שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

הכל על היפרדסמו ועם מי לבצע את העבודה

המים אשר מגיעים אל גג הבית יכולים לגרום לפגיעה במבנה. כדי למנוע זאת, יש לבצע איטום לגג כחלק מתהליך הבניה ולאחר מכן לבצע פעולות תחזוקה על פי הצורך. בעבר, החומר שהשתמשו בו כמעט בכל הגגות היה הזפת. לאורך השנים התפתחו עוד חומרים והיום ניתן לבחור את אלו המתאימים ביותר למבנה. בכתבה זו נתמקד בחומר על בסיס פוליאוריטן ונרחיב על אופן השימוש בו.

הכרות עם החומר

היפרדסמו הוא חומר איטום על בסיס פוליאוריטן. החומר מתאים ליישום באיטום גגות, מרצפות ואידאלי למקומות בהם לא ניתן להשתמש ביריעות ביטומניות. אחד המאפיינים של החומר הוא העמידות הגבוהה שלו בפני כימיקליים ושחיקה. הוא נצמד היטב למשטחים הקיימים לאחר שימוש בפריימר וניתן ליישם אותו באופנים שונים: רולר, מברשת והתזה.

יישום ההיפרדסמו מוביל לציפוי חזק אך אלסטי והוא מתאים גם למילוי של תפרים ארוכים במיוחד. ההתנגדות התרמית שלו נחשבת לגבוהה מאד והוא לא מאבד מכושר האלסטיות שלו עם הזמן. כמו כן, יש לו את היכולת לפלוט את אדי הלחות, מה שיוצר איטום איכותי והגנה מרבית על המבנה. נקודה נוספת שכדאי להכיר הוא העמידות שלו בפני גז ראדון.

יישום היפרדסמו

את פעולת האיטום יבצע בעל מקצוע בתחום. עליו להיות בעל תעודה מתאימה וניסיון עם החומר הנבחר. יש לציין כי לעתים יכול להיות שיהיו חומרים אחרים שיעשו עבודה טובה יותר. יש להבין מדוע בעל המקצוע המליץ על יישום זה או אחר. בעל מקצוע בתחום האיטום יכיר בדרך כלל את שיטות העבודה השונות ויוכל להסביר במה עדיפה שיטה אחת על פני האחרת.

כדי ליישם את העבודה יש לנקות את המשטח. במבנים חדשים פעולה זו תהיה פשוטה יותר וכל שיהיה לעשות הוא לפנות שאריות בניה שונות. במבנים קיימים יש לנקות שאריות של שמנים, גריז וחומרים אחרים שיכולים להיות (כשהדבר מושפע בין היתר משנות המבנה). לאחר הסרת כל השאריות יש למלא את החלקים הלא סימטריים שבגג בחומרים אשר מיועדים לכך.

כשהגג מוכן, יש להשתמש קודם כל בפריימר יסוד. יש לבחור את החומר המקשר בהתאם לחומרים הנוכחיים על הגג ולסוג התשתית שלו. רק לאחר ההכנה אפשר לערבב את ההיפרדסמו ולהכין אותו לקראת מריחה. ברגע שהוא מוכן, אפשר ליישם אותו בדרכים שונות כשהטובה ביותר תבחר.

לעבוד עם מקצוענים בתחום

עבודת האיטום של הגג חשובה מאין כמותה. היא תשפיע על המגורים במבנה למשך שנים ותקבע האם יהיו דליפות ונזילות או לא. ישנה חשיבות רבה לבחירת החומר ולאופן היישום שלו ולכן יש להעדיף בעלי מקצוע מנוסים וכמובן, רק את או שמחזיקים בתעודה המעידה על הכשרתם.

מרכז האיטום הישראלי מבצע עבודות איטום בשלל חומרים וישמח לתת לך המלצה על החומר המתאים לגג לאחר הפעלת כל השיקולים הרלוונטיים.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

פרסום כתבה ב-ynet

רוצים לפרסם את העסק או את האתר שלכם באתר התוכן והחדשות המוביל בישראל? במדריך הבא תקבלו את כל המידע שאתם

בלוג

שקי מלט – מאז ועד היום

שקי מלט הם מצרך חשוב באתרי הבנייה, יש להם שימושים רבים, והם מסייעים לבצע את עבודת הבנייה ביעילות. מלט משמש

בלוג

מתי נעשה בדיקת רטיבות?

לאור מצב התשתיות ומערכות הניקוז בישראל, נזילות ורטיבות הפכו להיות לאחת הבעיות הנפוצות והמזיקות ביותר למבנים של מדינת ישראל. אט

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