מולטיגג

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

אחד הדברים שאנו חייבים להקפיד עליהם שיתבצעו בצורה מושלמת כאשר אנו בונים או משפצים את הבית שלנו הוא תהליך האיטום. לתהליך האיטום מספר רב של רבדים כאשר חלק מאותם רבדים או הוא איטום של הגג. האיטום של הגג הוא אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו מדברים על איטום הבית היות והוא סופג מטבע הדברים את רוב המים כאשר מתחילים המשקעים של החורף. בבתים בהם איטום הגג לא בוצע בצורה מיטבית אנו רואים כבר לאחר הגשם הראשון ניצנים ראשונים של רטיבות בתקרה או בקירות הבית ובמקרים בהם נעשה איטום בצורה רשלנית אנחנו גם רואים לילדים טפטופי מים מהתקרה שנראים ממש כמו נזילה.

אחד החומרים הפופולריים ביותר באיטום גגות הוא המולטיגג והוא נחשב ליעיל מאוד ולכזה שקבלני איטום רבים בוחרים לעובד איתו. המוליטגג הינו חומר אטימה פולימרי שנחשב לעמיד ביותר תחת תנאים קשים מאוד כולל תנאים של מים עומדים.בנוסף, המולטיגג ניחן בכושר גמישות גבוה בנוסף לעמידות ואחיזה טובה בתשתית עליה הוא מיושם.

היתרונות של מולטיגג

היתרון המרכזי ביותר של המולטיגג הוא העמידות הגבוהה שלו, ישנם מעט מאוד חומרי איטום שכושר העמידות שלהם במים עומדים הוא כה גבוה ומולטיגג בהחלט מצטיין בכך. בנוסף יתרון מרכזי של המוליטגג הוא הגמישות שלו מבחינת היישום שכן ניתן ליישם אותו על מגוון רב מאוד של משטחים. בדרך כלל נמצא בתעשיית האיטום מגוון רב של חומרים שכל אחד מהם מתאים ליישום בצורה טובה על גבי סוג אחד או שניים של תשתיות אך המולטיגג ניחן בורסטיליות וניתן ליישם אותו על מגוון רב מאוד של תשתיות כמו יריעות ביטומניות, זפת, חומרים אקריליים, גגות קלים כאלה ואחרים כמו אסבסט או איסכורית, קירות חיצוניים ועוד מגוון רב של תשתיות. יתרון נוסף של המולטיגג הינו כושר ההתארכות שלו שנחשב לגבוה מאוד. המוליטגג ניחן בכושר התארכות של עד כ-350 אחוז ולכן הוא נותן מענה טוב מאוד לגישור על פני סדקים.

העמידות של המוליטגג מקנה לגג שלנו הגנה מושלמת בפני מים עומדים בחורף וגם מפני קרני השמש ונותן לגג שלנו הגנה מקסימלית לאורך זמן רב בכל תנאי מזג האוויר בכל עונות השנה. עוד יתרון מרכזי של הפוליגג הוא שמירה על בידוד המבנה ושמירה על הטמפרטורה שלו בחודשי הקיץ החמים. הפוליגג הינו בצבע לבן ולכן יישומו על גג המבנה שלנו יעזור לנו לשמור על טמפרטורה נעימה של המבנה על ידי כך שהוא עוזר רבות לבידוד בניגוד לחומרים כהים כמו זפת למשל.

יישום של חומר המולטיגג

אז כפי שציינו המולטיגג הינו חומר מאוד ורסטילי וגמיש בהיבט של היישום שלו שכן ניתן ליישם אותו על תשתית חדשה של איטום או על גבי תשתית ישנה. היישום של החומר מאוד פשוט עבור אנשי האיטום וניתן ליישם אותו בשתי שיטות, גם באמצעות התזה וגם באמצעות רולר. לאחר שיישמנו את החומר על גבי התשתית של הגג שלנו אנו צריכים לתת לו להתייבש במשך כארבע עד שש שעות כאשר זמן משך הייבוש הסופי שלו עלול להיות עד כשבועיים שלמים מיום היישום של החומר. המוליטגג מגיע בשתי אריזות, האחת של 6 ק״ג והשנייה של 22 ק״ג. חשוב מאוד שלא ליישם את המולטיגג כשלושה ימים לפני גשם או כשש שעות לפני טל, לא בעת סופות אבק או חול וגם לא כאדר הטמפרטורה נמוכה מחמש מעלות. ככלל עדיף לבצע את עבודות האיטום בחודשי הקיץ. 

