טורוסיל

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

כאשר מדברים על איטום נכון לבית בעת שיפוץ או בעת בנייה חשוב מאוד שתתבצע עבודה טובה, מדויקת ונכונה. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שלאחר הגשם הראשון תתחילו לראות ניצנים של רטיבות על הקירות של הבית או התקרה, או אחרי מספר מקלחות תתחילו לראות ניצני רטיבות על הקירות. לכן, חשוב מאוד שנעשה את העבודה הנכונה ביותר בכל מה שקשור לאיטום הבית. קבלן האיטום שלנו כמובן צריך לגלות הבנה עמוקה ברזי האיטום וכמובן בחומרי האיטום השונים שכן לכל חומר כזה או אחר ישנו חומר איטום שמתאים לו בצורה מיטבית על מנת לשמור על איטום מקסימלי לאורך זמן, שכן לא נרצה לבצע איטום מחדש בכל כמה חודשים. במידה ונצטרך עבור הפרויקט שלנו חומר איטום בעל יכולות גבוהות למשל, כדאי מאוד שנשקול את טורוסיל בתור חלופה מתאימה.

מהו טורוסיל ומהם היתרונות שלו?

הטורוסיל הינו חומר איטום צנמטי משחתי דו רכיבי בעל ביצועים גבוהים מאוד בכל התנאים. עיקר השימושים שלו הם לאיטום מרתפים, מקלטים, מקירות בטון במבנים שונים, איטום קירות ורצפות בחדרים רטובים, בריכות שחייה ועוד מגוון רב של משטחים וחומרים כאלה ואחרים.

היתרון המרכזי שלו הוא העמידות הגבוהה שלו והעובדה שלאחר היישום על גבי הבטון הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מאותו משטח עליו הוא מיושם. יתרון נוסף של הטורוסיל הוא שניתן ליישם את החומר מעל ומתחת לפני הקרקע תחת התנגדות ללחץ מים חיובי ושלילי. בנוסף הטורוסיל בניגוד לחומרי איטום אחרים בשוק יכול להיות מיושם כחלק מאיטום חיובי, שהוא איטום על גבי הקירות החיצוניים של הבית וזהו האיטום הנפוץ ביותר אותו אנו מכירים, אך גם ניתן ליישם אותו בתור איטום שלילי, כאשר איטום שלילי הוא יישום של חומרי האיטום דווקא על הקירות הפנימיים של הבית או המבנה כאשר יהיה לנו קשה או בלתי אפשרי להגיע לקיר החיצוני עם בעיית האיטום. לסיכום אנו יכולים לראות כי כל היתרונות של חומר הטורוסיל הופכים אותו למעשה לחומר רב גוני שיכול לתפקד בכל תנאי וכמעט בכל מקום בו אנו צריכים לבצע פעולות איטום.

יישום הטורוסיל

חומר הטורוסיל מגיע בשני גוונים, האחד בצבע לבן והשני בצבע אפור כאשר יש להכין את החומר על פי הוראות היצרן. ברכישת הטורוסיל אנו נקבל שק אחד של 25 קילו אבקה ועוד מיכל של 7 ליטר נוזלים שאותם נצטרך לערבב על פי הוראות היצרן עם מקדחה או מערבל חשמלי ייעודי. יש לקחת בחשבון שעל מנת ליישם את הטורוסיל בשתי שכבות של איטום יש לקחת בחשבון תצרוכת חומר משוערת של בין 2.5 קילו לבין 3 קילו למ״ר כאשר יש לקחת בחשבון שבמידה ואנחנו מיישמים את החומר על משטח מחוספס תצרוכת הטורוסיל תהיה גבוהה מעט יותר. לאחר יישום השכבה הראשונה יש לחכות לפני יישום השכבה השנייה טווח זמן של כ-12 שעות ולאחר מכן לנגב היטב את השכבה הראשונה במטלית רטובה ולאחר מכן לנגב את שאריות המים ורק לאחר מכן ליישם את השכבה השנייה. ניתן ליישם את הטורוסיל במגוון שיטות כאשר הנפוצה יותר היא שיטת המריחה של החומר שהיא מתבצעת על ידי מברשת ייעודית או מטאטא מיוחד והשיטה השנייה היא שיטת ההתזה, אך לאחר התזת החומר יש להבריש אותו. על מנת לקבל גימור ברמה גבוה של הטורוסיל יש להתיז שכבה נוספת ואותה למרוח על גבי השכבה הקודמת בעזרת מרית ספוג.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!