איטום קורות קשר

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

Asia worker installing tar foil on the rooftop

איטום המבנה שומר עליו יציב ובטוח לאורך זמן. העבודה צריכה להתבצע לאחר שהשלד עומד ועל ידי אנשים המומחים בתחום האיטום. לא מדובר על מריחה של חומר בלבד אלא התאמה ספציפית לכל אחד מחלקי המבנה. איטום קורות קשר יתבצע בעזרת חומר ייעודי לחלק זה של המבנה והוא יקיף את מלוא הקורה. התעלמות משלב זה או אחר בתהליך או מריחה של חומר ללא עבודת הכנה, יובילו לבעיות איטום בעתיד.

סימנים שיכולים להצביע על בעיות באיטום

הדרך הטובה ביותר לבצע את עבודת האיטום היא להעסיק אנשי מקצוע מנוסים ולבצע את העבודה בשלב השלד. עם זאת, לצערנו לא תמיד העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. אנו יכולים "לגלות" כי ישנה בעיית איטום על ידי הבחנה באחד מהמצבים הבאים:

רטיבות בבית

אחת הסיבות לבצע את האיטום היא מניעה של רטיבות בתוך הבית. הקירות והקורות יספגו את הלחות ואת מי הגשמים במידה והם לא אטומים. במצב זה יכולה רטיבות בתוך הבית ולא ניתן לייבש אותה באמצעים רגילים בלי לטפל בקורות הקשר.

הופעת טחב

טחב יכול להתפתח באזור לח. קורות הקשר חשופות ללחות והאיטום נועד למנוע את החדירה של הלחות פנימה. אם הקורות לא אטומות דיין אחת התופעות שעלולה להופיע היא הטחב. יש לציין כי ניקיון פשוט לא יעזור וכי לא מומלץ לחיות בבית עם פגם זה.

ריח רע

ברגע שהקורות אינן אטומות כמו שצריך וחדרו אליהן מים אחת מהתופעות שנרגיש בהן היא ריח רע. הריח יכול להיות תוצאה של התפתחות הטחב, של פטריות, עובש ומזיקים נוספים. לא תמיד קל להבין מהיכן מגיע אותו הריח אך לאחר שלילת גורמים אחרים אפשר להתחיל לחשוד שמדובר בבעיית איטום.

כיצד יתבצע איטום קורות קשר

איטום הקורות יתבצע תוך שימוש בחומרים המיועדים לחלק זה של המבנה. כמו כן, יש לדאוג לכך שהקורות יהיו ישרות וחלקות ושלפני מריחת החומר לא יהיו "קוצים" או חלקים בולטים בקורות אשר עלולים לפגוע באיטום. כל נקודה אשר אינה חלקה עלולה להיות חשופה בעתיד ללחות. השלב הראשון של האיטום יהיה הכנה של השטח ובחירה בחומר המתאים. את מריחת החומר שנבחר יש לבצע על מלוא הקורות ובנוסף על שטח של 10 ס"מ מעבר לקורה.

במידה ויש לבצע את האיטום לאחר הופעת פגמים במבנה ולאחר שהוא כבר עומד במקומו, יהיה צורך לבצע חפירות ולא פעם גם להרים מרצפות ולהחליף את החול (סומסום) שתחתן. איטום מקצועי בשלב הבניה יהיה זול ופשוט יותר בהשוואה לאיטום במבנה קיים. עם זאת, במידה והאיטום הראשוני לא בוצע כראוי או שמסיבות כלשהן יש לחדש אותו, חשוב לעשות זאת בהקדם האפשרי.

לבחור קבלן איטום

אחת הבעיות עם עבודת האיטום היא שאנשים לא רואים אותה. לא פעם בונים מייחסים חשיבות רבה לעבודות הגמר אך לא מספיק תשומת לב לעבודות הבסיסיות. עבודה נכונה של הקמת המבנה והאיטום תוביל לבית שנעים לחיות בו לאורך זמן. איטום נכון ומדויק ימנע נזקים בעתיד ובכך גם הוצאת כספים שלא לצורך.

