איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

איטום פרגולות

איטום פרגולות

איטום פרגולותאיטום פרגולות

החורף מגיע וזה הזמן שלכם להקדים תרופה למכה. אם בכל שנה אתם סובלים מגשמים ורטיבויות מהפרגולה הגיע הזמן שתשימו קץ לבעיה. הדרך הטובה ביותר לאטום פרגולות לצמיתות היא על ידי בחירה בבעל מקצוע אמין ומקצועי. איטום פרגולות אמנם אינה עבודה מסובכת, אבל משום מה הרבה בעלי מקצוע לא מורשים לא יודעים איך לעשות את זה נכון. שלבי העבודה של איטום הם קריטים, כמו כן החומרים בהם אתם משתמשים. אל תתפשרו על בעל המקצוע וככה תקבלו את התוצאה הטובה ביותר.

 

פרגולה לא אמורה להיות אטומה מפני גשם?

על פניו פרגולה לא צריכה לעשות לכם בעיות בימים גשומים אם בחרתם בעל מקצוע איכותי. כאשר אתם מקימים את הפרגולה שלכם בפעם הראשונה כחלק מעבודתו של בעל המקצוע הוא לאטום את הפרגולה או לדאוג שכל החיבורים יהיו כשירים לימי הגשם. מה שקורה בפועל הוא שכבר בחורף הראשון נמצאים פריצות בחיבורים אשר מובילות לנזילה בימי הגשם. אם גם לכם יש נזילות ורטיבויות בפרגולה עליכם להזמין בעל המקצוע.

מלבד לכך, יש לקחת בחשבון שאיטום פרגולות אינו נועד אך ורק לימי הגשם, אלא גם לבידוד אקוסטי ותרמי. כאשר הפרגולה שלכם נמצאת מול הכביש הראשי תרצו לבודד אותה באופן אקוסטי, זה אמנם לא יגרום לשקט מוחלט אבל זה ירגיע את הרעש הסואן. ומלבד לכך, אמנם הפרגולה מגנה עליכם מפני הגשם, אך ללא בידוד תרמי אתם תצטרכו לשבת עם כמה שכבות מתחת לפרגולה.

איך איטום פרגולות עובד?

השלב הראשון של איטום פרגולות הוא לעשות בדיקה יסודית ומקיפה לגבי מצב הפרגולה. ברגע בו יש לנו את כל הנתונים לגביי הבנייה של הפרגולה, בעיות בחיבור, סוג החומר ממנו היא עשויה ועוד, ככה נוכל לדעת איך לאטום את הפרגולה בצורה הנכונה ביותר. לעיתים כבר קיימת שכבת איטום שאינה עונה על הבעיות, יהיה על הקבלן לבחון את מצבה ולראות האם כדאי לייצר איטום חדש ולהסיר את הישן או על האיטום הישן לעשות עוד שכבה של איטום. 

כחלק מפעולות האיטום על בעל המקצוע לבצע איתור של סדקים או שברים שיכולים הם להיות הבעיה לרטיבות בחלק הפרגולה. יש הבדל באופן האיטום בין פרגולות שאינן מחוברות לקיר ובין פרגולות שכן מחוברות לקיר. כאשר מדובר על פרגולה שמחוברת לקיר הדבר הראשון שנרצה לבדוק את את החיבור בינה ובין הקיר התומך. למרות שהבטון והפרגולה צמודים, לרוב ייתכן ששם דווקא יהיה מקור הבעיה. על בעל המקצוע לבצע שכבת איטום אשר יכולה לעמוד בפני הגשם ומתאימה לסוג הקיר. ניתן לעשות גם איטום באמצעות פח שתפקידו לנתב את מי הגשמים או להשתמש בחומר ייחודי שהוא בדרך כלל סיליקון.

 

מי רשאי לבצע פעולות איטום?

