איטום גגות חומרים

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

Asia worker installing tar foil on the rooftop

גג המבנה מבודד את הבית מהחוץ. הוא לא רק מהווה קורת גג וחוסם את הרוח והשמש אלא גם מהווה שכבת בידוד לטמפרטורה וללחות. איטום גגות הוא חלק בלתי נפרד מעבודת הבניין. העבודה צריכה להתבצע בצורה מקצועית ועל ידי שימוש בחומרים הנכונים. איטום שמתבצע בצורה לא נכונה יפגע במבנה וביושבי הבית. במקרה של עבודות אלו יש לשים לב לבחירת החומרים ולעבודה המתאימה לגגות הבתים.

האתגרים של מזג האוויר הישראלי

רבים נוטים לחשוב כי הבעיה הגדולה ביותר בכל הנוגע לאיטום היא הגשם. כלומר, שעבודות האיטום מיועדות למנוע מהגשם לחדור אל תוך הבית. הגג אמנם אמור להיות אטום והגשם אמור להישפך דרך המרזבים אל השטח החיצוני של המבנה, אך זו לא הבעיה העיקרית של המבנה. כיוון שבישראל ישנם ימים ספורים של גשם (בממוצע פחות מ-60 יום בשנה), לא פעם האתגר של האיטום הוא דווקא השמש.

הפער בין הקור לחום, בין הלחות לבין השמש הקופחת, עלול להוביל לכך שחומרי האיטום שיושמו על הגג לא יחזיקו מעמד, יתקלפו ויפגעו. התוצאה היא גג שאינו מבודד, בית שנוטה להיות חם בקיץ וקר בחורף וחדירה של לחות אל התקרה. כל אלו פוגעים במבנה ובאיכות החיים וזו הסיבה שיש לשים לב לבחירה נכונה של חומרי האיטום.

איטום גגות חומרים יעילים למשך זמן

המטרה בפעולת האיטום היא לבחור את החומרים אשר יהיו שימושיים לאורך שנים בלי להיפגע. תשלום על חומרי איטום איכותיים משתלם בטווח הארוך. ניסיון למצוא פתרונות ביניים זולים יהיה טוב רק לתקופה קצרה ולפעמים אותם חומרי יחזיקו מעמד לעונה אחת בלבד. הבעיה עם החומרים הזולים היא שהם טובים בתקופת החורף ולכן נדמה לנו שהם יהיו טובים גם לחורף הבא, אבל כשמגיע הקיץ, השמש פוגעת באיטום וכתוצאה מכך מתחילות נזילות בעונת הגשמים הבאה.

הדרך הנכונה ביותר לאטום את הגג היא לבחור חומרים איכותיים שישמשו לאורך שנים רבות. יריעות ביטומניות בעובי 5 מ"מ יספקו מענה מקצועי ושכבת הגנה איכותית לשנים רבות. היריעות עומדות בתקן, מחזיקות מעמד לאורך שנים ומגינות על הבית. היריעות לא זהות לעבודת מריחת החומר והן לא נפגעות מהשמש אלא נשארות במקומן ומבצעות את אותה עבודה, חורף אחר חורף.

שמות שונים לחומרי האיטום

בשוק אפשר למצוא שלל חומרים בעלי שמות שונים. כדאי להכיר את האפשרויות השונות כדי להבין את ההבדלים בניהם ולקבל את הבחירה הנכונה ביותר למבנה.

יריעות איטום ביטומניות

יריעות האיטום מגיעות בגליל וישנם שני סוגי יריעות והנפוצה בשימוש בישראל היא ה-APP אשר מתאימה להתמודדות מול הגשם והשמש. היריעה מתאימה לגגות ברוב חלקי הארץ, היא בעובי של 4-5 מ"מ ולרוב תספיק שכבה אחת של יריעה כדי לספק את האיטום הנדרש.

זפת

את הזפת יש למרוח בשתי שכבות. שיטה זו הייתה נפוצה יותר בעבר וגם היום פתרון זה יכול להיות טוב אך לרוב לאחר מספר שנים יהיה צורך להניח עוד שכבת הגנה.

חומר איטום לבן

זהו חומר פלסטי אשר משאיר את הגג בצבע לבן. לרוב הפתרון יהיה טוב לעונה או לתקופה קצרה מאד ויש להעדיף יריעות במקום.

לא רק חומרי האיטום

חומרי האיטום חשובים וכך גם אנשי המקצוע. למעשה, כאשר אנשי מקצוע יישאלו על איטום גגות חומרים, הם תמיד יעדיפו לתת את הפתרון הטוב ביותר. הם יוכלו לעבוד בצורה יסודית ונכונה עם החומרים ויבטיחו לך בניה איכותית לאורך שנים. מרכז האיטום הישראלי מזמין אותך ליהנות ממקצועיות וניסיון רב שיובילו לגג אטום.

שתפו פוסט זה

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

FLOOR WOOD
בלוג

חשיבות האיטום לליטוש פרקט ללא רבב

ריצוף פרקט הוא בחירה פופולרית עבור בתים ומשרדים בישראל, בזכות העמידות והמשיכה הנצחית שלו. עם זאת, כדי לשמור על יופיו ולהאריך את תוחלת החיים שלו, תחזוקה נכונה חיונית. שלב אחד מכריע בתהליך התחזוקה הוא האיטום, אשר משחק תפקיד משמעותי בהשגת ליטוש פרקט ללא רבב.

בלוג

בחירת חומרי איטום מתאימים

בפרויקטים של בניה ותחזוקה, קיימת חשיבות רבה לבחירת חומרי האיטום הנכונים. במיוחד אם רוצים להבטיח עמידות בפני מזג אוויר ושלמות מבנית. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום כיום, לכל חומר איטום יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדי לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, נעמיק בסוגים השונים של חומרי איטום והיישומים שעבורם הם מתאימים.

PERGULA
בלוג

איטום פרגולות הגנה על נווה המדבר החיצוני שלך

בכל הנוגע ליצירת נווה מדבר חיצוני יפה, פרגולות הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים בישראל. מבנים אלה לא רק מספקים צל ומרחב נוח להירגע, אלא הם גם מוסיפים נופך של אלגנטיות לכל אזור חיצוני. עם זאת, כדי להבטיח שהפרגולה שלכם תישאר במצב בתולי לאורך שנים, חשוב להבין את חשיבות האיטום. במדריך מקיף זה, נחקור את היתרונות של איטום פרגולות ונספק לכם תהליך שלב אחר שלב להגנה יעילה על נווה המדבר החיצוני שלכם.

קפריסין
בלוג

הבנת מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין: מדריך מקיף

בכל הנוגע לאיטום דירות בקפריסין, ישנם נהלים ומסגרות זמן מסוימים שצריך לפעול לפיהם. בין אם אתה קונה או מוכר, הבנת התהליכים הללו חיונית כדי להבטיח עסקה חלקה. במדריך מקיף זה, נחקור את הגורמים השונים המשפיעים על מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין.

building
בלוג

7 שירותי השמירה והאבטחה המובילים לבניינים כדי להבטיח בטיחות

מערכות בקרת גישה ממלאות תפקיד חיוני בהבטחת כניסה לבניין רק לאנשים מורשים. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיות כגון כרטיסי מפתח, סורקים ביומטריים או קודי PIN כדי להגביל גישה לאזורים ספציפיים. חברות המציעות שירותי בקרת גישה מספקות התקנה, תחזוקה וניטור של מערכות אלו, מה שמבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!