חשוב לבחור קבלן איטום אשר עוסק בתחום מזה זמן רב. עליו להכיר את החומרים הקיימים בשוק ואנשי הצוות חייבים להתייחס למשימה ברצינות רבה. מרכז האיטום הישראלי קם במטרה לעזור לך ליהנות מבית איכותי ונעים למגורים. עם עובדים מקצועיים וניסיון עשיר בתחום מובטחת לך עבודה איטום ברמה הגבוהה ביותר, בין אם בשלבי הבניה ובין אם ישנה תקלה בבית שדורשת טיפול.

שתפו פוסט זה

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

בחירת חומרי איטום מתאימים

בפרויקטים של בניה ותחזוקה, קיימת חשיבות רבה לבחירת חומרי האיטום הנכונים. במיוחד אם רוצים להבטיח עמידות בפני מזג אוויר ושלמות מבנית. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום כיום, לכל חומר איטום יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדי לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, נעמיק בסוגים השונים של חומרי איטום והיישומים שעבורם הם מתאימים.

PERGULA
בלוג

איטום פרגולות הגנה על נווה המדבר החיצוני שלך

בכל הנוגע ליצירת נווה מדבר חיצוני יפה, פרגולות הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים בישראל. מבנים אלה לא רק מספקים צל ומרחב נוח להירגע, אלא הם גם מוסיפים נופך של אלגנטיות לכל אזור חיצוני. עם זאת, כדי להבטיח שהפרגולה שלכם תישאר במצב בתולי לאורך שנים, חשוב להבין את חשיבות האיטום. במדריך מקיף זה, נחקור את היתרונות של איטום פרגולות ונספק לכם תהליך שלב אחר שלב להגנה יעילה על נווה המדבר החיצוני שלכם.

קפריסין
בלוג

הבנת מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין: מדריך מקיף

בכל הנוגע לאיטום דירות בקפריסין, ישנם נהלים ומסגרות זמן מסוימים שצריך לפעול לפיהם. בין אם אתה קונה או מוכר, הבנת התהליכים הללו חיונית כדי להבטיח עסקה חלקה. במדריך מקיף זה, נחקור את הגורמים השונים המשפיעים על מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין.

building
בלוג

7 שירותי השמירה והאבטחה המובילים לבניינים כדי להבטיח בטיחות

מערכות בקרת גישה ממלאות תפקיד חיוני בהבטחת כניסה לבניין רק לאנשים מורשים. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיות כגון כרטיסי מפתח, סורקים ביומטריים או קודי PIN כדי להגביל גישה לאזורים ספציפיים. חברות המציעות שירותי בקרת גישה מספקות התקנה, תחזוקה וניטור של מערכות אלו, מה שמבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

CLEAN
בלוג

ניקוי לאחר עבודות איטום

כאשר מדובר בעבודות איטום, אנשים רבים מתמקדים אך ורק ביישום האיטום עצמו. אמנם זהו שלב חשוב, אך חשוב באותה מידה לתעדף את תהליך הניקוי שאחריו. ניקוי לאחר עבודות איטום הוא שלב חיוני שאין להתעלם ממנו, שכן יש לו תפקיד משמעותי ביעילות הכללית ובאורך החיים של האיטום.

METAL
בלוג

טכניקות בטון חדשניות לארונות חשמל מפח שיפור העמידות וההגנה

בעולם של ארונות החשמל, העמידות וההגנה הם מעל הכל. ארונות חשמל מפח, במיוחד, דורשים טיפול נוסף בשל פגיעותם לחלודה וקורוזיה. כדי להתמודד עם החששות הללו, פותחו טכניקות בטון חדשניות כדי לשפר את העמידות וההגנה של ארונות חשמל מפח. במאמר זה, נבחן את הטכניקות הללו ואת היתרונות שלהן עבור התקנות ארונות חשמל.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!