת הנחתם משיגים אטימה טובה לרוב, שגם אינה דורשת התערבות תכופה. יחד עם זאת, גם אטימה זו יכולה לפעמים להיכשל. הסיבות לכך נובעות ממספר גורמים: ברוב המקרים, הדבר נובע משבירה או סדקים שנפערים ברעף אחד או יותר. שברים אלו יכולים לנבוע מכך שמשהו הלך על הגג (למשל מתקין דודי שמש או מהנחת עצמים כבדים על הגג (קולטנים). כל רעף שנשבר, עוד לפני שחדרו דרכו מים- מומלץ להחליפו באחר תקין, בצורה עצמאית (אם כי בזהירות מהעבודה בגובה). בנוסף, מסיבות דומות יכולים לזוז המרזבים והניקוזים או אפילו החיבורים בין הרעפים, גם אם הם שלמים. אגב, לא רק בני האדם מזיזם את הרעפים ממקומם ושוברים אותם. גם בעלי חיים וכן בעלי כנף יכולים לעשות זאת.

 

סוגי איטום גג רעפים דולף

איטום גג רעפיםיש שני סוגים עיקריים של איטום לגג רעפים דולף. ברוב המקרים וזהו הדבר המומלץ, נשים יריעות ביטומניות מתחת לרעפים. בניגוד לשימוש בהם בגגות שטוחים, הפעם היריעות אינן מולחמות האחת לשניה אלא נדבקות. זהו איטום יעיל ביותר אשר אפקטיבי לשנים רבות.

איטום פשוט יותר וזול יותר אך כזה שתוקפו קצר יותר, הוא מריחה חיצונית על גבי הרעפים של חומרים אקריילים בעלי כושר הידבקות גבוה, איתם אוטמים את הסדקים שברעפים וכן מריחה ויישום של חומרים פולימריים על גבי הרעפים.

 

איטום גג רעפים דולף – מחיר ותזמון

אין צורך להמתין ולפעול רק כאשר אנו מרגישים ממש שהגג דולף. איטום גג רעפים דולף, כדאי לבצע דווקא כשהסביבה יבשה. כך המחיר יהיה גם יותר זול. איטום גג רעפים דולף, מושפע כמובן מסוג האיטום, גודל הגג ומורכבות העבודה והנגישות של הגג. מחיר ממוצע יהיה החל מ-100 ₪ למ"ר.

'המרכז לצביעת דירות' הינה חברה מובילה בתחום האיטום בכלל ואיטום גג רעפים דולף, בפרט. מומחי האיטום שלנו ישמחו לעמוד לרשותך ולהציע לך פתרון יעיל, נגיש ובמחיר נוח.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איטום ריצוף
עבודות איטום

מדריך איטום ריצוף וגימור

מדריך איטום ריצוף וגימור גימור של איטום ריצוף להשגת מראה של רצפה יפה צריך להתבצע על ידי קבלן איטום. בכל

איטום מרפסת שירות
עבודות איטום

חשיבות איטום מרפסת שירות

איטום מרפסת שירות משלים את בנייתה ומונע חדירת מים שעולים לפגוע בתכונות האסתטיות ובעמידות הבניין. למעשה, לא רבים האנשים שמודעים

איטום חדרים רטובים
עבודות איטום

איטום חדרים רטובים

איטום חדרים רטובים יש חשיבות גדולה לאיטום המבנה שלכם, מדובר על אחת הפעולות המורכבות ביותר מצידו של הקבלן אשר מבצע

איטום חלונות נגד גשם
עבודות איטום

איטום חלונות נגד גשם

איטום חלונות נגד גשם גם אתם כבר מתחילים להרגיש את החורף? למרות שהחורף בישראל לא משתווה לחורפים במדינות קרות אחרות,

איטום גג בטון
עבודות איטום

איטום גג בטון

איטום גג בטון איטום גג בטון מגן על משטח הבטון מפני השפעת לחות, מים וכימיקלים. הוא מגן גם מפני קרני

התקשרו עכשיו