כל מה שמעניין לדעת על פוליגג

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

הגג שעבר פעולת איטום עלול לקלוט את השמש החמה בקיץ ועלול להיות חשוף למפגעים שונים בחורף. הדרך למנוע זאת ולשפר את הבידוד התרמי הוא להניח חומר שיגן עליו. בכתבה זו אנחנו רוצים להציג את הפוליגג, לבחון את היתרונות שלו וכיצד ניתן ליישם אותו.

מהו פוליגג?

החומר מצטרף לסדרת חומרים אשר תפקידם הוא לאטום את הגג מפני הגשם. בקיץ, כאשר הגג יבש, זה הזמן לחשוב על הדרך הטובה ביותר לדאוג לבית יבש בחורף. סדרת המוצרים של פוליגג נותנת פתרון לאיטום חיצוני של גגות המבנים, הבתים, הבניינים וגם במקומות תעשייתיים. החומר מיועד לציפוי ולהלבנת גגות שמונע חדירה של מים או רטיבות אל תוך המבנה.

מהם היתרונות של החומר?

ישנם שני יתרונות ליישום של צביעה בעזרת פוליגג. הראשון הוא קלות היישום והשני הוא הימנעות מסיוד חוזר של הגג. אנשי מקצוע אשר מכירים את העבודה יוכלו להשתמש בחומר באופן פשוט יחסי ולכן העלות של העבודה תהיה בהתאם. אמנם יהיה עליהם לנקות את השטח לפני הצביעה, אך לאחר מכן יוכלו להשתמש בצבע עצמו וליישם אותו בעזרת רולר.

כיוון שהצבע מחזיק מעמד לאורך זמן ובעצמו עמיד בפני חדירה של מים, הוא חוסך את עבודת הסיוד השנתית אשר נדרשת בגגות שקיבלו שכבת זפת. יש לציין כי הזפת נחשב לחומר איכותי בכל הנוגע לאיטום, אך הוא חייב לקבל עליו שכבת הגנה של צבע לבן, אחרת קרני השמש יפגעו בו ויהפכו אותו לחדיר.

כיצד ניישם את הצביעה?

בשלב הראשון יש לנקות את הגג. יש לפנות שאריות של כל חומר, לנקות לכלוך שהגיע למקום מכל סיבה שהיא ולפנות לפני היישום. לא מדובר על עבודה מורכבת, אך אם יש במקום חפצים שלא שייכים אליו, יש לפנות אותם לפני שמתבצעת העבודה. לאחר מכן ניתן לעבור עם מטאטא ולנקות את האזור.

חשוב מאד לעבור גם על פתחי הניקוז כדי לבדוק שהם לא סתומים מכל סיבה שהיא ולבדוק שהמים יוכלו להישפך דרכם החוצה. כמו כן, יש לבדוק שישנה רולקה בפינות הגג ליצירת בריכה בגג. לאחר שהשטח מוכן, אפשר להתחיל להניח את הפוליגג על ידי שימוש ברולר או מברשת, לבחירת הגורם המבצע. בסיום יש להתחיל את הצביעה. שכבה ראשונה תהיה מדוללת והשכבה לאחר מכן לא תהיה מדוללת ותתבצע לאחר ייבוש מלא של השכבה הראשונה.

פוליגג – פתרון ידידותי

פוליגג נותן פתרון ידידותי לסביבה ולאדם. הוא אינו פולט אדים מסרטנים והוא לא גורם לכוויות. יישום של החומר משפר את איכות האיטום של הגג ומוריד את הטמפרטורה כיוון שמדובר בצבע לבן אשר אינו סופג לתוכו את קרני השמש. את היישום ניתן לבצע עם מרכז האיטום הישראלי וליהנות משנים של חורף יבש בתוך הבית.

שתפו פוסט זה

אז מה היה לנו בכתבה:

מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

בחירת חומרי איטום מתאימים

בפרויקטים של בניה ותחזוקה, קיימת חשיבות רבה לבחירת חומרי האיטום הנכונים. במיוחד אם רוצים להבטיח עמידות בפני מזג אוויר ושלמות מבנית. ישנם סוגים שונים של חומרי איטום כיום, לכל חומר איטום יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדי לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות שלכם, נעמיק בסוגים השונים של חומרי איטום והיישומים שעבורם הם מתאימים.

PERGULA
בלוג

איטום פרגולות הגנה על נווה המדבר החיצוני שלך

בכל הנוגע ליצירת נווה מדבר חיצוני יפה, פרגולות הן בחירה פופולרית עבור בעלי בתים בישראל. מבנים אלה לא רק מספקים צל ומרחב נוח להירגע, אלא הם גם מוסיפים נופך של אלגנטיות לכל אזור חיצוני. עם זאת, כדי להבטיח שהפרגולה שלכם תישאר במצב בתולי לאורך שנים, חשוב להבין את חשיבות האיטום. במדריך מקיף זה, נחקור את היתרונות של איטום פרגולות ונספק לכם תהליך שלב אחר שלב להגנה יעילה על נווה המדבר החיצוני שלכם.

קפריסין
בלוג

הבנת מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין: מדריך מקיף

בכל הנוגע לאיטום דירות בקפריסין, ישנם נהלים ומסגרות זמן מסוימים שצריך לפעול לפיהם. בין אם אתה קונה או מוכר, הבנת התהליכים הללו חיונית כדי להבטיח עסקה חלקה. במדריך מקיף זה, נחקור את הגורמים השונים המשפיעים על מסגרת הזמן לאיטום דירות בקפריסין.

building
בלוג

7 שירותי השמירה והאבטחה המובילים לבניינים כדי להבטיח בטיחות

מערכות בקרת גישה ממלאות תפקיד חיוני בהבטחת כניסה לבניין רק לאנשים מורשים. מערכות אלו משתמשות בטכנולוגיות כגון כרטיסי מפתח, סורקים ביומטריים או קודי PIN כדי להגביל גישה לאזורים ספציפיים. חברות המציעות שירותי בקרת גישה מספקות התקנה, תחזוקה וניטור של מערכות אלו, מה שמבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

CLEAN
בלוג

ניקוי לאחר עבודות איטום

כאשר מדובר בעבודות איטום, אנשים רבים מתמקדים אך ורק ביישום האיטום עצמו. אמנם זהו שלב חשוב, אך חשוב באותה מידה לתעדף את תהליך הניקוי שאחריו. ניקוי לאחר עבודות איטום הוא שלב חיוני שאין להתעלם ממנו, שכן יש לו תפקיד משמעותי ביעילות הכללית ובאורך החיים של האיטום.

METAL
בלוג

טכניקות בטון חדשניות לארונות חשמל מפח שיפור העמידות וההגנה

בעולם של ארונות החשמל, העמידות וההגנה הם מעל הכל. ארונות חשמל מפח, במיוחד, דורשים טיפול נוסף בשל פגיעותם לחלודה וקורוזיה. כדי להתמודד עם החששות הללו, פותחו טכניקות בטון חדשניות כדי לשפר את העמידות וההגנה של ארונות חשמל מפח. במאמר זה, נבחן את הטכניקות הללו ואת היתרונות שלהן עבור התקנות ארונות חשמל.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!