איטום מאגרי מים

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

943

הקמה של בריכה היא תהליך מורכב הדורש ביצוע מדויק ומקצועי, בכל שלב ושלב החל מיציקת החומר הראשונית. מאגרי מים גדולים חייבים להיות אטומים לחלוטין, בכדי להישאר במצב תקין ולמנוע נזילה של מים החוצה. ישנה חשיבות גבוהה לשימוש בחומרי איטום מאגרי מים שהם ייעודיים לצורך זה, שאינם מושפעים מלחות והם חזקים ועמידים לתמיד ומכאן שהם לא יחלחלו אל תוך המים המצויים בתוך המאגר ולא יזהמו אותם. הנושא קריטי במיוחד, כאשר מדובר במאגר מי שתייה.

האם ניתן למנוע נזילה ונזקי רטיבות ממאגרי מים?

פעולות של איטום מאגרי מים מתבצעות כבר בשלב יצירתו של המאגר, בין אם מדובר בבריכת שחיה ובין אם זהו מאגר מים הממוקם בבניין מגורים, שמטרתו לספק מים לדירות השונות. בעת ההקמה, האיטום מורכב מחומר מיוחד שמונע כניסה של מזיקים ורעלים שונים אל תוך המים. ההתקנה של המאגר, במידה שהיא נעשית באופן שאיננו מקצועי, עלולה להוביל לנזקים מצטברים שבאים לידי ביטוי רק שנים ארוכות אחר כך.

מדוע חשוב לחדש את האיטום?

מניעת נזקי רטיבות ונזילות וכן חדירה של חומר לא רצוי אל המים שבמאגר, צריכה להתבצע עם התקנתו, אך הדרך הטובה ביותר למנוע נזקים לאחר תקופה – היא לערוך בדיקות חוזרות ונשנות באופן שוטף, בכדי לוודא שלא קיימת נזילה, כמו גם לבחון את איכות המים עצמם על בסיס קבוע. אם נמצא שכבר קיים נזק כמו סדק או שבר במאגר המים, יש לטפל בו בהקדם האפשרי ולבצע תיקון יסודי שיפסיק את הנזילה וכמובן ימנע את ההחמרה של הנזק.

איטום מאגרי מים

הפעולה שיש לעשות היא לקרוא לקבלן איטום מוסמך, שיחדש את האיטום כמה שיותר מהר. בכדי לבצע איטום מאגרי מים חשוב להבין את מקור הבעיה ולאבחן האם הקמה לקויה היא זו שיצרה את הנזק, או שאולי השנים והבלאי הם שעשו את שלהם – כמו גם הזנחה בטיפול השוטף והבדיקות שצריכות היו להיעשות. קבלנים המבצעים איטום של בריכות ומאגרי מים יידעו להתאים את הפתרון הנכון עבור המאגר הספציפי.

איטום מאגרי מים בזמן תקלה – איך זה מתבצע

בכדי שפעולת איטום מאגרי מים תעשה את העבודה כמו שצריך, יש לרוקן את המאגר כולו קודם לכן ולחטאו בחומרים רלוונטיים, תוך התאמה מדויקת של החומר הכימי וכן של אביזרים הניקוי עצמם אל המאגר, לדוגמה מאגר המכיל חלקים העשויים מתכת – ינוקה באמצעות מברשות קשות שמסירות את הלכלוך המאסיבי שהצטבר. לאחר מכן ייאטם המאגר בדרך שנבחרה על ידי הקבלן, בין אם באמצעות הזרקה בסדקים בלבד, או על ידי הנחת יריעה ייעודית חדשה על המאגר כולו.

קבלן איטום מוסמך מחויב להעניק אחריות על עבודתו

לאחר כל עבודה של איטום מאגרי מים על ידי קבלן איטום מוסמך, ניתנת אחריות שהקבלן מעניק על הפעולה שבוצעה. לרוב מדובר על מספר שנות אחריות שבעל המקצוע נותן, במהלכן הוא ערב לאיכות עבודתו ולוקח אחריות לתיקון נזקים חדשים, במידה שהם מתגלים.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!