נייר טול

איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

בין אם אתם משפצים את ביתכם או דירתכם ובין אם בונים מאפס, אתם ודאי משקיעים לא מעט זמן, כסף ואנרגיה בתהליך. מגוון רחב של בעלי מקצוע ביניהם: קבלן מפתח, קבלן אינסטלציה, חשמל, אנשי אלומיניום, עץ וכן גם קבלן איטום. אז אם כבר משקיעים כדאי להכיר את אחד הנושאים הכי חשובים ואפילו הקריטיים בתהליך הבניה והשיפוץ והוא כל נושא האיטום.

תהליך האיטום בגג, בקירות החיצוניים והפנימיים משפיע באופן ישיר על כמה הפרויקט שלנו יהיה עמיד בפני מים החודרים מבחוץ, ואף במצבים של רטיבות ונזילות בתוך הבית. למעשה, רוב בעיות האיטום נוצרות כתוצאה מליקויי בניה או בשל התיישנות של חומרי האיטום בגג המבנה. אחד המוצרים שאתם רוצים להכיר בנושא הזה איטום ומניעת כניסה של מים הוא נייר טול.

אז מה זה בעצם נייר טול?

נייר טול הוא מוצר העשוי מסיבי צלולואיד חזקים במיוחד עם רמת גמישות גבוהה. את הסיבים מצמידים זה לזה באמצעות לחץ גבוה וטמפרטורה גבוהה ומשלבים אותם ביחד עם כל מיני סוגים של חומרי איטום. התוצאה היא נייר טול. אנשים רבים מתבלבלים ובטוחים שנייר טול הוא חומר איטום לכל דבר אבל זה לא נכון. נייר טול מתאים במטרה להגן על שכבות איטום או בתור שכבה נפרדת. הוא מסייע בהגנה מפני נזילות.

נייר טול – שימושים

 • מתאים לאיטום משטחים שמתחת לגגות בבתי מגורים.
 • מתאים למעטפת הבניין מתחת ללחות ציפוי או לבנים.
 • נייר טול מתאים בתור שכבת תחתית לשינגלס.
 • נייר טול משמש כשכבת הפרדה מתחת ליריעות ביטומניות.
 • מתאים גם בזמן בו אנו אוטמים את הרצפות במרתף בכדי לבצע הפרדה בין שכבת האיטום לבין הקרקע.
 • נייר טול מסייע בהגנה על חומרי איטום מסוגים יריעות ביטומנים או זפת במבנים תת קרקעיים.
 • מתאים כשכבת הפרדת בין שכבת יציקת הרצפה לבין הבלוקים בקירות בכדי למנוע עליה של רטיבות אל הקירות מהקרקע.

לפני שרוכשים נייר טול – חשוב לשים לב

לצערנו כמו מרבית המוצרים, גם בתחום זה יש לא מעט חיקויים. לכן, לפני שרוכשים נייר טול בין אם דרך רשת האינטרנט ובין אם בחנות לחומרי בניין חשוב לשים לב כי הוא עומד בתקנים הבאים:

 1. תקן מחסום נגד רוח – DIN 53 887
 2. תקן התיישנות תרמית – SS 236805
 3. תקן עמידות – SFS 4225
 4. תקן דליקות – DIN 4102 B2

בנוסף, חשוב לשים לב שהמוצר מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי.

זקוקים לשירותים הקשורים לתחום האיטום? סובלים מנזילות ורטיבות? המומחים של מרכז האיטום הישראלי נמצאים בקשר מתמיד עם קבלני האיטום המובילים בישראל. אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל ואיכותי לאורך כל התהליך. דרכנו תוכלו להנות מתהליך יסודי, תוך שימוש בחומרי האיטום האיכותיים והמובילים בעולם באחריות, לחסוך אנרגיה, זמן יקר וכסף. צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה תוך זמן קצר.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!