איטום איכותי ומקצועי!במחיר נוח ומשתלם!

1022

חומרי איטום פוליאוריטנים

חומרי איטום פוליאוריטנים מכילים דבקים שאוטמים את הסדקים, החריצים ואת המבנה. ישנם שלל חומרים בתוך קבוצה זו והם נותנים פתרונות איטום שונים. החומרים הפוליאוריטנים מתאפיינים בכושר הידבקות גבוה וגמישות שמאפשרת להם להתכווץ או להימתח על פי הצורך והשליטה של בעל המקצוע אשר משתמש בהם.

החומרים משמשים לאיטום של מפתחים ולעיגון הדלתות או החלונות. היכולת שלהם להיכנס אל תוך המפתח שנוצר בין המסגרת לבין הקיר ולאחר מכן להתרחב, מאפשרת להם לאטום את המרווחים ברמה גבוהה. התוצאה של עבודת איטום טובה היא בית נעים יותר מבחינה תרמית והגנה על הבית מפני רטיבות.

מהם חומרי איטום וכיצד הם משפיעים על המבנה?

חומרי איטום משמשים בשלבים שונים של הבניה. במידה וישנן בעיות רטיבות בבית נצטרך להשתמש בחומרים השונים בהתאם לאופי הבעיה. חומרי איטום פוליאוריטנים נראים דומים למסטיק. הם נמתחים, מתכווצים לאחר ההנחה שלהם ודביקים.

כחלק מהתכונות שלהם החומרים נחשבים לבעלי יכולת בידוד גבוהה והם עמידים בפני חום, קור וחשיפה של קרני השמש. בשנים האחרונות אפשר למצוא גם חומרי איטום המבוססים על פוליאוריטנים שנחשבים לידידותיים לסביבה. הם נטולי ריח ולכן גם אם יש צורך להשתמש בהם בבית שאנשים מתגוררים בו, אין תחושה של אי נעימות.

מתי יתאימו חומרי איטום פוליאוריטנים לעבודה?

חומרי האיטום מהווים חלק חשוב בבית. הם מונעים כניסה של לחות, קור וחום וניתן להשתמש בחומרי האיטום במשטחים שונים ברחבי המבנה:

מפתחי חלונות ודלתות

החיבור בין מפתח החלון או הדלת לבין הקיר עלול להיות מקור לחדירת קור, חום ולחות. במקרה של השניים הראשונים, התחושה תהיה של אי נוחות בבית ובזבוז אנרגיה על חימום או קירור החדרים. במקרה של חדירת נוזלים ולחות, התוצאה יכולה להיות עיבוי הקיר, התפתחות של עובש וטחב. הדרך למנוע את כל אלה היא איטום בעזרת חומר שיכול לחדור לפתחים ולהתרחב כך שלא יעבור דבר במקום.

תפרי התפשטות

בעיה שיכולה להיות בבתים, בניינים ובקירות החיצוניים היא התפשטות של תפרים. אותם תפרים צריכים לעבור תהליך של איטום וכאן נכנסים החומרים המבוססים על פוליאוריטנים. החומר יכול להיות מיושם על קירות בלוקים, איטונג ואף על קירות גבס.

גגות

לא תמיד אפשר לאטום את הגג על ידי שימוש ביריעות ביטומניות. כאשר הצורה של הגג או השיפוע דורשים פתרונות שונים מאותן היריעות, אפשר להשתמש בחומר הנוכחי. אפשר לראות את היישום גם בחניונים, גגות עשויים אסבסט וגגות שעברו תהליך של ריצוף. יש לבחון את המצב הנוכחי של הגג עם חברה מנוסה ומקצועית ולהחליט איזה חומר ייתן את המענה הנכון והטוב ביותר לעבודת האיטום.

איטום בתוך הבית

יש לציין כי חומרי איטום פוליאוריטנים יכולים להתאים גם לעבודות איטום שונות וקטנות אשר מתבצעות בתוך המבנה.

לבחור את החומרים המתאימים ואת אנשי המקצוע

בכל הנוגע לעבודות הבניה, יש לבחור את החומרים המתאימים ביותר לכל משימה ובנוסף את אנשי המקצוע הנכונים לעבודה. אנשי המקצוע הם אלו שימליצו באילו חומרים להשתמש וזאת בהתאם למבנה ולניסיון האישי עם כל אחד מהחומרים. לכן, יש להעדיף אנשים מקצועיים בעלי ניסיון רב שכבר ביצעו עבודות דומות לאלו שנדרשות לך.

מרכז האיטום הישראלי מעמיד לרשותך ידע, ניסיון רב ואנשי מקצוע שחשוב להם לבצע איטום ברמה הגבוהה ביותר. זה הזמן שלך ליצור קשר ולקבל את פתרונות האיטום הנכונים והמתאימים ביותר למבנה שלך, בין אם מדובר על איטום בתהליך בניה ובין אם איטום לבית שעלו בו בעיות. זוהי הכתובת המקצועית והנכונה שעומדת לרשותך.

שתפו פוסט זה
אז מה היה לנו בכתבה:
מרכז האיטום הישראלי
מרכז האיטום הישראלי

מרכז האיטום הישראלי מציע כמובן עוד שורה של שירותי איטום לרבות איטום גגות באמצעות יריעות ביטומניות ובאמצעות פתרונות אלטרנטיביים בהתאמה לכל לקוח, איטום קרקע וקווי חיבור של מבנה-קרקע, איטום מרתפים טרום ופוסט בנייה ועוד. לכל צרכי האיטום שלכם תוכלו לקבל את המענה המקצועי, האמין והעמיד ביותר במרכז האיטום הישראלי, שפועל על פי התקנים המחמירים ביותר בתחום ומביא אליכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק והמותאמים ביותר לאתגרי האיטום הייחודיים לכם.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!