שאלה זו חוזרת על עצמה פעם אחר פעם. בעיקרון, יש קבלן איטום אשר תפקידו לבצע פעולות איטום, בין אם מדובר על פרגולה ובין אם מדובר על פנים הבית. לקבלן איטום יש את כל המידע הנדרש לביצוע הפעולות, הוא יודע איך לנתב את בחירת החומרים בהתאם לסוג הקיר או הפרגולה וכמובן שיש אחריות לפעולות האיטום שלו. פעולות איטום על ידי בעל מקצוע מחויבות באחריות לפחות של שנה עד שנתיים. 

עם זאת, החוק אינו אוכף אנשים אשר מבצעים פעולות איטום באופן עצמאי, השוק הוא די פרוץ. לכן, אם אתם מחפשים עבודות איטום מקצועיות היינו ממליצים לכם להזמין קבלן איטום מורשה שיבצע את עבודות האיטום בשבילכם. כחלק מתפקידו של קבלן איטום הוא לא רק לאטום אלא גם לסקור את הבית ולבדוק מהיכן ייתכן ותהיה רטיבות, במילים אחרות הוא מקדים תרופה למכה.

 

כמה זה עולה לי?

איטום אינו יקר ולכן הבחירה שלכם בקבלן מורשה היא קריטית. במקרה בו תבחרו בבעל מקצוע אשר אינו מורשה ולא מציע לכם אחריות אתם תמצאו את עצמכם כל חורף משלמים על איטום. איטום פרגולות הינה עבודה פשוטה, המחיר תלוי במורכבות העבודה שנקבעת על פי גודל הפרגולה והאם מדובר על פרגולה שמחוברת לקיר או פרגולה על עמודים. כמו כן, החומר ממנו הפרגולה עשויה גם הוא יכתיב את המחיר אותו תשלמו. המחיר לעבודות איטום נע בין 400 ש"ח ויכול להגיע לסביבות ה-1,000 ש"ח. יש לציין, לרוב המחיר אינו יהיה לפי מ"ר אלא לפי פרויקט. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת עליכם לפנות לקבלן איטום מורשה. 

מניעת שחיקה באמצעות איטום פרגולות

איטום פרגולות נועד בראש ובראשונה כדי למנוע שחיקה מהירה של הפרגולה. היום כמעט כל בית מחזיק בפרגולה, אם זה מפני השמש או הגשם. יש חומרים מהם עשויה הפרגולה אשר יכולים להישחק מהר מאוד אם לא תהיה להם שכבת הגנה של איטום, לדוגמא כמו עץ. השחיקה גורמת לסדקים או חורים בפרגולה עצמה וכתוצאה מכך נזילות בימי החורף. עליכם לדעת שכבר בעת ההתקנה אתם מגנים על הפרגולה באמצעות שכבת הגנה על ידי בעל מקצוע. 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איטום ריצוף
עבודות איטום

מדריך איטום ריצוף וגימור

מדריך איטום ריצוף וגימור גימור של איטום ריצוף להשגת מראה של רצפה יפה צריך להתבצע על ידי קבלן איטום. בכל

איטום מרפסת שירות
עבודות איטום

חשיבות איטום מרפסת שירות

איטום מרפסת שירות משלים את בנייתה ומונע חדירת מים שעולים לפגוע בתכונות האסתטיות ובעמידות הבניין. למעשה, לא רבים האנשים שמודעים

איטום חדרים רטובים
עבודות איטום

איטום חדרים רטובים

איטום חדרים רטובים יש חשיבות גדולה לאיטום המבנה שלכם, מדובר על אחת הפעולות המורכבות ביותר מצידו של הקבלן אשר מבצע

איטום חלונות נגד גשם
עבודות איטום

איטום חלונות נגד גשם

איטום חלונות נגד גשם גם אתם כבר מתחילים להרגיש את החורף? למרות שהחורף בישראל לא משתווה לחורפים במדינות קרות אחרות,

איטום גג בטון
עבודות איטום

איטום גג בטון

איטום גג בטון איטום גג בטון מגן על משטח הבטון מפני השפעת לחות, מים וכימיקלים. הוא מגן גם מפני קרני

התקשרו עכשיו