איטום גג רעפים

תיקון נזילות בגג רעפים

 

תיקון נזילות בגג רעפיםבמובנים רבים, בכל מה שקשור לאיטום, גג רעפים מספק יתרונות חשובים מאוד, שחלקם גם מובילים לחסכון כספי של ממש. אחד היתרונות המובהקים הם ייתור הצורך באיטום של הגג באמצעות זפת או יריעות ביטומניות. הרעפים עצמם אטומים לחדירת מים והם מונחים זה על גבי זה בצורה כזאת שלא מאפשרת למים לחדור אל מתחת לשכבת הרעפים. אשר על כן, בתים בעלי גגות רעפים לא נזקקים למעשה לביצוע פעולות איטום חוזרות בכל מספר שנים. יחד עם זאת, בגג רעפים בהחלט יכולים להיווצר ליקויים המחייבים הזמנת איש מקצוע לצורך ביצוע תיקון נזילות בגג רעפים ועל מקרים אלה מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של מרכז האיטום הישראלי.

 

 ממה נגרמות נזילות בגג רעפים?

ובכן, נזילות בגג רעפים יכולות להיגרם ממגוון מצבים. פעם אחת יכולים הרעפים עצמם לאבד מכושר האיטום שלהם וזה יכול לקרות הרבה לפני שהם מגיעים למצב של התפוררות או סדיקה. רעפים אלה מכילים בתוכם חומר שמגביר את רמת האיטום שלהם ובחשיפה רציפה של שנים לקרינת שמש, גשמים ושאר פגעי מזג האוויר, חומר זה יכול להישחק לכדי מצב בו מתאפשר חלחול של מים דרך הרעפים. סדקים ושברים מהווים גם הם כמובן גורם מרכזי להתהוות נזילות בגג רעפים וכך גם פגיעות ברעפים כתוצאה מברד, נפילת חפצים וכדומה. נזילות בגג רעפים יכולות להיגרם גם כתוצאה מתזוזות אדמה באזורים הסובלים מאדמה לא יציבה. במקרים אלה יסבול הבית כולו מהופעת סדקים בקירות ובין היתר, תיתכן תזוזה ברעפים שתפגום במרקם האטום שלהם.

 

 

מי מבצע תיקון נזילות בגג רעפים?

תיקון נזילות בגג רעפים מבוצע, בדרך כלל, על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחום של איטום גגות. המדובר בחברות ובתי עסק המבצעים איטום גגות באמצעות זיפות גגות, יריעות ביטומניות ומשחות אקריליות ייעודיות. חלק מהחברות האלה, אם כי לחלוטין לא כולן, מציעות גם פתרונות לגגות רעפים ובכלל זה תיקון נזילות בגג רעפים. לצורך תיקון נזילות בגגות המבוססים על כיסוי רעפים, ישנה חשיבות רבה להיכרות עם מרקמי האיטום, עם תכונות הרעפים על סוגיהם השונים ועם הסיבות השכיחות והפחות שכיחות להופעת נזילות בגג. היכרות זו מהווה תנאי מפתח ביכולת לאתר את הנזילה ולבטח את כלל הנזילות על כל פני שטח הגג וכמובן ביכולת לבצע תיקון יעיל של הנזילות על מנת להבטיח איטום מלא של הגג ועמידות גבוהה של התיקון לאורך שנים רבות קדימה.

המרכז הישראלי לאיטום הוא אחד הגורמים המובילים בישראל בתחום האיטום ובכלל זה איטום גגות וכמובן תיקון נזילות בגג רעפים. המרכז פועל באמצעות צוות של אנשי מקצוע בעלי ניסיון במגוון תחומי איטום לרבות איטום מעטפת חוץ של מבנים, איטום גגות וגגות רעפים, איטום פנים ועוד ובעלי סטנדרטים גבוהים של שירות ללקוח.

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

איטום גג רעפים דולף

  גגות הרעפים האדומים או בצבעים האחרים הם מראה ציורי השכיח מאוד בבתים פרטיים. הרעפים, מעבר ליופיים, גם מהווים חומר

איטום בריכות שחיה

  החלום של כולנו הוא בריכה פרטית בחצר. אם זכינו להגשים את החלום, כדאי שנוודא שהוא לא יהפוך לנו לסיוט.

יתרונות איטום בסנפלינג

  לעבודות איטום בכלל, חשיבות גבוהה. רטיבות או מים המחלחלים בקיר, גורמים נזק כבד הן בתחום האסתטי והן בתחום הבטיחות

איטום גג רעפים
בעיות איטום

תיקון נזילות בגג רעפים

  במובנים רבים, בכל מה שקשור לאיטום, גג רעפים מספק יתרונות חשובים מאוד, שחלקם גם מובילים לחסכון כספי של ממש.

זיפות גגות
קבלן זיפות גגות

קבלני זיפות גגות מומלצים

  אם בחרתם לאטום את הגג באמצעות זפת, חשוב מאוד שתאצילו את המשימה על קבלני זיפות גגות מומלצים בלבד. בתחום

התקשרו עכשיו