מולטיגג מחיר

כאשר אנחנו בונים בית חדש או משפצים את הבית הקיים שלנו אנו לעיתים מנסים לחסוך בעלויות כמה שרק ניתן. הדבר ברור ומובן לגמרי היות ובניית בית חדש וגם שיפוץ יכולים להיות עסק מאוד יקר וכמובן שהנטייה הטבעית שלנו תהיה שננסה לחסוך יפה שרק ניתן. אחד הדברים בו לא נרצה לחסוך כלל וכלל הוא באיטום של הבית. השקעה באיטום איכותי ובצורה נכונה וימנע מאיתנו הרבה בעיות בעתיד לאחר שכבר נכנס לבית. בדרך כלל בבתים חדשים לאחר הגשם הראשון במידה והאיטום לא היה איכותי נתחיל לראות רטיבויות ונזילות בתקרה ובקירות הבית.

פתרון לרטיבות

כאשר מתחילות רטיבויות ונזילות בקירות קשה מאוד להיפטר מהם שכן לעיתים יהיה קשה מאוד לדעת לאן הם יחלחלו הלאה, דבר שגורר תיקונים יקרים ואבחונים רבים שעולים כסף רב לפני יש בכלל נוכל לגשת למלאכת התיקון. את כל זה נוכל למנוע על ידי השקעה באיטום בשלב בניית הבית ולכך מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ איטום שיעזור לכם להבין מה פתרון האיטום האידיאלי עבורכם. לעיתים ימליצו לכם אנשי האיטום על יריעות ביטומניות או זפת ולעיתים על פתרונות כמו מולטיגג ומחיר של כל פתרון שכזה.


מהו המולטיגג?


המוליטגג הוא פתרון חדש יחסית בעולם האיטום והוא נמנה על משפחת חומרי האיטום האקריליים משחתיים שניתן ליישם על
הגג באמצעות התזה או באמצעות מריחה עם מברשת או רולר. המוליטגג הינו חומר גמיש על בסיס מים והוא נוח מאוד ליישום על גבי הגג או משטחים אחרים שונים והוא נחשב לידידותי מאוד לסביבה ביחס לחומרים אחרים דומים בשוק האיטום.


איך נשתמש במולטיגג?

במולטיגג נוכל להשתמש גם בתור חומר איטום על גבי בטון וגם בתור שכבה נוספת של איטום על גבי חומרי איטום קיימים כמ וזפת או יריעות ביטומניות למשל. את המוליטגג יש ליישם על גבי חומר בסיס שמסופק על ידי היצרן ורק לאחר יישום שכבת בסיס יש ליישם את המולטיגג עצמו כך שלמעשה היישום שלו הוא בשתי שכבות שונות. כאשר נרצה להשתמש במולטיגג בלבד בתור חומר איטום לגג נוכל לעשות זאת בלי בעיה בגגות קלים כגון איסכורית או אסבסט וכמו כן ניתן גם להשתמש בו בתור חומר איטום לקירות חיצוניים.


מהם היתרונות של מולטיגג?


היתרון המרכזי של חומר המולטיגג הוא הגמישות של החומר שכן הוא בעל כושר התארכות של מעל 300 אחוז, דבר שמקנה ל ו גמישות אדירה באיטום בעזרת יכולת איטום סדקים. כמו כן העמידות של המולטיגג למים עומדים היא טובה מאוד והדבר מקנה לו יתרון גדול מאוד ביחס לחומרי איטום מתחרים בשוק שלא כולם נותנים פתרון כה יעיל למים עומדים. יתרון נוסף הוא שנית ן
להשתמש בו תבור שכבת איטום נוספת מעל יריעות ביטומניות או זפת שהם בגוון שחור שבקיץ מושך את קרני השמש ובכך מחמם מאוד את המבנה. יישום שכבת מולטיגג תקל משמעותית על טמפרטורת המבנה שלנו ותעניק לו שכבת הגנה נוספת של איטום איכותי ויעיל. ניתן להשיג את המולטיגג במחיר של בין 140-160 ש״ח לפח גדול של 22 קילו כאשר יש להוסיף גם עלויות
עבודה של אישום החומר ואיטום הגג שכמובן משתנות בעקבות הגודל של הגג עצמו במ״ר.
מחפשים פתרונות מעולים לאיטום? אנחנו במרכז האיטום הישראלי נדע להתאים לכם את הפתרון המדויק בהתאם לבעיה בי ואם מדובר בכשלים במערכת האיטום, רטיבות של קירות חיצוניים או פנימיים, רטיבות מהגג וכן הלאה. צרו איתנו קשר ונשמח
לסייע לכם בכל בקשה.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!