שירות איטום גגות בפריסה ארצית

שירות מקצועי ומהיר

אחריות עד 7 שנים

התחייבות למחירים נוחים וליווי צמוד 

פנו אלינו לייעוץ חינם ללא עלות 

התקשרו עכשיו!

מולטיגג

אחד הדברים שאנו חייבים להקפיד עליהם שיתבצעו בצורה מושלמת כאשר אנו בונים או משפצים את הבית שלנו הוא תהליך האיטום. לתהליך האיטום מספר רב של רבדים כאשר חלק מאותם רבדים או הוא איטום של הגג. האיטום של הגג הוא אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מדברים על איטום הבית היות והוא סופג מטבע הדברים את רוב המים כאשר מתחילים המשקעים של החורף. בבתים בהם איטום הגג לא בוצע בצורה מיטבית אנו רואים כבר לאחר הגשם הראשון ניצנים ראשונים של רטיבות בתקרה או בקירות הבית ובמקרים בהם נעשה איטום בצורה רשלנית אנחנו גם רואים לילדים טפטופי מים מהתקרה שנראים ממש כמו נזילה.

אחד החומרים הפופולריים ביותר באיטום גגות הוא המולטיגג והוא נחשב ליעיל מאוד ולכזה שקבלני איטום רבים בוחרים לעובד איתו. המוליטגג הינו חומר אטימה פולימרי שנחשב לעמיד ביותר תחת תנאים קשים מאוד כולל תנאים של מים עומדים.בנוסף, המולטיגג ניחן בכושר גמישות גבוה בנוסף לעמידות ואחיזה טובה בתשתית עליה הוא מיושם.

היתרונות של מולטיגג

היתרון המרכזי ביותר של המולטיגג הוא העמידות הגבוהה שלו, ישנם מעט מאוד חומרי איטום שכושר העמידות שלהם במים עומדים הוא כה גבוה ומולטיגג בהחלט מצטיין בכך. בנוסף יתרון מרכזי של המוליטגג הוא הגמישות שלו מבחינת היישום שכן ניתן ליישם אותו על מגוון רב מאוד של משטחים. בדרך כלל נמצא בתעשיית האיטום מגוון רב של חומרים שכל אחד מהם מתאים ליישום בצורה טובה על גבי סוג אחד או שניים של תשתיות אך המולטיגג ניחן בורסטיליות וניתן ליישם אותו על מגוון רב מאוד של תשתיות כמו יריעות ביטומניות, זפת, חומרים אקריליים, גגות קלים כאלה ואחרים כמו אסבסט או איסכורית, קירות חיצוניים ועוד מגוון רב של תשתיות. יתרון נוסף של המולטיגג הינו כושר ההתארכות שלו שנחשב לגבוה מאוד. המוליטגג ניחן בכושר התארכות של עד כ-350 אחוז ולכן הוא נותן מענה טוב מאוד לגישור על פני סדקים.

העמידות של המוליטגג מקנה לגג שלנו הגנה מושלמת בפני מים עומדים בחורף וגם מפני קרני השמש ונותן לגג שלנו הגנה מקסימלית לאורך זמן רב בכל תנאי מזג האוויר בכל עונות השנה. עוד יתרון מרכזי של הפוליגג הוא שמירה על בידוד המבנה ושמירה על הטמפרטורה שלו בחודשי הקיץ החמים. הפוליגג הינו בצבע לבן ולכן יישומו על גג המבנה שלנו יעזור לנו לשמור על טמפרטורה נעימה של המבנה על ידי כך שהוא עוזר רבות לבידוד בניגוד לחומרים כהים כמו זפת למשל.

יישום של חומר המולטיגג

אז כפי שציינו המולטיגג הינו חומר מאוד ורסטילי וגמיש בהיבט של היישום שלו שכן ניתן ליישם אותו על תשתית חדשה של איטום או על גבי תשתית ישנה. היישום של החומר מאוד פשוט עבור אנשי האיטום וניתן ליישם אותו בשתי שיטות, גם באמצעות התזה וגם באמצעות רולר. לאחר שיישמנו את החומר על גבי התשתית של הגג שלנו אנו צריכים לתת לו להתייבש במשך כארבע עד שש שעות כאשר זמן משך הייבוש הסופי שלו עלול להיות עד כשבועיים שלמים מיום היישום של החומר. המוליטגג מגיע בשתי אריזות, האחת של 6 ק״ג והשנייה של 22 ק״ג. חשוב מאוד שלא ליישם את המולטיגג כשלושה ימים לפני גשם או כשש שעות לפני טל, לא בעת סופות אבק או חול וגם לא כאדר הטמפרטורה נמוכה מחמש מעלות. ככלל עדיף לבצע את עבודות האיטום בחודשי הקיץ. 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

פרסום כתבה ב-ynet

רוצים לפרסם את העסק או את האתר שלכם באתר התוכן והחדשות המוביל בישראל? במדריך הבא תקבלו את כל המידע שאתם

בלוג

שקי מלט – מאז ועד היום

שקי מלט הם מצרך חשוב באתרי הבנייה, יש להם שימושים רבים, והם מסייעים לבצע את עבודת הבנייה ביעילות. מלט משמש

בלוג

מתי נעשה בדיקת רטיבות?

לאור מצב התשתיות ומערכות הניקוז בישראל, נזילות ורטיבות הפכו להיות לאחת הבעיות הנפוצות והמזיקות ביותר למבנים של מדינת ישראל. אט

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