איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

איטום פרגולה לקיר

איטום פרגולה לקיר

איטום פרגולה לקיראיטום פרגולה לקיר

אין דבר נוח יותר מלשבת תחת הפרגולה שלכם בבוקר ולשתות את הקפה. אבל מה יקרה כאשר אתם תפתחו את הבוקר באותה צורה רק שיטפטף לכם על הראש מי גשמים? כדי למנוע את המקרה הזה עליכם לאטום את הפרגולה שלכם, דבר אשר בעל המקצוע שהתקין את הפרגולה היה צריך לעשות. איטום פרגולה הינה עבודה פשוטה, אך היא חייבת להיות יסודית ושורשית, בשביל זה אתם צריכים לבחור את בעל המקצוע הנכון. 

 

מהי פרגולה לקיר?

פרגולה לקיר מכונת גם פרגולה תלויה, משמע אין לפרגולה בסיס אשר תומך את כל משקל הפרגולה. הפרגולה עצמה מחוברת לקיר באמצעות ברגים ייחודיים. היתרון הגדול בסוג זה הוא חיסכון במקום רב ומרווח יותר גדול לתנועה. החיסרון הוא שאנחנו כביכול פוגעים במבנה של הבית. בכל מקרה בו תרצו להחליף את מיקום הפרגולה תוכלו לעשות זאת ללא כל בעיה. פרגולה תלויה מתבססת על הישענות על מבנה הבית, יש להיעזר אך ורק באיש מקצוע מהשורה הראשונה כדי לקבל את התוצאה הבטיחותית ביותר. פרגולה לקיר מאפשרת לנו להנות מעיצוב ייחודי, ניתן לבחור למקם פרגולה כזאת בכניסה לבית, בחצר ובמרפסת. מאז חוק הפרגולות אין צורך בהיתר בנייה עבור תוספת של פרגולה, אבל אתם כן צריכים לקבל אישור קונסטרוקטור לרוב.

 

למה צריך איטום פרגולה לקיר?

לאחר שבעל המקצוע התקין עבורכם את הפרגולה אתם לא תוכלו לדעת האם יש צורך באיטום או לא. רק בימי החורף כאשר יש גשם מוגבר אתם תוכלו לראות האם יש נזילות או רטיבויות. איטום פרגולה לקיר הוא בראש ובראשונה בשביל הנוחות שלכם, אתם לא רוצים ללכת על שלוליות או שיטפטף על הראש של אחד האורחים שאריות מהגשם. הסיבה השניה לכך שאתם רוצים איטום מקצועי לפרגולה הוא מכיוון שאיטום זה גם שומר על אורך חיי הפרגולה. בדרך כלל הנזילות נובעות מחיבור לא מקצועי או לא מתאים של הפרגולה לקיר. כאשר ממשיך להצטבר מים על חומר מסוים זה יכול לגרום לסדקים וחורים נוספים בחומר הגלם, במיוחד כאשר מדובר על עץ. כאשר מדובר על פרגולה מחומרים אחרים הבעיה העיקרית היא הבלאי שיכול להיווצר. 

במקרים כאלה אנו נרצה לאטום בכמה צורות, הצורה הראשונה והנפוצה ביותר היא על ידי חומר ייחודי, לרוב סיליקון אשר אנו מניחים על המקומות הייעודיים. הסיליקון צריך להיות על משטח נקי ללא אבק או מים, רק לאחר שניקינו וייבשנו את המקום נוכל להניח שכבת סיליקון במקומות הייעודיים. יש להתאים את סוג החומר לסוג הפרגולה. הדרך השניה היא באמצעות פח ליצור משטח אשר מנקז את המים על ידי ניתוב למקום חיצוני. במיוחד כאשר הפרגולה שלכם בנויה בצורה מישורית אופציה זאת יותר כדאית. 

 

מה משך זמן העבודה?

משך זמן העבודה תלוי במורכבות העבודה וגודל הפרגולה. בדרך כלל מדובר על עבודה די פשוטה שלא צריכה לקחת יותר משעה עד שעתיים, אלא אם כן מדובר על מצב מורכב של הפרגולה אשר כבר יש לה נזקים רבים. עבודות הסיליקון הן הפשוטות ביותר, עבודות איטום אחרות מחייבות את בעל המקצוע לחשוב על דרכים חכמות לאטום את הפרגולה מבלי לפגוע בה. המחיר בפרויקטים כאלה לא נקבע לפי מ"ר של עבודה אלא לפי סך כל הפרויקט.

 

האם צפויות עלויות נוספות בתהליך?

כאשר מדובר על איטום על ידי סיליקון העלות אותה תשלמו היא רק עבור חומר הגלם והעבודה. עם זאת, לפעמים תוך כדי העבודה אנו צופים עוד תקלות אשר יכולות להזיק לפרגולה או למבנה הבית. במקרים כאלה ייתכן ויתלוו עלויות נוספות. לדוגמא, כאשר כבר הבלאי מאוד גדול אנו נרצה לאטום את החורים שיש בפרגולה, או להתקין את הפרגולה מחדש מכיוון שהנזילה מגיעה מחיבור לא מקצועי של הפרגולה. איטום פרגולה לקיר אינה תמיד מלאכה פשוטה, אם מדובר על רטיבות חוזרת הבעיה היא שורשית יותר ויש לפעול בהתאם. טווח העלויות אינו דרמטי… כל עוד אתם בוחרים בבעל מקצוע אמין אין לכם ממה לחשוש.

בחירת איש מקצוע ועלויות איטום

בחירת בעל מקצוע לצורך איטום פרגולה לקיר היא קריטית על אף שמדובר על בעבודה פשוטה יחסית. בוודאי כבר שמעתם על מקרים בהם הגיע בעל מקצוע למקום בשביל תקלה מסוימת, אך אחרי כמה חודשים התקלה חזרה על עצמה. כדי למנוע מקרים כאלה עלינו לבחור בבעל מקצוע אשר יידע לבחון את הבעיה ולפתור אותה לצמיתות. בעל מקצוע אמין יעניק לכם אחריות על העבודה שלו לפחות לשנתיים. כמו כן, כאשר אתם פונים לבעל מקצוע אמין אתם תקבלו הצעת מחיר הוגנת עבור איטום פרגולה לקיר.

המחיר אותו תשלמו עבור איטום פרגולה לקיר נע בין 400 עד 1,000 ש"ח. כאשר מדובר על משטח קטן ועבודות סיליקון בלבד המחיר יכול לנוע בין 400 עד 500 ש"ח. כאשר מדובר על פרגולה גדולה אשר אנו רוצים להתקין תעלת ניקוז עבור איטום פרגולה לקיר נשלם מחירים גבוהים ויתר. 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753311

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מערכות סולאריות ביתיות

התקנת פאנלים סולאריים על הגג שלך היא דרך מצוינת לייצר חשמל. פאנלים סולאריים הם בחירה פופולרית וחסכונית בימינו. אתה יכול

התקשרו עכשיו